.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 104
  1. #51

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Не знамзащо,обаче гейовете много ме дразнят,докато лезбийките са ми приятни

  2. #52
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713

    Re: гр

    Цитирай Първоначално написано от Xpa6pocTb
    ...Ама я някой ме е пипнал ще го вържа на възел !
    D: D:

    Това действие, ще ме разбие просто! Само като си го представя !

    Аз бих се смял пък ! Супер ще се хиля на среща му, да ми каже само едно такова: ,,Харесвам те!'' супер ще се смея !
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  3. #53
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    За мен те са хора като всички останали и ние трябва да ги уважаваме.Това не е болест за мен.Какво да направят те, че са различни.Всичките тея, които ги обиждат, много ми е интересно какво ще правят след години ако децата им са хомосексуални. . . . . . Както и да е.Всички сме равни.

  4. #54
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Ми нема кво да ги мразя,можеби отношенния в семейството са ги подтикнали да са такива(знам такъв случай),не знам защо ги анатемосват повечето,ъъм всеки има право да обича всеки и наистина не бива да се делят хората по този меееега елементарен начин,сериозно!
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  5. #55
    Ако не изпъкват със сексуалността си няма проблем...Имаче обратни е имало винаги и ще има, така че не трява да ги дискриминираме....

  6. #56
    [quote="storex"]Аз може би съм от малкото, на които са им противни колкото хомосексуалистите от единия пол, толкова и хомосексуалистите от другия пол. Не мога да разбера защо повечето се отвращават от гейовете, а се кефят на лесбийките... какво толкова ви кефят тея лесбийки не мога да разбера. Моето отношение е еднакво както към гейовете, така и към лесбийките - нямам такива приятели, нито са ми притрябвали, общо взето ми е все тая за тях, ама и те са хора, дето се вика. И все пак - ако съм пиян, с лесбийки бих си легнал в едно легло, но с гейове - не, но това се подразбира от факта, че съм един най-обикновен хетеросексуален човек от мъжки пол [/
    Мда съгласен съм!!!!! Това просто не е нормално!

  7. #57
    имам приятелка лесбиика
    имам и приятел гей
    забавно е особенно с гея пък и с лесбииката не е зле хората мислят,че сме гаджета и завиждат
    HVIS LYSET TAR OSS !!!

  8. #58
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от DevilWish
    За мен те са хора като всички останали и ние трябва да ги уважаваме.Това не е болест за мен.Какво да направят те, че са различни.Всичките тея, които ги обиждат, много ми е интересно какво ще правят след години ако децата им са хомосексуални. . . . . . Както и да е.Всички сме равни.
    Ще замина за Иран. Там хомосексуализма е престъпление.

  9. #59

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Против гейовете,но лизбийките ме възбуждат

  10. #60
    Повече от фен Аватара на sl0w
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    458
    Да не минаваш в ляво Лини

  11. #61

    .....

    Цитирай Първоначално написано от Ilikeliljon
    Ох, много въпроси. В този форум водих доста спорове по тая тема. Това е отклонение, това са объркани хора, това са хора с неясно идентичност, това са хора с Едипов комплекс и така нататък. Да бих си говорил с такива хора, защото всеки човек не е само ориентацията си, а е нещо повече. Всеки си има достойнства.
    Първо се научи да пишеш на български!Второ не използвай термини чието значение не знаеш!И трето "Едиповия"комплекс няма нищо общо с би или хомо сексоалноста

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Всичките сте неграмотни.

    И за пореден път ще изразя възмущението си от двойните стандарти, които се налагат за лезбииките, защото за мен е еднакво неприятно да видя два чифта ташаци да се удрят, както и две жени да се лижат. И в двата случая говорим за акт на еднополова любов и е малко странно едното да го низвергвате, а другото да приветствате.
    Тъкмо щях да го напиша...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  13. #63
    Гейовете ги мразая,но съм ходил 2 пъти да ги бием ,но лесбийките нямам нищо против


  14. #64
    ^Обичам интелектуалните мнения.

    Познавам няколко гей мъже, всичките страхотни личности, от които съм научил много и на които се възхищавам. Същото важи и за поне една лесбийка. Всичките са си съвсем нормални (както искате го разбирайте) хора.

    Като цяло никой гей не може да ми пречи, докато не се размотава с пера в гъза. Т.е., парадиращите със своята сексуалност могат само да ме карат да ги игнорирам. Не ги виня за нищо, не ме дразнят, но просто не искам да си създавам трудността да ми се налага да общувам с тях, защото лесно ми навяват мисли за обърканост, търсене на внимание и прочие, което са все условия за затруднен диалог.
    Държа да кажа, че същите условия за мен важат и при разговор с произволен средностатистически младеж с крещяща "хетеросексуалност" и следващ последния тренд...

    Иначе тези хора с едни от жертвените агнета на днешното общество. В съвременните условия са призвани да опират пешкира за много обществени негодувания, в които обикновено дори нямат пръст.
    активизъм/превенция; писане; музика

  15. #65
    Ммм въсприемам ги като част от обществото не мога да кажа на какво се дължи това объркване при тях, но някои го осъзнават доста късно дори повечето и понякога се дължи на това че са объркани, наранени от противоположния пол всъщност не знам. Аз имам приятел гей и познавам момичета които са лесбийки . . не трябва да ги виним те не са виновни това им харесва не могат да се отрекат от него с лека ръка .. За всеки има място под слънцето останалото е въпрос на симпатии

  16. #66
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Нямам нищо против хомосексуалистите. Сексуалната ориентация не ти отнема качествата, които те правят достоен за уважение човек.

