.
Отговор в тема
Страница 8 от 13 ПървиПърви ... 456789101112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 303
  1. #176
    до близнаци

  2. #177

    Re: Отговори на най-често задаваните въпроси

    Цитирай Първоначално написано от password
    Имам едно питане относно това: (не съм правил секс, от обща култура питам )

    Цитирай Първоначално написано от Extremescream
    НИЕ НЕ СМЕ ВРАЧКИ.СЛЕД 14 ДНИ СИ КУПЕТЕ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ И ЩЕ ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА
    Ако на 14 ден теста е положителен, значи никакви хапчета като ескапел не действат след това?

    И например ако някакво момиче е с бременност в първия месец и прави пак секс, повторното свършване в нея до какво може да доведе.. ?
    Еми до нищо, след като си надула корема, процесите на овулация и тем подобни спират докато не се пръкне бебето....

  3. #178
    asadsafsdgsdfgfgfvfgfghffhgfhdfgdfdsghhdfgrtgfgsdf rg

  4. #179
    Eвала за темата
    "Най-хубавият ден - днешният,
    най-голямата спънка - страхът,
    най-лесното нещо - да се заблудиш,
    най-голямата грешка - да паднеш духом,
    коренът на всички злини - егоизмът,
    най-хубавото развлечение - работата,
    най-лошото поражение - отчаянието,
    най-добрите учители - децата,
    най-голямото щастие - да си полезен на другите,
    най-неприятния недостатък- лошото настроение,
    най-красивият подарък- прошката,
    най-добрата защита- усмивката,
    най-доброто лекарство - оптимизмът,
    единствената реалност - любовта! "

  5. #180

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    na nebeto
    Мнения
    10
    моля ви ако знаете кажете: как да разбера дали момичето иска да прайм секс

  6. #181
    Браво за темата

  7. #182
    Много полезна тема.Жалко че много хора не се занимават да я прочетат

  8. #183
    Цитирай Първоначално написано от MaLty
    Цитирай Първоначално написано от pLqmi92
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце
    +1 :P

  9. #184

    :]

    мерси за темата дано да се замисли някой
    Weed<3

  10. #185
    Аватара на WWEFan
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София
    Мнения
    13
    Наистина полезна тема браво за труда.. и ей внимавайте к'во правите да не патите !
    Живей за мига и не забравяй ти си уникален такъв какъвто си ; )

  11. #186
    много добра тема.само искам да кажа на някои хора да четат и да мислят преди да задават глупави вапроси..иначе браво за труда

  12. #187
    Знам че повечето мнения тук са от личен опит и от познания по дадена област.Знам че вероятно ще ми кажете "купете си тест и ще разберете"... Исках просто да попитам , има ли вероятност от забременяване ако тя ми е пипала члена , по ръката и е останала предекулационна течност и после ми сложи презерватива и след извършване на половият акт съм свършил в презерватива,но извън нея? Мерси

  13. #188
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SeXBeginner
    Знам че повечето мнения тук са от личен опит и от познания по дадена област.Знам че вероятно ще ми кажете "купете си тест и ще разберете"... Исках просто да попитам , има ли вероятност от забременяване ако тя ми е пипала члена , по ръката и е останала предекулационна течност и после ми сложи презерватива и след извършване на половият акт съм свършил в презерватива,но извън нея? Мерси
    Няма ли поне 2 страници изписани под тая тема?!

  14. #189
    Цитирай Първоначално написано от SeXBeginner
    Знам че повечето мнения тук са от личен опит и от познания по дадена област.Знам че вероятно ще ми кажете "купете си тест и ще разберете"... Исках просто да попитам , има ли вероятност от забременяване ако тя ми е пипала члена , по ръката и е останала предекулационна течност и после ми сложи презерватива и след извършване на половият акт съм свършил в презерватива,но извън нея? Мерси
    защо правите секс ,като нямате елементарна ,сексуална култура ?

  15. #190
    браво много добра тема
    Когато пясъкът в сахара бъде пребреброен,
    тогава ти ще си забравен от мен! <3

  16. #191

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Димитровград
    Мнения
    76
    Цитирай Първоначално написано от luiji
    много добра тема.само искам да кажа на някои хора да четат и да мислят преди да задават глупави вЪпроси..иначе браво за труда
    "Глупави вапроси"

  17. #192
    ами да наистина темата е мн интересна и полезна ... дано да спрат да питат навсякъде ... въпреки 4е ме съмнявам 4е ще спрат ...

  18. #193
    Голям фен Аватара на the_best_f
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    на борда на "Черната перла"
    Мнения
    764
    Браво за темата!

  19. #194
    ужас ... изобщо има ли такива който мислят,че от орален... може да забременееш или при докосване на член и после се самозадоволяваш хахаха смешно... [/color]

  20. #195
    Имам един въпрос... Преди 1 седмица ми се наложи да пия ескапеле,защото ни се скъса презерватива ии не бяхме сигурни дали няма в мен. Прочетох листовката ... пише,че е нормално да ми се гади,но на мен ми се гади вече 1 седмица? Възможно ли е да е от хапчето или е нещо друго?
    ПП: Предполагам има такава тема,но тази която намерих е от 2008 година и реших да не пиша там.

  21. #196
    Супер фен Аватара на ADMIRALKA14
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    На границата между реалността и непостижимото!
    Мнения
    1 485
    Цитирай Първоначално написано от puh4eto
    ужас ... изобщо има ли такива който мислят,че от орален... може да забременееш или при докосване на член и после се самозадоволяваш хахаха смешно... [/color]
    Охоо има и още как.. Отвори раздел секс и ще видиш, че всяка трета тема е такава. Потресаващо нали?
    "As every cat owner knows, nobody owns a cat" - Ellen Perry Berkeley

    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Ако някой ми беше казал, че жена ми и любовницата ще се засекат в тийнпроблем, щях да загина от смях. Сега малко се понааках ;(

  22. #197
    Цитирай Първоначално написано от ADMIRALKA14
    Цитирай Първоначално написано от puh4eto
    ужас ... изобщо има ли такива който мислят,че от орален... може да забременееш или при докосване на член и после се самозадоволяваш хахаха смешно... [/color]
    Охоо има и още как.. Отвори раздел секс и ще видиш, че всяка трета тема е такава. Потресаващо нали?
    А какво става ако по пениса има предеякулационна течност? Представете си,че под ноктите остане част от нея и после се разнесе при самозадоволяването. Според мен може да се забременее по този начин.

  23. #198
    Цитирай Първоначално написано от time2rock
    Цитирай Първоначално написано от ADMIRALKA14
    Цитирай Първоначално написано от puh4eto
    ужас ... изобщо има ли такива който мислят,че от орален... може да забременееш или при докосване на член и после се самозадоволяваш хахаха смешно... [/color]
    Охоо има и още как.. Отвори раздел секс и ще видиш, че всяка трета тема е такава. Потресаващо нали?
    А какво става ако по пениса има предеякулационна течност? Представете си,че под ноктите остане част от нея и после се разнесе при самозадоволяването. Според мен може да се забременее по този начин.
    Ама ти трябва да си толкова зле, че да се самозадоволяваш без презерватив :Х. Че даже и 2, случайно да не падне първия

  24. #199
    Супер тема. Поздравления!
    __________________
    http://gorata.net/old/f.php?f=tuRb0o0

  25. #200
    много добраа темичка..БРАВО

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си