.
Отговор в тема
Страница 10 от 13 ПървиПърви ... 678910111213 ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 303
  1. #226
    Banned
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14

  2. #227
    Добра тема !

  3. #228
    Цитирай Първоначално написано от Iwanskiq Виж мнението
    Боже .. Тас игра ко я рекламираш ??

  4. #229
    Благодаря за урока , госпожо!

  5. #230
    Viki_berk1
    Guest
    Тази тема е чудесна. Браво.

  6. #231
    искам да Ви попитам , тъй като от 1 година не ми беше идвало поради здравословни проблеми и ми дойде тази седмица , дали ще има проблем ако го направя , защото все още съм девствена , разбира се с презерватив
    П.С. на 16 съм

  7. #232
    krisstiyana
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tatyanaa Виж мнението
    искам да Ви попитам , тъй като от 1 година не ми беше идвало поради здравословни проблеми и ми дойде тази седмица , дали ще има проблем ако го направя , защото все още съм девствена , разбира се с презерватив
    П.С. на 16 съм
    говори с лекаря си ... той ти знае здравословните проблеми

  8. #233

  9. #234
    Mimi_mimi_99
    Guest
    бях на доктор щото имах на гърба една пъпка дето нз точно дали беше пъпка де ама после разбрах или беше от тези циреите и при доктора трябваше да ми го махне и да изтиска гнойта оттам обаче беше млад и аз го съблякох и правихме секс обаче после той докато все пак ми вадеше гнойта и пръсна и част от нея попадна във вагината ми и дали е възможно да съм бременна от себе си????? моля ви ми кажете щото мама не иска друго дете!!!

  10. #235
    Здравейте. Правих секс с момиче , както си му е реда- с презерватив и съм почти сигурен,че не свърших, но когато се изправихме (тя беше върху мен) презерватива беше паднал. Има ли някакъв начин да разбера бременна ли е в близката седмица и също така какви са ми опциите сега?

  11. #236
    темата е много полезна и според мен трябва да е важна, иначе и аз мн ги мразя тия за духането и прочие, има една дето е адски тъпа ''grozno li e da ima6 gadje na 10''

  12. #237

    Question

    Ще започна публикацията си с това, че съм депресиран от доста години и пия хапчета и ходя на психиатър. Въпросите са ми следните:
    1-ако се изпразня на салфетка (след което я изхвърлям в тоалетната) ако на мястото където е седяла се постави женско бельо и го обуе жена може ли да се забременее. почти съм сигурен, че не може, но ме интересува защо точно?
    2-това, което трябва да знам за безопастноста при секса е следното - и трите вида секс с презерватив, маха се въздуха от резервоарчето като се поставя, анален и вагинален не се правят с 1 презерватив. дотук добре. какво трябва да направя като свърша първия път - да махна презерватива да го хвърля в кошче след което преди да сложа втори презерватив трябва ли да направя нещо? какво трябва да направя и защо?

    Мерси страшно много !

    Моля администраторите да не трият темата!

  13. #238
    браво за труда, ама светът е пълен с тъпаци и за жалост, според мен няма да спрат...

  14. #239
    Banned
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    49
    Цитирай Първоначално написано от nightwish621 Виж мнението
    Ще започна публикацията си с това, че съм депресиран от доста години и пия хапчета и ходя на психиатър. Въпросите са ми следните:
    1-ако се изпразня на салфетка (след което я изхвърлям в тоалетната) ако на мястото където е седяла се постави женско бельо и го обуе жена може ли да се забременее. почти съм сигурен, че не може, но ме интересува защо точно?
    2-това, което трябва да знам за безопастноста при секса е следното - и трите вида секс с презерватив, маха се въздуха от резервоарчето като се поставя, анален и вагинален не се правят с 1 презерватив. дотук добре. какво трябва да направя като свърша първия път - да махна презерватива да го хвърля в кошче след което преди да сложа втори презерватив трябва ли да направя нещо? какво трябва да направя и защо?

    Мерси страшно много !

    Моля администраторите да не трият темата!
    Самоубий се,самоубий се,смоубий се...явно хапчетата не помагат

  15. #240
    Цикълът ми идва и всичко ми е наред, но все пак се притеснявам и смятам да си купя тест. Нали би трябвало теста за бременност да отчете вярно, въпреки че е минало много време от половият акт, които беше края на август.

  16. #241
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    да

  17. #242
    Цитирай Първоначално написано от DarkShaman Виж мнението
    Не е казано, че не съм търсил. Може да не съм открил отговор, който да ме удовлетворява. Добре тогава кога вероятноста е по-голяма преди или след ?
    По време на овулацията, която не е задължително да е по средата на цикъла-т.е. по всяко време при полов акт може да се забременее!