  17. #67
    Щом са си избрали този начин на живот значи им харесва и те са хора не бива да ги съдим
    Живей за днес,защото вчера няма да се върне а утре може и да не дойде.

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Цитирай Първоначално написано от b0b1tyy
    Щом са си избрали този начин на живот значи им харесва и те са хора не бива да ги съдим
    Педофили, изнасилвачи, убийци, наркомани и т.н. също са си го избрали и не трябва да бъдат съдени?
    те вече трябва ама виш за какво се разправя темата
    Живей за днес,защото вчера няма да се върне а утре може и да не дойде.

  19. #69
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    не ми пречат гейовете ,стига да не ми се натискат пред очите

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    не ми пречат гейовете ,стига да не ми се натискат пред очите
    Но пък хетеро двойките не ти пречат, нали?
    Всички сте ужасно либерални, на никого не пречат, пък като видят такива и мнението им се променя... интересно.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  21. #71
    В този раздел се пишат собствени мнения, а не плюсчета!

    Raybeez
    Живей за днес,защото вчера няма да се върне а утре може и да не дойде.

  22. #72
    Не мога да разбера какво имате (не всички) против тези хора! Те на никого нищо не са направили. Това, че имат влечение към същия пол не ги прави лоши. Напротив! Даже мисля, че гейовете и лесбийките са много по-добри приятели, отколкото хетеросексуалните. Аз не познавам хомосексуални, но познавам хора, които познават и не съм чувала да казват лоша дума за тях... Просто в нашата държава всеки, който е по-различен от останалите бива "размазан" от останалите.. Нямаме право да ги обвиняваме, че са различни... Напълно съм съгласна с Wrathchild :
    "Но пък хетеро двойките не ти пречат, нали?
    Всички сте ужасно либерални, на никого не пречат, пък като видят такива и мнението им се променя... интересно."
    Защо тези хора трябва да бъдат отхвърлени?! Помислете върху това...

  23. #73
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Какво мислите за тях? - За гейовете мисля,че са някак смешни,защото така или иначе повечето гейове подръжават женски стил,говор,характер и т.н.За лесбийките.. незнам все още не съм контактувала с такива

    Как ги възприемате като част от обществото? - Каквото и да кажем всеки има право на избор за това какъв да е !

    Какво според вас ги е подтикнало към тази сексуална ориентация? - То не че ги е подтикнало .. просто явно отвътре ги кара .. никой не може да заповяда на себе си дали да харесва мъже или жени

    Мислите ли, че просто са си го втълпили или наистина е възможно да не те влекат хора от противоположния пол? - И двата варианта са възможни.

    Бихте ли общували с такъв човек, като приятел? И защо? Бих и защо ли ? Защото и те са хора като всички други,дреме ми дали харесват хора от същия пол или не

  24. #74
    Фен Аватара на dominating
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    114
    Аз пък не мога да разбера мъжете дето са против гейовете! Колкото повече гейове - толкова повече путки за нас "нормалносексуалните" мъже

  25. #75
    В тази тема срещнах и прочетах доста интересни/противоречиви/изключително не на място/и абсолютно глупави мнения.Не знам какво имате против тези хора... И ТЕ СА ХОРА,както всички други хетеросексулани човешки същества.Абсолютно нормални,и те имат мечти и те имат цели в живота и преспективи и каквото и да е.Както всеки обикновен човек.Както прочетох тук в едно мнение (не помня кое беше точно) не единствено сексуалността на тези хора , ги прави такива каквито са.Сексуалността им е просто тяхното влечение към същия пол,те може да не са го искали и да си мислят ''А като разберат ,че съм гей/лезбийка какво ще кажат нашите/приятелите ми?'' Те се страхуват от всичко това , да покажат какви са , да разкрият завесата от лъжи за сексуалността , да спрат с преструването и подражаването на другите момчета/момичета ''Ей тая е супер як/а нали?Ако ти се отдаде възможност би я е*ал нали, или ако ти се отдаде възможност би му дала , виж колко е як'' (примерно нали) . Аз познавам 2-3 гея и една лезбийка , за които в последствие разбрах , но това не ми промени мнението за тях като личности и техните вътрешни качества и ценности също си останаха.Просто бях изненадан , но това не значи ,че като все пак някой реши да признае такова нещо, аз веднага ''О така ли , ами не си ми приятел/ка повече (особенно ако става въпрос за хомосексуално момче).Върви си при гейчетата/лезбийките и се радвайте на остатъка от живота ви.'' Не никога не бих постъпил по този начин особенно ако човекът ми е прекалено близък приятел.
    Е не ми е много приятно да гледам публични изяви на ласки , дори и на лезбийки - не знам кво толкова ви възбуждат , не казвам ,че ме отвръщават просто.. и аз не знам хах.
    И за завършване:не задължавам никой да се съгласява с мен или да ме съди какъв съм или нещо подобно само от едно изказване.Ако бяхме съвестни и достатъчно човечни може би всички до една степен бихме мислили по този начин

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си