.
Отговор в тема
Страница 7 от 13 ПървиПърви ... 34567891011 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 303
  1. #151
    Цитирай Първоначално написано от lilinka88
    otnosno vuprosnoto zabremenqvane 4rez "analen sex"tova e pulna glupost.. dori da popladne sperma vuv vlagalishteto nqma na4in da se zabremenee za6toto spermata se iztrelva navutre, a po nikakuv na4in ne e vuzmojno spermatozoidite sami4ki da se pridvijat ili ne6to da gi pogulne. Drugoto koeto e spermatozoidite umirat vednaga ako ne sa vutre v jenskoto tqlo ( samo vaginata )
    Напротив! Сперматозоидите могат да живеят извън женското тяло до 72 часа, не умират веднага. Попаднат ли във вагиналната течност много лесно могат да стигнат до яйцеклетката ...

  2. #152
    е се някои трябваше да направи това най-накрая... браво 6+




    The legends don't die i am a living example!

  3. #153
    браво темата е наистина много добра !!

  4. #154
    Браво!
    Много добра и полезна тема.

  5. #155
    Задължително ли е отварянето да е с пръст? И кое е по добре? С пръст или с члена?
    You and me could write a bad romance
    Caught in a bad romance...
    I’m a freak bitch baby

  6. #156
    Едва ли моят въпрос е често задаван, но не искам да правя нова тема и затова реших да пиша тук. Имам сериозна сръзка с едно момче от година и 2 месеца и се намесва и темата за секса. Преди време го направихме и на двамата ни беше за 1ви път , но .. не знам точно как да си формулирам проблем, ако кажа, че не исках .. исках си, но просто после желанието се загуби и не знам защо. А в момента той страшно много иска, а аз не. И ми писна вече да му отказвам и не знам дали ми има нещо на мен?

  7. #157
    много полезна тема .. БРАВО
    When you asleep,I wanna be your dream.. {}

  8. #158
    А какво горе-долу се очаква от момичето? 'Щото все пак да се съблече и да си легне .. . Може ли малко инфо за това какво трябва да правим?
    http://www.facebook.com/pages/BU/216678611680677 !! <-- Хвърлете едно око.. ;*

    Никога не сваляйте вие мъжете..Това просто не е природно. Никъде не се е чуло и видяло яйцеклетка да изскача през матката,
    да намира сперматозоид в тестисите и там да се свързва с него.

  9. #159
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    ^Да се отпуснете и да правите каквото ви идва отвътре.

  10. #160
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Дряново
    Мнения
    287
    Цитирай Първоначално написано от evermore
    Едва ли моят въпрос е често задаван, но не искам да правя нова тема и затова реших да пиша тук. Имам сериозна сръзка с едно момче от година и 2 месеца и се намесва и темата за секса. Преди време го направихме и на двамата ни беше за 1ви път , но .. не знам точно как да си формулирам проблем, ако кажа, че не исках .. исках си, но просто после желанието се загуби и не знам защо. А в момента той страшно много иска, а аз не. И ми писна вече да му отказвам и не знам дали ми има нещо на мен?


    Щом не си готова не го прави....нещо което не се прави с желание не носи удоволствие. Както се казва "на сила хубост не става". Той ако държи на теб ще ти влезе в положението и ще те изчака.
    Татко: Харчиш пари най- безразборно. Мисли за бъдещето момче , ние няма да сме вечни.
    Мислиш ли ,че цял живот ще те издържаме с майка ти ?

    Аз: Ами не......ще ме издържате докато ме поемат децата.

  11. #161
    Зна4и аз съм мом4е на 17 години и имам приятелка на 16,ходим от 7 месеца и за сега се разбираме и се оби4аме..Не сме правили секс до сега,но се целуваме постоянно.Понякога и намеквам за секс,но май няма желание питал съм я и ми отговаряла,4е не иска,тя още е девственна и аз ще го правя за първи път.Казва ми 4е не иска да си изгуби девственоста,страхува се 4е след като направим секса ще я зарежа и ще си остане без девственост.Иска да е сигурна,4е никога няма да се разделим и винаги ще сме заедно и 4ак тогава може да се съгласи,но аз немога да и гарантирам не се знае какво ще стане,но за мен това е напълно нормално да го правим,но щом няма желание не става на зор..Казвал съм наро4но,4е не е влюбена в мен и затова не иска да прави,каквото и да казвам не се съгласява според вас какво да правя?

