.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254

    абе.. тъп въпрос

    та значи да питам ако си махна обеците ще зарастне ли или не
    звучи глупаво но не съм се интересувала и затова питам такива елементарни неща

    в момента имам 4 обеци на едното ухо и една на другото, последните две пробих преди месец някъде- за тях съм почти сигурна че ще зарастнат
    но първите са ми още от детската градина, то ест тва значи ли че няма да зарастнат ще остане ли белег нещо
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  2. #2

  3. #3
    Става гадно, дръж ги

    Аз си имам по 1 дупка на двете уши и само като махна обеците седят грозно дупките, като тръгнат да зарастват сигурно още по гадно е, недей си маха.

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Няма да зарастнат, не се тревожи. Промивай ги от време на време със спирт или кислородна вода, все пак.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Мега фен Аватара на PurpleDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    ....in the rain...
    Мнения
    5 275
    Цитирай Първоначално написано от ItalianMafia
    Няма да зарастнат, сигурна съм..
    майка ми 10/15 години не носи обеци,но като пробва да си сложи успя,зарастват само ако са пресни,в смисъл последните 2 дето си си пробила може и да зараднат ама тея дето са ти от бебе няма
    Залагате ли?! Спечелихте ли?!
    Че аз умирам, а вас ви презирам!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    378
    Аз пък мисля, че може и да зарастнат. Нося златни обеци, но често ги махам и слагам други. Ако стоя 2-3 часа без обеци после едвам си ги слагам. А имам дупки сигурно от преди 10 години.

  7. #7
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от babylove
    Аз пък мисля, че може и да зарастнат. Нося златни обеци, но често ги махам и слагам други. Ако стоя 2-3 часа без обеци после едвам си ги слагам. А имам дупки сигурно от преди 10 години.




    +1 до човек си е
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  8. #8
    Мен ми ги продупчиха преди години..някъде към началото на 4ти клас.Носих ги до края на 4ти.После ги свалих и съм пробвала чак в 5ти.Дупките НЕ бяха запушени. Иначе и сега с месеци не слагам.Да кажем на месеца веднъж.. ама не е сигурно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си