Знам,че няма много смисъл от тази тема,но все пак да си кажа.
Всеки ден се появява тема 'Бременна ли съм?',която е по-безумна дори от предишната.Затова,мили момичета (и момчета,притесняващи се за приятелките си),ще отговоря на някои от най-честите ви глу....теми:
НЕ се забременява от орален секс.
НЕ се забременява ако сте го правили с кондом и той НЕ се е скъсал.
Не се забременява ако сте му пипнали члена и след това сте се самозадоволявали.
НИЕ НЕ СМЕ ВРАЧКИ.СЛЕД 14 ДНИ СИ КУПЕТЕ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ И ЩЕ ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА

И сега:
МОЖЕ да се забременее от секс без кондом,дори да не е свършил във вас.(предеякулационна течност).Големите разбирачи веднага ще скочат и ще кажат 'не,не може от прекъснат полов акт да се забременее'.Еми ето ви жени,забременели така:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=200811

едит:Винаги има тази опасност,въпреки че не е задължително да ви се случи на вас.Но надали искате да си правите експерименти

МОЖЕ да се забременее от анален секс,АКО е свършил във вас и спермата се е стекла към влагалището....
Затова:
ВИНАГИ ГО ПРАВЕТЕ С КОНДОМ!

Колкото до останалите теми 'Имам червени петна по половите органи' и 'Сърби ме еди какво си' и 'Обринала съм се еди къде си':
Ние можем да ви помогнем с 2 неща:
1.Да ви кажем да отидете на лекар
2.В редки случаи да можем да ви кажем какво ви има,но все пак по-добре послушаите съвет 1 и отидете на лекар,защото ние може да грешим,а и не можем да ви изпишем рецепта за лекраство.

Темите 'Малък ли ми е' и 'На н-брой години съм,колко трябва да ми е?'
Има ХИЛЯДИ такива теми,потърсете в търсачката.Ние НЕ можем да кажем на всеки поотделно малък ли му е,или не.

Темите 'Първия път':
Отново,има ХИЛЯДИ такива теми,потърсете.Ние НЕ можем да кажем на всеки поотделно:
1.Готов/а ли е
2.Дали момчето/момичето е подходящо.
3.Малка/малък ли е
4.Достатъчно подготвено/а ли е
5.Ще я боли ли
И темите 'Малка ли съм':
Според мен на 13-14 години сте малки за секс,но както се казва,винаги има изключения.Не можем да знаем вие такова ли сте,или сте поредната тъпа овца,правеща секс,само защото е модерно и всичките и приятели/ки са го правили.
Както казах,това е мое мнение,вие решавате.

НО-да сте подготвени не значи само да искате да го направите,а и да си имате едно на ум-за евентуални болести,бременност.С други думи-трябва да имате необходимата сексуална култура.
Затова,прочетете тази тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492
Тя неслучайно е ВАЖНА!Не е само за красота най-горе сложена.

Щом искате да правите секс,положете малко усилия да се образовате!Няма да ви стане нищо,ако прочетете по-горната тема,тя е направена за ваше улеснение

Темите 'Да му духам ли?' и 'Как ще му хареса':
Същия отговор като при темите 'Да му пусна ли?'-вие решавате
И всеки е различен и не знаем на вашия какво ще му хареса.Потърсете малко из форума,има статий за тези неща.
Направих тази тема с надеждата безумието във форума да понамалее малко.Поне малко.
Единствената ми цел беше да отговоря на най-често задаваните въпрос тук.
Благодаря за отделеното внимание.