  12. #162
    Цитирай Първоначално написано от powerboy95
    Зна4и аз съм мом4е на 17 години и имам приятелка на 16,ходим от 7 месеца и за сега се разбираме и се оби4аме..Не сме правили секс до сега,но се целуваме постоянно.Понякога и намеквам за секс,но май няма желание питал съм я и ми отговаряла,4е не иска,тя още е девственна и аз ще го правя за първи път.Казва ми 4е не иска да си изгуби девственоста,страхува се 4е след като направим секса ще я зарежа и ще си остане без девственост.Иска да е сигурна,4е никога няма да се разделим и винаги ще сме заедно и 4ак тогава може да се съгласи,но аз немога да и гарантирам не се знае какво ще стане,но за мен това е напълно нормално да го правим,но щом няма желание не става на зор..Казвал съм наро4но,4е не е влюбена в мен и затова не иска да прави,каквото и да казвам не се съгласява според вас какво да правя?
    ?!?!??!?!?!??!?!?! Ами остави я, когато е готова, тогава... Щом не иска, колкото и да се мъчиш да я накараш, няма да стане... По-хубаво си мълчи и чакай
    http://www.facebook.com/pages/BU/216678611680677 !! <-- Хвърлете едно око.. ;*

    Никога не сваляйте вие мъжете..Това просто не е природно. Никъде не се е чуло и видяло яйцеклетка да изскача през матката,
    да намира сперматозоид в тестисите и там да се свързва с него.

  13. #163
    Аватара на Kirilov1990
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    София
    Мнения
    11
    aLLeyes0nME написа:
    Задължително ли е отварянето да е с пръст? И кое е по добре? С пръст или с члена?



    Не е за препоръчване да е с член има голяма вероятност от разкъсвания.
    На 12 Януари 1999 ФИФА определи Реал Мадрид за "Отбора на Века"

  14. #164
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от powerboy95
    Зна4и аз съм мом4е на 17 години и имам приятелка на 16,ходим от 7 месеца и за сега се разбираме и се оби4аме..Не сме правили секс до сега,но се целуваме постоянно.Понякога и намеквам за секс,но май няма желание питал съм я и ми отговаряла,4е не иска,тя още е девственна и аз ще го правя за първи път.Казва ми 4е не иска да си изгуби девственоста,страхува се 4е след като направим секса ще я зарежа и ще си остане без девственост.Иска да е сигурна,4е никога няма да се разделим и винаги ще сме заедно и 4ак тогава може да се съгласи,но аз немога да и гарантирам не се знае какво ще стане,но за мен това е напълно нормално да го правим,но щом няма желание не става на зор..Казвал съм наро4но,4е не е влюбена в мен и затова не иска да прави,каквото и да казвам не се съгласява според вас какво да правя?
    О, за Бога, извинявай, че го казвам, ама приятелката ти е ... мега зле. Никой не може да й гарантира, че няма да се промените, съответно нуждите ви да се променят и да се разделите. Освен това... "ще си остане без девственост" - това да не са й диаманти, които ще й откраднеш?
    Баси, девствеността (отвратителна ми е тая дума) не е съкровище, което на всяка цена трябва да опазиш.

  15. #165
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    6 за старанието!

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  16. #166
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от aLLeyes0nME
    Задължително ли е отварянето да е с пръст? И кое е по добре? С пръст или с члена?
    Не е задължително..Но при отварянето с пръсти има по-малка болка..

