.
Отговор в тема
Страница 12 от 13 ПървиПърви ... 28910111213 ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 303
  1. #276
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от bluestyle Виж мнението
    добре може ли да попитам :
    вчера правих секс с приятелката ми без презерватив и свърших няколко секунди след като го изкарах трябва ли да се притеснявам или :/
    Не.

  2. #277
    Monstunter
    Guest
    За някои полезна за други (по образовани) не . )





    -------------------------------------------------------------------
    https://www.neobux.com/?rh=53746F696F6D6F746F3930 Едноминутна (безплатна) регистрация помагаща за дарение.Благодарим за отделеното време!

  3. #278
    Аз сам Данчо и сам на 18 и вече имам косопад.Пробвах всичко дори си мазах главата с яйца и кокосово масло.Мола помогнете тук или ми пишете на емайла trazex@abv.bg

  4. #279
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    3аповядайте и се регистрирайте в този музикален сайт https://www.videoclip.bg
    Вибокса вече неструва

  5. #280
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    3аповядайте и се регистрирайте в този музикален сайт https://www.videoclip.bg
    Вибокса вече неструва
    Нали има youtube?

  6. #281
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Цитирай Първоначално написано от Extremescream Виж мнението
    Знам,че няма много смисъл от тази тема,но все пак да си кажа.
    Всеки ден се появява тема 'Бременна ли съм?',която е по-безумна дори от предишната.Затова,мили момичета (и момчета,притесняващи се за приятелките си),ще отговоря на някои от най-честите ви глу....теми:
    НЕ се забременява от орален секс.
    НЕ се забременява ако сте го правили с кондом и той НЕ се е скъсал.
    Не се забременява ако сте му пипнали члена и след това сте се самозадоволявали.
    НИЕ НЕ СМЕ ВРАЧКИ.СЛЕД 14 ДНИ СИ КУПЕТЕ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ И ЩЕ ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА

    И сега:
    МОЖЕ да се забременее от секс без кондом,дори да не е свършил във вас.(предеякулационна течност).Големите разбирачи веднага ще скочат и ще кажат 'не,не може от прекъснат полов акт да се забременее'.Еми ето ви жени,забременели така:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=200811

    едит:Винаги има тази опасност,въпреки че не е задължително да ви се случи на вас.Но надали искате да си правите експерименти

    МОЖЕ да се забременее от анален секс,АКО е свършил във вас и спермата се е стекла към влагалището....
    Затова:
    ВИНАГИ ГО ПРАВЕТЕ С КОНДОМ!

    Колкото до останалите теми 'Имам червени петна по половите органи' и 'Сърби ме еди какво си' и 'Обринала съм се еди къде си':
    Ние можем да ви помогнем с 2 неща:
    1.Да ви кажем да отидете на лекар
    2.В редки случаи да можем да ви кажем какво ви има,но все пак по-добре послушаите съвет 1 и отидете на лекар,защото ние може да грешим,а и не можем да ви изпишем рецепта за лекраство.

    Темите 'Малък ли ми е' и 'На н-брой години съм,колко трябва да ми е?'
    Има ХИЛЯДИ такива теми,потърсете в търсачката.Ние НЕ можем да кажем на всеки поотделно малък ли му е,или не.

    Темите 'Първия път':
    Отново,има ХИЛЯДИ такива теми,потърсете.Ние НЕ можем да кажем на всеки поотделно:
    1.Готов/а ли е
    2.Дали момчето/момичето е подходящо.
    3.Малка/малък ли е
    4.Достатъчно подготвено/а ли е
    5.Ще я боли ли
    И темите 'Малка ли съм':
    Според мен на 13-14 години сте малки за секс,но както се казва,винаги има изключения.Не можем да знаем вие такова ли сте,или сте поредната тъпа овца,правеща секс,само защото е модерно и всичките и приятели/ки са го правили.
    Както казах,това е мое мнение,вие решавате.

    НО-да сте подготвени не значи само да искате да го направите,а и да си имате едно на ум-за евентуални болести,бременност.С други думи-трябва да имате необходимата сексуална култура.
    Затова,прочетете тази тема:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492
    Тя неслучайно е ВАЖНА!Не е само за красота най-горе сложена.

