.
Отговор в тема
Страница 1 от 13 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 303
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771

    Отговори на най-често задаваните въпроси

    Знам,че няма много смисъл от тази тема,но все пак да си кажа.
    Всеки ден се появява тема 'Бременна ли съм?',която е по-безумна дори от предишната.Затова,мили момичета (и момчета,притесняващи се за приятелките си),ще отговоря на някои от най-честите ви глу....теми:
    НЕ се забременява от орален секс.
    НЕ се забременява ако сте го правили с кондом и той НЕ се е скъсал.
    Не се забременява ако сте му пипнали члена и след това сте се самозадоволявали.
    НИЕ НЕ СМЕ ВРАЧКИ.СЛЕД 14 ДНИ СИ КУПЕТЕ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ И ЩЕ ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА

    И сега:
    МОЖЕ да се забременее от секс без кондом,дори да не е свършил във вас.(предеякулационна течност).Големите разбирачи веднага ще скочат и ще кажат 'не,не може от прекъснат полов акт да се забременее'.Еми ето ви жени,забременели така:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=200811

    едит:Винаги има тази опасност,въпреки че не е задължително да ви се случи на вас.Но надали искате да си правите експерименти

    МОЖЕ да се забременее от анален секс,АКО е свършил във вас и спермата се е стекла към влагалището....
    Затова:
    ВИНАГИ ГО ПРАВЕТЕ С КОНДОМ!

    Колкото до останалите теми 'Имам червени петна по половите органи' и 'Сърби ме еди какво си' и 'Обринала съм се еди къде си':
    Ние можем да ви помогнем с 2 неща:
    1.Да ви кажем да отидете на лекар
    2.В редки случаи да можем да ви кажем какво ви има,но все пак по-добре послушаите съвет 1 и отидете на лекар,защото ние може да грешим,а и не можем да ви изпишем рецепта за лекраство.

    Темите 'Малък ли ми е' и 'На н-брой години съм,колко трябва да ми е?'
    Има ХИЛЯДИ такива теми,потърсете в търсачката.Ние НЕ можем да кажем на всеки поотделно малък ли му е,или не.

    Темите 'Първия път':
    Отново,има ХИЛЯДИ такива теми,потърсете.Ние НЕ можем да кажем на всеки поотделно:
    1.Готов/а ли е
    2.Дали момчето/момичето е подходящо.
    3.Малка/малък ли е
    4.Достатъчно подготвено/а ли е
    5.Ще я боли ли
    И темите 'Малка ли съм':
    Според мен на 13-14 години сте малки за секс,но както се казва,винаги има изключения.Не можем да знаем вие такова ли сте,или сте поредната тъпа овца,правеща секс,само защото е модерно и всичките и приятели/ки са го правили.
    Както казах,това е мое мнение,вие решавате.

    НО-да сте подготвени не значи само да искате да го направите,а и да си имате едно на ум-за евентуални болести,бременност.С други думи-трябва да имате необходимата сексуална култура.
    Затова,прочетете тази тема:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492
    Тя неслучайно е ВАЖНА!Не е само за красота най-горе сложена.

    Щом искате да правите секс,положете малко усилия да се образовате!Няма да ви стане нищо,ако прочетете по-горната тема,тя е направена за ваше улеснение

    Темите 'Да му духам ли?' и 'Как ще му хареса':
    Същия отговор като при темите 'Да му пусна ли?'-вие решавате
    И всеки е различен и не знаем на вашия какво ще му хареса.Потърсете малко из форума,има статий за тези неща.
    Направих тази тема с надеждата безумието във форума да понамалее малко.Поне малко.
    Единствената ми цел беше да отговоря на най-често задаваните въпрос тук.
    Благодаря за отделеното внимание.
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  2. #2

  3. #3
    Супер фен Аватара на l0lz
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 036
    Предлагам темата да стане важна и м/у другото, от прекъсване на полов акт, има доста голяма вероятност да се забременее..
    ITG - Because it's easy to be a 6 foot 4 Olympic powerlifter and streetfighting god, from behind the confines of a keyboard.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце, самоче викам дай да не се мазня

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    неизвестно
    Мнения
    63
    Важна тема!

  6. #6
    Супер фен Аватара на l0lz
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 036
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце, самоче викам дай да не се мазня
    Няма кво да се "мазниш", темата е много хубава и полезна.
    ITG - Because it's easy to be a 6 foot 4 Olympic powerlifter and streetfighting god, from behind the confines of a keyboard.

  7. #7
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце, самоче викам дай да не се мазня

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце

  9. #9
    Аватара на LesbianGirl
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    81
    Браво.

