.
Резултати от 1 до 25 от общо 91

Threaded View

  1. #26

    Unhappy

    Здравейте! Имам същия проблем - себореен дерматит. При мен проблемната зона е долната част на коса, имам малки ситни пъпчици, които ме сърбят ужасно. Имам подуване в областта на клепачите, опадане на миглите и веждите. Първоначално ми бяха изписали спей на Джин Джира с цинк пиритион, но от него нямаше ефект поне при мен. След това лекуващата лекарка ми предписа Локоид Крело (емулсия за кожа) но и това не помогна. използвам шампоан на Ducray Kelual DC за тежки форми но пърхот, но от него се забелязва минимален ефект. Вторият шампоан, които използвам е Ducray Squanorm против сух пърхот, той е с микронизиран селенов сулфид + ихтиол. От него съм най-доволна, защото наистина ми изчиства косата, използвам го вече месец. За лицето използвам почистващ гел Sensibio DS+ на Bioderma, който успокоява и почиства кожата ми, която се омазнява повече от нормалното в Тзоната + веждите и клепачите. Също така използвам и крема Sensibio DS+ на Bioderma. Мажа цялата коса с крем Витасин. Той е приготвен по стара народна рецепта на базата на естествени съставки (билки, пчелен восък, борова смола и др.) Той е подходящ за сухи екземи, пърхот, косопад, акне и др. кожни проблеми, струва около 5 лв. от аптеките. Не правя реклама на крема, просто не виждам ефект от другите спрейчета и лосиони и за това реших да пробвам кремчето на Витасин и наистина виждам резултат. Червените пъпки, които имам в долната част на косата наистина избледняват. чувала съм за компрес от лайка, но незнам как се прави. Как се справяте с този досаден сърбеж ? Как овладявате положението?
    Последно редактирано от sunshine26 : 04-17-2014 на 09:41

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си