.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721

    Главоболие сутрин?

    Здравейте,напоследък ми се случва да се събуждам с ужасно главоболие.След час някъде минава,но е доста силно (все едно съм с махмурлук).През деня си пия нужние течности,ям плодове и прочие зеленчуци,не водя заседнал живот,и ето хоп-на сутринта главоболие
    На вас случвало ли ви се е и имате ли идея от какво може да е?Мислех да ида при личната си,но като я знам,само ще ми каже че съм се преуморила и толкоз..Някакви съвети,идеи..нещо?
    10х!
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  2. #2
    Да не си прегряла вечерта/сутринта?
    Аз така се събуждах, като бях на морето и бях супер изгоряла. Едно, че имах вътрешна температура, друго, че сутрините си беше също топличко.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    И аз съм така Ама при мен мисля, че е защото спя или прекалено малко, или прекалено много (най-често)
    nicolepcd

  4. #4
    Повече от фен Аватара на LittleFashionista
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    472
    емата е за здравни проблеми и болести. както и да е...
    И аз да питам : сутрин като стана от леглото и леко ми се завива свят и пред очите ми се "явяват" звездички. Нали знаете, както когато телевизорът е разален. Продължава най-много 7-8 секунди, че и по-малко...
    Какво е това

  5. #5
    'LittleFashionista' - пречернява ти. Попринцип се случва при отпадналост , когато не си яла или от топлината.При мен е и когато от топла стая влезна в тази с климатика.От температурите е.

    Иначе към авторката : Явно във стаята ти е доста топло щом ставаш като пребита.Преди да си легнеш вечер хапни добре и изпий повечко количество течности , отвори си прозорец да влиза въздух и избягвай да ставаш след 10:00 , когато почват жегите.От това е. И на мене ми беше така , докато наще не сложиха и външни щори та сега температурата в стаята е умерена и нямам този проблем.

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  6. #6
    ^ Не мога да разбера дали това е ирония, или си сериозна, но ще ти отговоря, с цел да покажа колко затъпявам напоследък.
    Причернява ти. Явно ставаш прекалено рязко, или ти пада кръвното.

  7. #7
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Да не би да не се наспиваш? Някакви проблеми с очите имаш ли? Аз от това получавах главоболие..
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от mArMaLaDkA
    ^ Не мога да разбера дали това е ирония, или си сериозна, но ще ти отговоря, с цел да покажа колко затъпявам напоследък.
    Причернява ти. Явно ставаш прекалено рязко, или ти пада кръвното.
    И това също.Но попринцип на мене ми става така и от нещата , които написах , иначе нямаше да ги посоча , като евентуална причина

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  9. #9
    ами от време на време и аз се събуждам с главоболие .Понякога дори не намирам причина ... но ако съм много изморена , ако имам някакви проблеми или притеснения , които цяла нощ обмислям спейки .Ако те е напекло слънцето ... ако ти се е случило няколко пъти няма повод за притеснение , но ако ти се случва често по - добре отиди да се консултираш с личната

  10. #10
    винаги когато стана след 12 ме боли главата

  11. #11
    Аналгин му е майката..
    Sometimes the sound of goodbye is louder than any drumbeat...

  12. #12
    Това се дължи на ниско кръвно...аз съм по същияя начин..кафе, кола и шоколад помагат сутрин на гладно

  13. #13
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    -слънчасала си
    -не спиш достатъчно или спиш прекалено много
    -променила си хранителния си режим (когато човек мине на диета и изключи някоя храна от менюто си,която преди е консумирал редовно се получава това главоболие)
    -проблеми с кръвното
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    от нещата,които изброихте,май най-голямо влияние ми е оказало слънцето (не че излизам в най-големите жеги) Аз всъщност взех да свиквам вече,не искам да пия лекарства,защото това трае не повече от час..нз
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  15. #15
    аз като стана с главоболие болката е убииствена и ако не изпия нещо сигурно ще се самоубия

  16. #16
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    Ако седиш до късно на компа, е нормално.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си