  18. #243
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Забременява се само по време на овулация, която съвсем не е "по всяко време".

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  19. #244

    браво за тази тема

  20. #245
    Темата е полезна, макар да се намират и някои странни изказвания. Споделям една статия, която също мисля е добре да се прочете http://tinkerbell9.cosmopolitan.bg/b...t_17266_0.html

  21. #246
    Имам един въпрос свързан с вагиналните гъбички.
    Вазможно ли е без лечение да изчезнат сами и ако не се приложи лечение в колко от случаите довеждат до нещо по-серозно?
    Случаят е следният: бях още девствена тогава, с приятеля ми се натискахме, бяхме голи и той само си отърка пениса в мен, нищо повече. Още същата нощ не можах да спя от адски сърбеж. Около входа на влагалището бях много подута и зачервена, а сърбежът беше побъркващ. Имах типичното бяло течение за гъбички, с парченца. През ноща четох за промивка със сода бикарбонат и си направих такава. След няколко дни ми мина. Но също и бях забелязала, че пенисът на приятеля ми е странно зачервен.
    След време го направих с това момче и след няколко пъти секс отново се появиха гъбичките, този път обаче сърбежът не беше толкова много. Казах на майка ми какво става и тя каза, че ще ме заведе на гинеколог, че и тя е имала гъбички, но така и не го направи. На мен ми мина и този път. Мина повече от година, аз вече имам друг полов партньор. Не са ми се появявали пак гъбичките, само от време на време имам бяло течение, което наподобява... не знам, нещо като желе, безцветно е и в малки количества.
    Но въжможно ли е да са ми минали изцяло гъбичките? Чувала съм, че щом се заразиш оставаш носител. И наистина ли може да е станало от това отъркване просто? Аз съм маниак на тема чистота и хигиена, така че проблема не може да в хигиената.
    И ако той ми е лепнал гъбички, то кой знае какво друго още, бил е с доста момичета преди мен и знам, че не с всичките е използвал презерватив.
    Момиче на 19 години

  22. #247
    Цитирай Първоначално написано от teen0987 Виж мнението
    Имам един въпрос свързан с вагиналните гъбички.
    Вазможно ли е без лечение да изчезнат сами и ако не се приложи лечение в колко от случаите довеждат до нещо по-серозно?
    Случаят е следният: бях още девствена тогава, с приятеля ми се натискахме, бяхме голи и той само си отърка пениса в мен, нищо повече. Още същата нощ не можах да спя от адски сърбеж. Около входа на влагалището бях много подута и зачервена, а сърбежът беше побъркващ. Имах типичното бяло течение за гъбички, с парченца. През ноща четох за промивка със сода бикарбонат и си направих такава. След няколко дни ми мина. Но също и бях забелязала, че пенисът на приятеля ми е странно зачервен.
    След време го направих с това момче и след няколко пъти секс отново се появиха гъбичките, този път обаче сърбежът не беше толкова много. Казах на майка ми какво става и тя каза, че ще ме заведе на гинеколог, че и тя е имала гъбички, но така и не го направи. На мен ми мина и този път. Мина повече от година, аз вече имам друг полов партньор. Не са ми се появявали пак гъбичките, само от време на време имам бяло течение, което наподобява... не знам, нещо като желе, безцветно е и в малки количества.
    Но въжможно ли е да са ми минали изцяло гъбичките? Чувала съм, че щом се заразиш оставаш носител. И наистина ли може да е станало от това отъркване просто? Аз съм маниак на тема чистота и хигиена, така че проблема не може да в хигиената.
    И ако той ми е лепнал гъбички, то кой знае какво друго още, бил е с доста момичета преди мен и знам, че не с всичките е използвал презерватив.
    Момиче на 19 години
    Защо не отиде на лекар, когато видя, че имаш симптоми? Сърбеж и течение не са за пренебрегване. Отиди на лекар възможно най-скоро и разбери какво ти има.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  23. #248
    Искам да питам дали има шанс приятелката ми да е забременяла като го правихме доста време с презерватив, но след това като влязохме в банята бях без и там го правихме за кратко време(през цялото време не бях близо до свършване, а и си го бях измил добре за всеки случай преди това). Питам това, защото един приятел ми каза за тази пре-якулярна течност и ми наби филми в главата. Моля само компетентни мнения!
    Последно редактирано от dubzz : 08-18-2014 на 17:03

  24. #249
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Свърши ли преди да влезете в банята?

  25. #250
    Не, точно това казах, че даже и не бях близо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си