    Щом искате да правите секс,положете малко усилия да се образовате!Няма да ви стане нищо,ако прочетете по-горната тема,тя е направена за ваше улеснение

    Темите 'Да му духам ли?' и 'Как ще му хареса':
    Същия отговор като при темите 'Да му пусна ли?'-вие решавате
    И всеки е различен и не знаем на вашия какво ще му хареса.Потърсете малко из форума,има статий за тези неща.
    Направих тази тема с надеждата безумието във форума да понамалее малко.Поне малко.
    Единствената ми цел беше да отговоря на най-често задаваните въпрос тук.
    Благодаря за отделеното внимание.

    +

  7. #282
    Хубава тема браво

  8. #283
    nikoleta dimitrova
    Guest
    искам да попитам нещо ,което винаги съм се чудела но не намирам отговор ...
    става дума за това ,че до сега като съм го правела не съм свършвала и не знам на какво се дължи и колкото и да го мисля не мога да намеря отговор :Х и се притеснявам да не би да ми има нещо ...

  9. #284
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Вероятно не си се отпускала достатъчно, не си го правила с партньор, който знае как да те докара докрай. Някои момичета/жени свършват по-трудно.

    Едва ли ти има нещо. Когато попаднеш на подходящия партньор, нещата сами ще се случат.
    Welcome to the Jungle...

  10. #285
    nikoleta dimitrova
    Guest
    dano ,zashtoto mnogo se strahuvam i mi e typo edno takova zashtoto do predi 7 meseca si imah priqtel i mn si go haresvah i vs no ne mojeh da svyrsha i toi me pita vednyj dali izobshto kato sme go pravili do sega sym svyrshvala i go izlygah che 2-3 sym svyrshvala ot vsichkite pyti deto sme praili i mi stana mn typo i kofti

  11. #286
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Не се филмирай и не си внушавай чувство за вина, излишно е. Излъгала си го, за да не засегнеш мъжкото му самочувствие. Това не е довело до нищо лошо, така че няма проблем.

    Казах ти - някой от следващите ти партньори ще е подходящият и ще свършваш редовно с него. Въпрос на време и на малко късмет е.

    Моля те, пиши на кирилица, задължително е.
    Welcome to the Jungle...

  12. #287
    Brumche
    Guest
    Искам да попитам дали се забременява с гълтане на Предеякулационна Течност?

  13. #288
    Здравейте!
    Това е първият ми въпрос във форума и прощавайте, акоо някъде бъркам(надявам се да. Е е така).
    Въпрос към хората практикуващи секс без презерватив!
    На пръстите на едната ми ръка се броят пътите, когато съм правил секс без презерватив. Поради факта, че е ставала белята съм придобил някакъв страх от това да го правя без и се притеснявам вс път, когато партньрките ми настояват да е БЕЗ. Ясно ми е, че е доста по-приятно без прзервативите. Но още от началото на съзнателния ми полов живот се притеснявам много от предекулационната течност и попадането й у партньорките ми(ясно е къде да не уточнявам)....лесно се възбуждам ии изпускам доста от течността още преди да съм преминал към самия полов АКТ. Отделно и трудно се контролирам, когато съм готов да свърша....иии все си мисля, чее не сложа ли качулката ще стане белята..... (не че и тия качулки не са се късали де)

    Тааа дайте някакви съвети, препоръки, мнения от ОПИТ.
    Нааистина желая да не мисля само за това дали нама да се изпусна в партньорката си и дали онази прословута предеякулационна течност няма да ни е донесла главоболия?
    Не бъдете критични, това е първият ми коментар във форума. Благодаря, Ви!

  14. #289
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Честито, ще ставаш баща, освен ако вече не си!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  15. #290
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Новобранец000 Виж мнението
    Не бъдете критични, това е първият ми коментар във форума. Благодаря, Ви!
    Казваш, че пляскаш само с презерватив и ако иска нещо по-различно да почва хаповете.
    Толкова ли е трудно?

