.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Как казахте на таткото ?

    Въпроса е към мамите
    Как казахте на таткото, че сте бременни ?
    Как реагира той, имахте ли някакви опасения, изненада ли се той, очакваше ли и какви бяха първите му думи ?
    Искам подробности
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    имайки предвид че това е тиин форум, едва ли на таткото му е било много приятно, но като е толкова стисната и не е дал 1 кинта за кондом е така, сега цял живот ще го е яд...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    имайки предвид че това е тиин форум, едва ли на таткото му е било много приятно, но като е толкова стисната и не е дал 1 кинта за кондом е така, сега цял живот ще го е яд...
    Не ми спами в темата...
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^дебили като теб ми оправят настроението за часове напред.

    по темата: Мъжа ми беше адски изненадан и много се зарадва,през цялата бременност беше нетърпелив,но и уплашен

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от darla
    по темата: Мъжа ми беше адски изненадан и много се зарадва,през цялата бременност беше нетърпелив,но и уплашен
    а ти как точно му каза, че ще става татко ?
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    "пич, згафихме, май си се испуснал"

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Според мен тази тема е много готина Аз слава богу още не съм станала мама,но на една моя приятелка майка и роди преди 3 години.Помня как ми разправя,че сложила резултатите от теста в болницата под възглавницата му

  8. #8
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Аз пък всеки си мисля, че ще му връча положителният тест завързан с панделка

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Най-вероятно ще му ревна веднага насреща,а ако не е с мен-по телефона. Искам 1 ден да стане романтично, но едва ли ще имам търпение и нерви да измисля нещо по-така. Със сигурност подобна новина би го зарадвала

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    445
    Ами аз като знам каква съм сигурно ще му го изръся по най-неадекватния начин
    Две хубави очи. Душата на дете в две хубави очи-музика, лъчи. Не искат и не обещават те...

  11. #11
    нямам намерение да казвам на таткото

  12. #12
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    със сиг ще е с мен .. защото рано или късно като ти закъсне цикъла трябва да направиш тест.. и след това в лекарския кабинет(за потвърждаване на бременноста) също ще е с мен

  13. #13
    Леле, толкова далечно ми се струва това с децата...
    надявам се и да си остане такова за сега, но ми изглежда нереалистично, че един ден и на мен ще ми се случи дай Боже.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  14. #14
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ще, ще...аз не виждам смисъл от живота си, ако 1 ден нямам деца. Просто при всяка е различно. А като дойде и правилният човек, ще го желаеш още повече. Преди години да имам семейство беше нещо далечно в представите ми. Като срещнах правилния човек, вече се материализира.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Ще, ще...аз не виждам смисъл от живота си, ако 1 ден нямам деца. Просто при всяка е различно. А като дойде и правилният човек, ще го желаеш още повече. Преди години да имам семейство беше нещо далечно в представите ми. Като срещнах правилния човек, вече се материализира.
    Точно така е. Преди 2 години съм си мечтала да създам семейство и да имам деца. В днешния момент вече мисля за това реално, не е толкова като мечта в главата ми, а като нещо скоро осъществимо.

  16. #16
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Най-вероятно ще му ревна веднага насреща,а ако не е с мен-по телефона. Искам 1 ден да стане романтично, но едва ли ще имам търпение и нерви да измисля нещо по-така. Със сигурност подобна новина би го зарадвала
    На мен лично не ми се е налагало, но ще ти разкажа историята на една приятелка.
    Когато разбра най-после, че е бременна, отиде и купи една картичка, беше най-обикновена, мисля, че отпред пишеше само "Честито" или "Честит празник", нещо такова.

    Вътре написа само "Е?" и залепи с тиксо теста за бременност

    Бащата само дето не си удари гъза в тавана.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  17. #17
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    ох наистина хубава тема ако любовта е силна тази новина трябва да е най хубавото нещо за един татко.

  18. #18
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Ще, ще...аз не виждам смисъл от живота си, ако 1 ден нямам деца. Просто при всяка е различно. А като дойде и правилният човек, ще го желаеш още повече. Преди години да имам семейство беше нещо далечно в представите ми. Като срещнах правилния човек, вече се материализира.
    Точно така е. Преди 2 години съм си мечтала да създам семейство и да имам деца. В днешния момент вече мисля за това реално, не е толкова като мечта в главата ми, а като нещо скоро осъществимо.
    Радвам се за теб. Пожелавам ти успех!

  19. #19
    Мисля, че дори преди мен ще разбере ако съм бременна
    Следи ми цикъла и ми купува тестове веднага като ми закъснее...
    Как бих могла да изненадам такъв човек

  20. #20
    Аз като си направих теста тои се прибра от работа и беше гладен и му го слойих в чинията като сервирах вечерята...той го извади от чинията и продалжи да си ве4черя и вика че това не е вярно...после беше малко шокиран...

  21. #21

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    [На Метри От Земята]
    Мнения
    2 772
    Това с панделката звучи сладко
    иначе аз съм млада за такива работи
    Просто аз

  22. #22
    Повече от фен Аватара на didenceeto
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    365
    още нямам деца, но един ден ако забременея, ще го изненадам по някакъв начин. Ама не съм сигорна дали няма да му се обадя веднага да му кажа не мога да крия дълго време такива неща :P

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В твоите мечти :)~
    Мнения
    455
    Ние с моя приятел сме от 2 години заедно и сериозно се замислям по - въпроса с бебчетата.Скоро бях на сватба на най - близката ми приятелка и както в приказките се оказа че очакват бебче.Това доста ме замисли а и да не говорим,че 90% от моите набори вече имат чочита.Тааа по темата предполагам че ще го закача на огледалото в колата да виси, понеже страстта на моя приятел са колите Мисля, че ефекта от новата придобивка в колата ще бъде поразителен

  24. #24
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Цитирай Първоначално написано от miminko
    Като ми закъсня му казах че ще си правя тест, обаче явно теста нещо беше дефектен или нещо таквоа и показа една черта.. и нищо.. не ми дойде още два дена и вече и бях записала час при гинеколога и реших на майтап да направя още един и той взе че показала положителен резултат.. точно излизам от банята, не знам на кой свят съм ит ой се прибира.. скочих му в ръцете, почнах да плача и той милия помисли че е станало нещо -мило, мило кво ти има принцесо.. -мм бебо мило.. и той стоя, стоя и ми се усмихна и ми каза че ме обича.. никога няма да го забравя тоя момент.. един от най-хубавите ни е..
    Насълзиа ми се очите!
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  25. #25
    Много интересни мнения има в тази теми .
    Здраве и съвети за здравословен живот

    Здраве и болести - информация

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си