.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Листовки B или M категория

    Листовки B или M категория .. Имали ли сте проблем с изкартванеот им на изпита. И колко би струвало да си платиш изпита ?
    Got a hole in my head
    Everything falls right out
    Through my ears, through my eyes
    Makes no difference where you are

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    Аз имах 0 грешки.Тва с листовките е преекспонирано.Не е трудно да ги земеш.Дори и да незнаеш някой въпрос, човека до теб/зад теб/пред теб/инструкторите, все ще се намери някой да ти го каже.

    Едит:Сега забелязах, че си и момиче, което те улеснява двойно(да не кажа тройно) конкретно за листовките.
    По друг начин, стоят нещата като потеглиш по пътя.

  3. #3

    Re: Листовки B или M категория

    Цитирай Първоначално написано от FallOutGirl
    И колко би струвало да си платиш изпита ?
    Да не да искаш да си го купиш? Заради такива шофьори като теб, с купени книжки, още повече пък жени... ежедневно стават катастрофи.

    Ако имаше предвид колко ще ти струва, като такси и т.н., изивни ме..

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Goebbels
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    475

    Re: Листовки B или M категория

    Цитирай Първоначално написано от FallOutGirl
    И колко би струвало да си платиш изпита ?
    [/quote]

    Около 200 лв.
    "Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society..."
    -- Aristotle

  5. #5
    това да не можеш да си вземеш листовките и да си платиш, трябва да си много тъпа.
    явно си
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  6. #6
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    с 0 грешки взех изпита само 1 път съм ги решавал.

  7. #7
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Мода е прав.Аз моя с 2 грешки го взех.
    СЕДНЕТЕ СИ НА ГЪЗА И ГИ НАУЧЕТЕ !
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    дооре че не съм в БГ
    то мое тука шоферите да са некадърни, ма поне не са си купили книжките...

  9. #9
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Напротив не е толкова лесно да си ги купиш поне в моя регион. Говорил съм с инструктор, който е навътре в нещата. Единия от изпитващите иска да се издига в професията си и гледа да не прави никакви грешки, а и сега има много проверки.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    За да не отварям нова тема, да попитам тук. Преди приятелят на майка ми казваше, че може да изкарам курсовете след като стана на 17 и 6 месеца и след половин година да ми дадат направо книжка. Има ли такава възможност?

  11. #11
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    За да не отварям нова тема, да попитам тук. Преди приятелят на майка ми казваше, че може да изкарам курсовете след като стана на 17 и 6 месеца и след половин година да ми дадат направо книжка. Има ли такава възможност?
    Миналата година като ги карах, ги започнах 2 месеца преди да стана на 18.
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  12. #12
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    За да не отварям нова тема, да попитам тук. Преди приятелят на майка ми казваше, че може да изкарам курсовете след като стана на 17 и 6 месеца и след половин година да ми дадат направо книжка. Има ли такава възможност?
    Миналата година като ги карах, ги започнах 2 месеца преди да стана на 18.
    И аз така.

  13. #13
    "Едно време", когато и аз карах шофьорските курсове - бях на 17 години. А 10-дни след като навърших 18 години (датата на изпита се падаше точно на 15 Септември - Първия учебен ден на 12-ти клас) ми беше изпита. Взех го без нито една грешка на листовките (нищо сложно няма в тях - учат се точно за 1 седмица), а после на кормуването пак не беше голяма работа - 15 минути покарах само! Направо не усетих кога премина целия изпит...

  14. #14
    ее не е вярно че може да даржиш испитите 3 месеца преди да навуршиш палнолетие.... 3 месеца преди да навуршиш 18 може да почнеш курса 1 месец преди 18 мове дас е явиш на листовки и след като навурвив 18 може да се явиш на кормуване

  15. #15

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си