.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422

    Обица на езика?

    del
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  2. #2
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    аз като се пробивах ми взеха 30лв и там ще ти трябват още 2-3 за Сандрин (разтвор за промивка) и не те питат къде искаш да те продупчат
    Running is my drug and I am overdosed ..

  3. #3
    30 със, би трябвало да те попитат (по- напред или назад), в повечето студия хигиената е перфектна, но то си зависи и от твоята поддръжка.
    Много трудно се възпалява пиърсинг на езика, просто трябва да жабуриш Сандрин
    Аз съм била в "Диви и красиви" и "на тъмно" и на двете места всичко беше екстра ^^

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  4. #4
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    не питат
    те знаят къде да се пробива езика.има нерви които може да се засегнат и остане без някое сетиво затова не питат
    Running is my drug and I am overdosed ..

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    delllll
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    не питат
    те знаят къде да се пробива езика.има нерви които може да се засегнат и остане без някое сетиво затова не питат
    Пълни глупости, всяка една от точиците на езика ти е нерв, единственото, което могат да засегнат е жилата посредата. Няма как да не засегнат поне 1 вкусов рецептор, но е глупаво да си мислиш, че е възможно да ти спрат вкусовото възприятие. Градски легенди, да плашат малките момиченца.

    Може по- напред или по- назад, само си кажи, дори да не те питат.

    Първо си с по- дългата поне 10-тина дена, докато позарастне и езикът спре да се подува. След това може да сменяш. От теб се очаква всяка седмица да почистваш обицата за 5 минутки и в началото да се жабуриш. Това е.
    Сам можеш да я смениш, принципно.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    del
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  8. #8
    Еми по- бавно зараства. Първия път си пиех и пушех и си беше ок, вторият път размислих малко и реших да остава настрана.
    Газирано, пиене и пушене намали до минимум, най - добре спри за 10-тина дена.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  9. #9
    аз същата вечер изплюсках пълна чиния с лютиви, горещи спагети и щях да умра... но не умрях!
    все пак не си прави експерименти, а най-добре е направо да разпиташ човека, който ще те пробива.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  10. #10
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    На мен с пробиването, обецата и сандрина ми беше 32 кинта.
    А за газирано, алкохол и цигари... аз една седмица не бях пушила, повече от седмица не бях пила газирани напитки, алкохол, така че поне за седмица гледай да ги поспреш тези неща.
    За храненето си е индивидуално. Някои карат на кремчета, аз помня, че час след пробиването изядох торба с форнетти и още куп работи, но всичко, което поглъщах, си го разделях на части:Д

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    del
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  12. #12
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    не питат
    те знаят къде да се пробива езика.има нерви които може да се засегнат и остане без някое сетиво затова не питат
    Пълни глупости, всяка една от точиците на езика ти е нерв, единственото, което могат да засегнат е жилата посредата. Няма как да не засегнат поне 1 вкусов рецептор, но е глупаво да си мислиш, че е възможно да ти спрат вкусовото възприятие. Градски легенди, да плашат малките момиченца.

    Може по- напред или по- назад, само си кажи, дори да не те питат.

    Първо си с по- дългата поне 10-тина дена, докато позарастне и езикът спре да се подува. След това може да сменяш. От теб се очаква всяка седмица да почистваш обицата за 5 минутки и в началото да се жабуриш. Това е.
    Сам можеш да я смениш, принципно.
    скъпа, мен никой не ме е пита къде искам да ми пробият езика той си начерта там и ме проби, за рецепторите съм съгласна.
    Running is my drug and I am overdosed ..

  13. #13
    Ох, не ми казвай "скъпа", сигурно си на 13...

    Ако кажеш "искам по- назад" или "искам по- напред" ще ти го направят така, нямат право да ти пробият езика, ако на теб не ти харесва къде е. Това, че не са те питали е голямо важно, можела си да си кажеш, ако си искала.
    За рецепторите остава и да не си съгласна..

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    del
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  15. #15
    На мен ми седя подуто 2/3 дена, но в моя случей нещата се развиха много добре-не е имало никога болка, не е кървяло, не е имало възпаления или нещо подобно, а и обичката си беше на точното място. Даже не съм фъфлила. Имам приятелки на които им е седяло подуто цяла седмица. Много зависи от това дали човека, който те е пробил е добър.


  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    del
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от BqlaLiniq
    Мерси
    Аз квато съм ще я чистя всеки ден
    бтв а как седи въпроса с пушенето и с газираните напитки и алкохола?
    Едни казват 1-2 седмици, други, че нямало проблем..съвсем се обърках..

    мм виж сега.. аз след като си я направих ми беше изключително неприятно но понеже родителите ми не знаеха аз по някакъв начин трябваше да ям... и си ядох.. пих на следващия ден и алкохол.. цигари не пуша но малко след като си я направих излязох с един фр той ми даде да дръпна от цигарката дето си беше свил.. не ми стана нищо.. чесно казано и аз се почудих най- много за това че в същия ден като я направих си хапвах всичко само че наистина беше неприятно .... :P

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от BqlaLiniq
    Аха, а като си дигаш езика нагоре отдолу болеше ли те? Оф мн. ми е притеснено ама вече свиквам
    бтв имам ещо като легълце дето седи обицата..то ще се махне ли?
    иии аз имах същото... търпение ще се махне... на мен езика няколко дни ми беше ужасно бял... бях малко уплашена но всичко отмина...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си