    Цитирай Първоначално написано от evermore
    Едва ли моят въпрос е често задаван, но не искам да правя нова тема и затова реших да пиша тук. Имам сериозна сръзка с едно момче от година и 2 месеца и се намесва и темата за секса. Преди време го направихме и на двамата ни беше за 1ви път , но .. не знам точно как да си формулирам проблем, ако кажа, че не исках .. исках си, но просто после желанието се загуби и не знам защо. А в момента той страшно много иска, а аз не. И ми писна вече да му отказвам и не знам дали ми има нещо на мен?
    Щом не го искаш,не го прави..Никой не може да те задължи и насила да те накара да го правиш..Така,че поговори с приятеля си..Обясни му това,ако те обича - ще те разбере и ще те изчака..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  17. #167
    '' МОЖЕ да се забременее от анален секс,АКО е свършил във вас и спермата се е стекла към влагалището....
    Затова:
    ВИНАГИ ГО ПРАВЕТЕ С КОНДОМ! ''

    AHAHAHAHAHAHA
    - Tova ako ne e izvadeno ot ''Wikipedia'' ... !
    Tova beshe nai golqmata prostottiq koqto sam 4ela sled ''Spin se predava chrez kyrma ''
    P.B.N

  18. #168
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    795
    Днеска правих секс за първи път ! Бях с кондом свърших в нея и кондома беше се свалил малко ... не е спукан ... ноо се пак ми е за първи път и се притеснявам ... ! Дали може да стане нещо ?
    Когато имаш НУЖНОТО и не даваш НЕОБХОДИМОТО, оставаш с НИЩОТО и чак тогава осъзнаваш същноста на МАЛКОТО, което е трябвало да дадеш.

  19. #169
    Цитирай Първоначално написано от RoCkSpOt
    Днеска правих секс за първи път ! Бях с кондом свърших в нея и кондома беше се свалил малко ... не е спукан ... ноо се пак ми е за първи път и се притеснявам ... ! Дали може да стане нещо ?
    Ако спермата се е стекла към влагалището има шанс момичето да забременее.
    Be natural, don't copy people that aren't better than you!

  20. #170
    Повече от фен Аватара на xCut0utMyTearsx
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    NeverLand. -.-
    Мнения
    412
    Чакайте и аз да попитам значи вчера за пръв път правихме секс с приятеля ми... не знам защо но предпочетох да ме отвори не със пръсти, а с члена си.. признавам си много ме болеше и имаше много кръв [ама под много имайте предвид МНОГО ;Д ] та от снощи вечерта невероятно много ме боли корема.. в областа на яйчниците [ консултирах се с госпожата по биология, колкото и глупаво да звучи ;Д ] и "женския полов орган"и се притеснявам защото болката не намалява, а се усилва -.- .. Аз съм на 16, той на 18 ако има значение ;Д и на двамата ни беше за първи път.. Та въпроса ми е... тази болка от какво може да се получава? Смисъл мислих си, дали е от менструацията ми.. ама не е, защото ми свърши 2 дена преди да го направим ;Д Смисъл притеснявам се да не е станало нещо -.- [не, че съм бременна...] 'щото четох някои постове в темата и пишеше, че има вероятност от разкъсване .. Дали е възможно или.. и аз не знам ;Д надявам се да сте разбрали проблема и въпроса ми..
    Ненαвиждαм ви..
    не, зαщото сте пραзнu в глαвαтα,
    α защото сте пραзнu в съρцαтα..

  21. #171
    не се притеснявай, нормално е да те боли

  22. #172
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    427
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце, самоче викам дай да не се мазня

  23. #173
    Аватара на RaWw
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 354
    Цитирай Първоначално написано от Team
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце, самоче викам дай да не се мазня

  24. #174
    Цитирай Първоначално написано от xCut0utMyTearsx
    консултирах се с госпожата по биология
    Те учителите не знаят много, много; недей мисли, че са лекари

  25. #175

    Re: Отговори на най-често задаваните въпроси

    Имам едно питане относно това: (не съм правил секс, от обща култура питам )

    Цитирай Първоначално написано от Extremescream
    НИЕ НЕ СМЕ ВРАЧКИ.СЛЕД 14 ДНИ СИ КУПЕТЕ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ И ЩЕ ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА
    Ако на 14 ден теста е положителен, значи никакви хапчета като ескапел не действат след това?

    И например ако някакво момиче е с бременност в първия месец и прави пак секс, повторното свършване в нея до какво може да доведе.. ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си