  10. #10
    Аватара на marsella
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Милано
    Мнения
    143
    Много полезна тема. Бравооо :P
    After all we've done - had a lot of fun, did it til' the sun came up

  11. #11
    съгласна съм ,полезна е! Но не си въобразявай че тези теми ще спрат!Всеки се притеснява,когато дойде неговия ред и всеки се шашка и пише,от опит ти говоря.

  12. #12
    най-после една смислена тема на която трябва да се обърне внимание
    Обичам Андриан

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от pLqmi92
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце
    And you were strong,and I was not..
    My illusion,my mistake..I was careless,I forgot..
    I did
    And now when all is done..There is nothing to say..


    http://www.album.bg/mallsy_/

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    А така ....
    Е чак сега вече не знам какви теми ще почнат да пускат, като се обобщи всичко.

  15. #15
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    еее ще запустее раздела
    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  16. #16
    Аватара на Vichko0o
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    В сърчицето на моето мило {}
    Мнения
    753
    Евалата за темата Криси имаш 1 много студена кока кола от мен! Темата задължително трябва да се сложи като важна! Лошото е, че малко ще са дечорлигата дето ще си направят труда да уважат на авторката труда и другата важна тема на мачока.... Наистина темата обобщава 99% от кретенските въпроси, само се надявам да има кой да я чете!
    Поздрави Криси!
    De-Phazz - Anchorless

  17. #17
    Супер фен Аватара на l0lz
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 036
    Цитирай Първоначално написано от pLqmi92
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце
    Eх, Плами, ти ако не ме подкрепиш, кой друг..
    ITG - Because it's easy to be a 6 foot 4 Olympic powerlifter and streetfighting god, from behind the confines of a keyboard.

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    3 511
    За жалост на всеки му е по-лесно да пусне нова тема, от колкото да потърси из старите.Дори и темата да стане важна, пак ще са безброй малоумните теми.Не вярвам и да намалеят.
    След 2 дена, темата ти ще е на 8 страница, изместена от 7 страници "Мога ли да забременея от жегата"..

    И все пак браво, че си се постарала, да направиш една хубава тема, и дано не изляза прав.

  19. #19
    Аватара на Sladurcho
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Таити
    Мнения
    890
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    За жалост на всеки му е по-лесно да пусне нова тема, от колкото да потърси из старите.Дори и темата да стане важна, пак ще са безброй малоумните теми.Не вярвам и да намалеят.
    След 2 дена, темата ти ще е на 8 страница, изместена от 7 страници "Мога ли да забременея от жегата"..

    И все пак браво, че си се постарала, да направиш една хубава тема, и дано не изляза прав.
    и аз съм на същото мнение че колкото и полезна информация да има тук и да се изчерпват безсмислените въпроси на тийновете до няколко дни темата ще е вече в миналото изместена от тъпи постове!
    Иначе евала че идейката да направиш такава тема! и аз съм За да стане ВАЖНА тема
    There is no right or wrong, only fun or boring

  20. #20
    Повече от фен Аватара на YourPoison
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    467
    браво за темата !

  21. #21
    Евала за темата, защото вече направо се дразня като прочета тема дето само да погледнеш с 2 теми по-нагоре и ще я видиш същата.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    За жалост на всеки му е по-лесно да пусне нова тема, от колкото да потърси из старите.Дори и темата да стане важна, пак ще са безброй малоумните теми.Не вярвам и да намалеят.
    След 2 дена, темата ти ще е на 8 страница, изместена от 7 страници "Мога ли да забременея от жегата"..

    И все пак браво, че си се постарала, да направиш една хубава тема, и дано не изляза прав.
    Както е тръгнало,май така ще стане.
    Ама не мен нещо не ми е ясно-защо смислените теми не се четат и биват изместени от глупости,а после всички пискат как нямало полезни теми
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  23. #23
    Браво за темата!!!!
    Имам въпрос-МНОГО ВАЖНО!!!
    Като мастурбирам и свършвам в тоалетната, може ли oт изхвърлените от мен сперматозоиди в кенефа да излезе чудовище от там след време????
    Едит:Темата задължително трябва да стане "важна"!!!

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    3 511
    Цитирай Първоначално написано от Extremescream
    Ама не мен нещо не ми е ясно-защо смислените теми не се четат и биват изместени от глупости,а после всички пискат как нямало полезни теми
    Защото, всеки го мързи да потърси.

    А когато темата е полезна, цялата информация се изчерпва в нея => няма нужда от въпроси => отива на 7 8 страница.

  25. #25

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    под криВата ти ^^
    Мнения
    202
    браво Punisherr да се надяваме че сега вече няма да има такива теми..
    .....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си