.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Петко98 въпрос

    Кога стана на 18 че гледаш този раздел?
    Цитирай Първоначално написано от Sun4o19
    Гледам, че в някои отговори на д-р Тийн има и правописни грешки...Ина със статиите да не е тя доктор тийн?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Goebbels
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    475
    Винаги ще се намери по едно нищожество, което да осере новото
    "Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society..."
    -- Aristotle

  3. #3
    Станах на 18 миналата година. Тази година кандидатствам в СУ и заради това ми стана интересно да разгледам темата за кандидатстуденти.

    Когато се регвах в форума първото нещо което ми хрумна като ник беше петко, но беше заето затова написах първите 2 цифри които ми хрумнаха след него. Получи се петко98. Регнах се само за да поспоря с глобала (което се оказа крайно безсмислено) и затова не мислих много много за ник.

    Иначе не съм спамил, обиждал или поствал каквото и да е в този раздел. Може ли на свои ред да попитам как точно ви засегна моето присъствие? Как точно съм "осрал" новото? Даже не се бях обаждал... личната обида с какво я заслужих? А и дори да съм на 11 какво от това?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от petko98
    Станах на 18 миналата година. Тази година кандидатствам в СУ и заради това ми стана интересно да разгледам темата за кандидатстуденти.

    Когато се регвах в форума първото нещо което ми хрумна като ник беше петко, но беше заето затова написах първите 2 цифри които ми хрумнаха след него. Получи се петко98. Регнах се само за да поспоря с глобала (което се оказа крайно безсмислено) и затова не мислих много много за ник.

    Иначе не съм спамил, обиждал или поствал каквото и да е в този раздел. Може ли на свои ред да попитам как точно ви засегна моето присъствие? Как точно съм "осрал" новото? Даже не се бях обаждал... личната обида с какво я заслужих? А и дори да съм на 11 какво от това?
    Петко, Петко, тука така стават нещата, винаги се появяват хора, които се заяждат, важното е да се вързваш. Запомни това от мен
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Goebbels
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    475
    Петко, мнението не беше адресирано към теб. Ако беше малко по-наблюдателен, щеше да го забележиш.
    "Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society..."
    -- Aristotle

  6. #6

  7. #7
    Sladishhhh4ety12 тя кога има 18 а?
    Цитирай Първоначално написано от Sun4o19
    Гледам, че в някои отговори на д-р Тийн има и правописни грешки...Ина със статиите да не е тя доктор тийн?

  8. #8
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Не разбирам какъв е проблема някой просто да чете написаното. Това все пак е форум...не се поства поверителна информация или нещо, което е забранено за четене на лица под 18 години.

    Аз нямам 18 (навършвам ги след 5-6месеца). Това пречи ли на живота ти по някакъв начин?

  9. #9
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от Sun4o19
    Sladishhhh4ety12 тя кога има 18 а?
    А ти кога ги направи ?

  10. #10
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Moderated

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си