.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Бръснене долу

    Виждал съм такава тема и доколкото помня беше за момичета(жени), та реших да направя тема и за другия пол. Не бях сигурен дали тук или в козметика да я сложа, но реших тук. Та ако има такава тема или не е за тук я заключете или преместете.

    Та момчета, от колко време се обезкосмявате около пениса. Аз от 13 години.

  2. #2
    Лично аз не съм започнал на 16 съм.

  3. #3
    Ми и аз съм на 16 на 15 пробвах ама си порязах мадото и от тогава не ми се пипа там, при мисълта, че може да се кастрирам. Сега ще пробвам кола маска.
    БХ ми е

  4. #4

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    332
    Не е хубаво да се брасе-по-добре с кола маска,че стават мн твърди.А ташките не смея да ги пипна.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    какво значение има ?
    Hostis Honori Invidia

  7. #7
    Голям фен Аватара на pofek
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    724
    Цитирай Първоначално написано от MattG124
    Лично аз не съм започнал на 16 съм.
    Добро утрооо,храсталак!
    I don't follow rules,I let the rules follow me!

    http://www.youtube.com/watch?v=IuiI26ePr-0

  8. #8
    Неэнам дали правилно съм каэал , но момичетата повечето необичат момчетата да са с огромна гора косми и да се гнусят , някои се гнусят но не го покаэват ако не и повечето и така нататък. Малко са можеби теэи , които иэобщо не ги е гнус и тн и не им пука. Има и такива които эареди огромна гора косми биха эаряэали приятеля си поради простата причина , че е гнусен и тн ако не са и повечето така де.

    П.П И аэ несъм се бръснал эащото ми каэаха , че после като пораснат пак ще бучкат и смисъл няма да е приятно като на тръни с 1 дума , и нашите го потвърдиха. (Эа щастие имам малко косми въпреки че съм на 16 почти малко са и не си струва.

    Ако нямаше после да иэрастнат и да бучкат още от началото сигорно щях да се бръсна

  9. #9
    Голям фен Аватара на pofek
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    724
    Ами айде не си ги махай до 30 години,по твоята логика...
    I don't follow rules,I let the rules follow me!

    http://www.youtube.com/watch?v=IuiI26ePr-0

  10. #10
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    ..Видин..
    Мнения
    1 421

  11. #11

  12. #12
    Аз се бръсна от 13 годишен.Може би това ми беше грешката,започнах твърде рано и сега... абе не е много приятно.През ден се налага да го правя Иначе окосмяването е израз на мъжественост.Аз подкрепям това твърдение,но откъм хичиенична гледна точка,бръсненето на патката трябва да се прави.Силно съм против обаче обезкосмяването на краката.Намирам го за супер педалско и противно.Един нормално развиващ се хетеросексуален мъж,едва ли би почнал да го прави.Затова аз не го правя и приятелката ми го намира за супер яко,защото вече 90% от момчетата на 15 16 17 си бръснат краката...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от dobri4ko2
    Ми и аз съм на 16 на 15 пробвах ама си порязах мадото и от тогава не ми се пипа там, при мисълта, че може да се кастрирам. Сега ще пробвам кола маска.
    мадото кат вика

  14. #14

    Re: Бръснене долу

    Цитирай Първоначално написано от Argon
    Виждал съм такава тема и доколкото помня беше за момичета(жени), та реших да направя тема и за другия пол. Не бях сигурен дали тук или в козметика да я сложа, но реших тук. Та ако има такава тема или не е за тук я заключете или преместете.

    Та момчета, от колко време се обезкосмявате около пениса. Аз от 13 години.
    аз от 12 годишен

  15. #15
    15 .. Пък и не ти е нужно ако не водиш полов живот.. сам си преценяваш .. виж примерно сега като съм на 17 трябва редовно ама като си по малак изобщо не ти трябва.. :P
    I Love YOU baby

  16. #16
    Хъ..Аз съм на 14 и изобщо не съм се бръснал....Нищо не си бръсна и не си го "търся" в косми...Поприцип ако тръгна с некоя яка кака ше си лепна 1 гола маска и тва е

  17. #17
    Водиш не водиш полов живот, по-яко си е да не си обрасъл, ми да си си чист.

  18. #18
    Аватара на DespicableMe
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Green Street
    Мнения
    2 215
    15
    Stand Your Ground

  19. #19
    Хора, споделете с какво да бръсна мъдките(освен кола маска), че с бръсначката ме е страх..

  20. #20
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Момчета, чувала съм, че не било мн ъъ здравословно да си обезкосмявате топките с кола маска. За по-сигурно питайте лекар или козметик..
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  21. #21
    Голям фен Аватара на Cap
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    543
    Цитирай Първоначално написано от muho
    Хора, споделете с какво да бръсна мъдките(освен кола маска), че с бръсначката ме е страх..
    Машинка си земи.

  22. #22
    Не помня такива работи.

  23. #23
    То няма нищо страшно да си обръснеш мадете със самобръсначка.
    Аз до сега не съм успял да се нарежа нито веднъж, просто трябва да внимаваш малко.

  24. #24
    Голям фен Аватара на pofek
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    724
    Цитирай Първоначално написано от parpan
    То няма нищо страшно да си обръснеш мадете със самобръсначка.
    Аз до сега не съм успял да се нарежа нито веднъж, просто трябва да внимаваш малко.
    +1
    I don't follow rules,I let the rules follow me!

    http://www.youtube.com/watch?v=IuiI26ePr-0

  25. #25
    Яко с бръснача по мадята
    Случвало ми се е само един път "леко" да ги закача с бръснарското ножче xD

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си