  16. #291
    Здравейте! Понеже по една или друга причина не мога да пусна нова тема, ще задам въпроса си тук. Моля Ви да помогнете с отговорите си. Преди около 1 седмица с приятелката ми го правихме за първи път, с презерватив разбира се. Тя беше в края на периода и, около 5/6 ден, също така пиеше и противозачатъчни хапчета повече от 1 месец, поради някакъв проблем. Когато го правихме презерватива се скъса, и се притеснявам да не би да сме направили гаф. Не съм свършвал нито в нея, нито извън нея, най-общо казано - не съм свършвал въобще! И двамата се притеснихме, затова реших да попитам Вас - има ли опасност от забраменяване? Благодаря Ви предварително, и се извинявам ако въпроса не е за тук, но просто не мога да отворя нова тема.

  17. #292
    Браво за темата! Поздрави!

  18. #293
    Искам да попитам, с едно момиче го направихме. Първо използвах презерватив, но ми падаше члена, извадих го и го вкарах няколко пъти полу-станал без презерватив (10тина секунди), което не помогна. Накрая си направих ч*кия и свърших в устата и, има ли за какво да се притеснявам?! Каква е вероятността да забременее?

  19. #294
    Цитирай Първоначално написано от Svg1111 Виж мнението
    Искам да попитам, с едно момиче го направихме. Първо използвах презерватив, но ми падаше члена, извадих го и го вкарах няколко пъти полу-станал без презерватив (10тина секунди), което не помогна. Накрая си направих ч*кия и свърших в устата и, има ли за какво да се притеснявам?! Каква е вероятността да забременее?
    Севги,
    ще ти цитирам нещо от коментарите по нагоре, можеш и сам да го видиш това е коментар номер #281.
    Излишно е да ти казвам, че от орален секс не се забременява.
    Относно махнатият кондом и т. н. Цитирам : "МОЖЕ да се забременее от секс без кондом, дори да не е свършил във вас.(предеякулационна течност)" . Ако не знаеш, за тази течност, информирай се.
    Та, след като имаш един вариант с може, на 50-50, е добре, както пише горе след 14 дена, след половият акт, да се направи тест за бременност.

  20. #295
    Здравейте, мили хора. Вече разбрах, че не сте врачки, но имам един въпрос и ми се иска да чуя мнение. Не можах да намеря подходяща тема, в която да го задам. Първо искам да оточня, че водя сексуален живот от близо 2-3 години, като до сега не ми се беше случвало такова нещо. Последният път, в който го правихме с моят приятел се скъса кондома (на втория път, след като той беше свършил. Подчертавам, че той бе сменен, след като той беше свършил.). Бързо го установихме това нещо и спряхме каквото и да е било. В момента ми закъснява, вече втори ден - но следните фактори са на лице. Пътувах за Великобритания и също имах важен изпит преди да ми дойде, заради който бях доста стресирана. Не мога да отида да си взема тест, защото съм под карантина. Хваща ме психозата докато си седя вкъщи и ми се иска да чуя мнение... Благодаря ви!

  21. #296
    (++ важна тема

  22. #297
    Полезна е тамата, така е. Може да се каже, че всичко написано го спазвам, с едно изключение. На мен с кондом отзад (анално) ми е гадно. Правя го на голо и не съм имала проблеми.

  23. #298
    Здравейте! С приятеля ми искаме да пробваме анален секс. Бихте ли ми дали някои насоки и съвети, че след прочетеното в интернет, все още ми е неясно и притеснено относно процедурите преди и след акта?

  24. #299
    Мен не ме бива по съветите. С годините съм придобила някакви навици и мъжете, с които съм го правила, се съобразяват с мен. Забелязала съм нещо. Че мъжете, които не правят добре секс отпред, отзад са още по-зле. За там трябва опитен любовник. Иначе ще те боли и ще намразиш аналния секс. Това е от моят опит. Само ще ти кажа, да се настроиш, че ще ти е хубаво. И то наистина е така, с подходящия мъж. Успех!

  25. #300
    Благодаря!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си