.
Отговор в тема
Страница 6 от 13 ПървиПърви ... 2345678910 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 303
  1. #126
    temata e super samo che tova che 13 14 god sa malki da taka e amane e vajna vuzrasta vajno e dali se chustvash gotov imam mn priqtelki koito sa na 15 16 i ne sa go pravili shot ne sa gotovi

  2. #127
    А бе майни от сълзенето на мъжкия полов член може ли да се забременее? Да не стане бела :P

  3. #128
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Браво, една от малкото полезни теми!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  4. #129
    Голям фен Аватара на nerazbranoZLO
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Тхараа и по-точно Звин'кхулоом
    Мнения
    870
    Цитирай Първоначално написано от scarface1
    А бе майни от сълзенето на мъжкия полов член може ли да се забременее? Да не стане бела :P
    Ако нямаш презерватив - щом плачка - да!
    http://nagradionline.info/vote/menace4
    Гласувайте и ще получите услуга
    Ще бъда и съм влюбен аз,
    и така до сетния си час.
    Rikh' darman derigno'h darmee
    Dak'roh dendror Tha'raa zighmee...

  5. #130
    Аватара на Wasilewaa
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    326
    Много полезна тема. Бравооо

  6. #131

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Смолян
    Мнения
    3
    Мммм да полезна е

    Не се забременява ако сте му пипнали члена и след това сте се самозадоволявали

  7. #132
    Цитирай Първоначално написано от nerazbranoZLO
    Цитирай Първоначално написано от scarface1
    А бе майни от сълзенето на мъжкия полов член може ли да се забременее? Да не стане бела :P
    Ако нямаш презерватив - щом плачка - да!
    Така нареченото "плачкане" всъшност е течение, което азпочва щом мъжът се възбуди. То НЕ съдържа сперматозоиди и единствената му цел е да "смаже" стените на канала и да изчисти киселинноста, оставена от урината. От това течение не може да се забременее, но ако мъжът е свършил преди това има възможност по стените на каналите да са останали сперматозоиди, които да се отнесат от него, при което е възможно забременяване. Изводът : ако е първото течение - няма шанс, ако е второто или повече - има! За тези, които го правят без протекция е най-добре да се изпишкат след всяко свършване, тъй като киселинноста на урината убива спрематозоидите, които остават по стените на каналите. (Лол колко много писах ... )
    Дано ви погне !
    Обичам кифли с мармалад ! И да пия мляко !

  8. #133

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София, baby
    Мнения
    26
    mm! Хубавка темичка! =))
    Dum Vivimus Vivamus


    Veni vidi vici

  9. #134
    Здравейте искам да ви задам един въпрос, но не е относно темата .. Имам една приятелка коята е девствена на 14 години е и се притеснява от едно нещо .. била е на море и след като се е прибрала се е прибрала е влезнала да се изкапе и е решила да си бракне в п*****а само веднъж и се притеснява дали не е забременяла защото преди това е била във морето и се притеснява дали некой не се е изпермил .. в морето и тя после като си е бракнала в п*****а да не е збременяла случайно.. Тя реши да го сподели с мен, но иска и да чуе и вашето мнение, но ме накара аз да пиша съобщението защото не я я е срам .. бихте ли ми отговорили по барзо .. моля ви !! [/b]

  10. #135
    да определено....много полезна тема


    The legends don't die i am a living example!

  11. #136
    Tемата е много хубава.

  12. #137
    И моят въпрос относно крив пистолет...Значи моят е изкривен надолу при това доста.Понякога си мися че се е изкривил от това,че много често ми става и аз като нося тесни гащи стана проблема.Дали е възможно това?Имам също друг проблем.На края, където свършва пикочопровода е червено и малко подуто.Така е от доста години и ми е интересно от какво се е получило

  13. #138
    А аз искам да попитам колко време живеят сперматозоидите ако не са нито в жената нито в мъжа моля отговорете защото сам мн притеснена

  14. #139
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София
    Мнения
    373
    Цитирай Първоначално написано от malka7o
    А аз искам да попитам колко време живеят сперматозоидите ако не са нито в жената нито в мъжа моля отговорете защото сам мн притеснена
    Сперматозоидите живеят до 72ч. след половият акт, т.е. след отделянето им.
    Яйцеклетката е годна за оплождане в продължение на 24ч. от отделянето й.
    Jedem das Seine!

  15. #140
    Е па браво .... най-накрая нещо смислено

  16. #141
    супер тема

  17. #142
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Цитирай Първоначално написано от slap2trap
    Цитирай Първоначално написано от l0lz
    Предлагам темата да стане важна
    Подкрепям с 2 ръце, самоче викам дай да не се мазня
    Няма кво да се "мазниш", темата е много хубава и полезна.

  18. #143
    DuReX - 20% по-тънки
    mN^ # aDDicTeD

  19. #144
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    БРАВО МАЙНА :P

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  20. #145
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    ДОСТА Е ПОДРОБНА НО КАРАЙ ...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  21. #146
    Повечето неща са логични .. но, добра тема, браво !

  22. #147
    Мене ме интересува каква по-точно е структурата на стоманата след преминаване на подевтектоидната граница по време на рекристализационно отгряване?

  23. #148
    otnosno vuprosnoto zabremenqvane 4rez "analen sex"tova e pulna glupost.. dori da popladne sperma vuv vlagalishteto nqma na4in da se zabremenee za6toto spermata se iztrelva navutre, a po nikakuv na4in ne e vuzmojno spermatozoidite sami4ki da se pridvijat ili ne6to da gi pogulne. Drugoto koeto e spermatozoidite umirat vednaga ako ne sa vutre v jenskoto tqlo ( samo vaginata )

  24. #149
    Не се забременява ако сте му пипнали члена и след това сте се самозадоволявали
    ГРЕШКА

  25. #150
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    алелуя

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си