.
Отговор в тема
Страница 4 от 13 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 303
  1. #76
    mislq 4e tfa e strashno vajno osobeno kolko mn mladi hora pravqt sex bez da znaqt izobshto kak stoqt neshtoto i za kakvo stava na vapros te prosto pravqt sex! tazi tema bi trqbvalo da se vodi po 4esto

  2. #77
    Аватара на xXxsobieskiixXx
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Сейнт Луис, Мисури
    Мнения
    37

    : ))

    темата е наистина много смилена и полезна!! Да се надявам че много от неопитните, ще спрат да се тревожат!

  3. #78
    temata e mnoo dobra ... i az kato drugite podkrepqm s 2 race 4e temata e vajna

  4. #79

    овулация

    когато едно момиче не е в овулация и свършиш в нея?...искам да знам всяко последствие след това. Благодаря предварително!

    аз знам, че не овулационният период може да продължи до 24 часа през това време няма клетка която да се оплоди и рискът при забременяване е 0...,ако бъркам някой да ме поправи, може и да съм измислил нова дума по време на чата, но зубарите да си държът езиците и да внимават какви копченца натискат на клавиатурката

  5. #80

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    5
    Цитирай Първоначално написано от baby2009
    най-после една смислена тема на която трябва да се обърне внимание
    Не си поставяй граници,,защото всичко е възможно!!!

  6. #81
    temata e mnoo dobraa ..

  7. #82
    10/10 за темата

  8. #83
    Имам въпрос . Каква е цената на ескапел ? Едно хапче мисля че беше достатъчно [-o<

  9. #84
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    към 30тина лева
    Станислава

  10. #85
    Наистина много полезана тема

  11. #86
    Повече от фен Аватара на hugeZ
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Във фитнеса
    Мнения
    394
    Страшно полезна тема

  12. #87
    S gajdeto mi hodim ot dosta vreme i predi nqkolko meseca zapo4nahme da pravim sex. Na men mi be6e za pruv put, a na nego mai su6to. Purvite puti ne be6e koi znae kakvo. Ve4e sme go pravili nad 10 puti, stava vse po-priqtno, no vse o6te ne sum stignala do orgazum. za6to taka?

  13. #88
    тапа тема

  14. #89
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Цитирай Първоначално написано от Lolita93
    S gajdeto mi hodim ot dosta vreme i predi nqkolko meseca zapo4nahme da pravim sex. Na men mi be6e za pruv put, a na nego mai su6to. Purvite puti ne be6e koi znae kakvo. Ve4e sme go pravili nad 10 puti, stava vse po-priqtno, no vse o6te ne sum stignala do orgazum. za6to taka?
    Нямате достатъчно опит. Не сте се нагодили 1 към друг

  15. #90
    e az imam drug problem ... napravih go za 1vi pyt oba4e mom4eto ne uspq da si go vkara celiq prosto posredata ne moje6e da mine ponapred... bole6e me.. ima6e kryv no prosto ne stigna dokraq 4uvstvam se defektna ... na 17 sym ;]
    Never give up...Never...
    Dream makes everything possible.Hope makes everything work.Love makes everything beautiful.Smile makes all the above...

  16. #91
    em sama mi e suoper trudno zashtoto se kontroliram i kato me zaboli malko i spiram zatova rz4itam na nqkogo da si svyr6i dobre rabotata zashtoto naisitna ne moga ili ne iskam sama ... prosto haha sym mn razo4arovana 4e taka se slu4i i se pritesnqvam dali 2q pyt 6te e po sy6tiq na4in
    Never give up...Never...
    Dream makes everything possible.Hope makes everything work.Love makes everything beautiful.Smile makes all the above...

  17. #92
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от wwe11
    Имам въпрос . Каква е цената на ескапел ? Едно хапче мисля че беше достатъчно [-o<
    От 25лв до 35лв - зависи откъде ще си го купиш
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  18. #93
    Голям фен Аватара на Emilen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    614
    sweet15, личното ми мнение е, че не си дефлорирана докрай. Вероятно част от химена е останал и създава този малък проблем. Предполагам, че втория път ще е пак болезнено, макар и не толкова, колкото първия. Отново ще има малко кръвотечение. Не си дефектна, подобни неща не са рядкост. Изобщо "първият" път не протича винаги по план. На мен ми се случи преди няколко години подобно нещо и въпреки, че се имах за опитен, не се получи веднага, а и реакциите на момичето ме накараха да отложа. Точно така стана, както ти описваш.

  19. #94
    nadqvam se 2q pyt da e po dobre, no ne znam koga 6te byde toi vremeto 6te pokaje
    Never give up...Never...
    Dream makes everything possible.Hope makes everything work.Love makes everything beautiful.Smile makes all the above...

  20. #95
    Голям фен Аватара на Emilen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    614
    Недей да имаш много големи очаквания и от втория път. За теб ще е, много вероятно, пак болезнено.

  21. #96
    hahaha prosto iskam da vlezne dokrai
    Never give up...Never...
    Dream makes everything possible.Hope makes everything work.Love makes everything beautiful.Smile makes all the above...

  22. #97
    Голям фен Аватара на Emilen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от sweet15
    hahaha prosto iskam da vlezne dokrai
    Това ме срина! По-откровен отговор не бях чувал много отдавна! Ами действайте... какво да кажа... този "дефект" се поправя с прогонване... на технически език

  23. #98
    haha emi prosto sym mn direkten 4ovek ... emi 6te vidim sledva6tiq pyt kakvo 6te stane ;]
    Never give up...Never...
    Dream makes everything possible.Hope makes everything work.Love makes everything beautiful.Smile makes all the above...

  24. #99
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Ти да си чувал, че от чекии се ослепява ?
    това ме садра

  25. #100
    Цитирай Първоначално написано от sweet15
    e az imam drug problem ... napravih go za 1vi pyt oba4e mom4eto ne uspq da si go vkara celiq prosto posredata ne moje6e da mine ponapred... bole6e me.. ima6e kryv no prosto ne stigna dokraq 4uvstvam se defektna ... na 17 sym ;]
    Spored men cipata ti ne se skusala dostatu4no i za tova taka se e polu4ilo. Probvaite pak, no izpolzavaite lubrikatn da pomogne i 6te stane po-lenso, trqbva da te otvori hubavo.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си