.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    1000 стипендии класиране 2009/2010

    Здравейте.! На 17 юли излезнаха резултатите от класирането 2009/2010 на проекта 1000 стипендии! Какво Мислите? Сред Класираните ли сте? Готвите ли се за интервюто? А има ли някой записал с философия,психология и гражданско образование? Нещо повече за въпросите? Много съм притеснена ..
    ...БъДеТе Себе Си, ЗаЩотО ВсичКо, кОеТО се ПовТаря ГуБи СвОя ЧаР...

  2. #2
    Да. Одобрена съм, кандидатствах с география. Тази година ще бъда 10 клас. Мисля да прочета някои неща от учебника, не знам какво ще ме питат.
    In life, unlike chess, the game continues after checkmate.

  3. #3
    Да! Но май много късно видях резултатите - т.е. днеска.
    Ох, много съм щастлива.
    Слам Копам: Та аз ви нарекох недоразвити едноклетъчни неандерталци.
    Плочката: Никой не може да ни вика недоразвити еднолични нинджи без палци.

  4. #4
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Одобрена съм и аз.Сега ще съм 9 клас- литература.Ако някои е участвал преди да каже как е на интервюто,защото много се притеснявам....
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  5. #5

    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    625
    На интервюто те питат защо си избрал/а определената тема за кандидатстване и за есе. Искат да знаят откъде си научила за конкурса, какво те е накарало да участваш, какво ще правиш с парите...Общо взето е различно при всеки от изпитващите. Само не се притеснявайте и си намерете тихо място за интервюто, че като почнете да питате "Какво?", "Може ли да повторите?", много е вероятно да не ви дадат стипендията.

    Да ви питам и аз нещо: На документите за кандидатстването има тема "Езикознание", някой знае ли дали се отнася само за българския(морфеми, части на речта,...) или включва чужди езици, защото никъде не пишеше?

  6. #6
    Супер фен Аватара на AnIcHkAtA
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 385
    Някой може ли да ми обясни много подробно какво представляват тия стипендии, защото все не съм разбрала?Как се участва, как възнаграждават и т.н.
    Не си до мен да видиш плача ли, целувките за други харча ли.Няма начин да знаеш, че сърцето ми цялото е пълно с теб.
    И вечер спя до телефона си, но лъжа пак с колко лягам си.Не, не искам да знаеш, че в леглото ми само тишината лежи...

  7. #7

    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    625
    Цитирай Първоначално написано от AnIcHkAtA
    Някой може ли да ми обясни много подробно какво представляват тия стипендии, защото все не съм разбрала?Как се участва, как възнаграждават и т.н.
    http://www.1000stipendii.org/

  8. #8
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от faststep
    На интервюто те питат защо си избрал/а определената тема за кандидатстване и за есе. Искат да знаят откъде си научила за конкурса, какво те е накарало да участваш, какво ще правиш с парите...Общо взето е различно при всеки от изпитващите. Само не се притеснявайте и си намерете тихо място за интервюто, че като почнете да питате "Какво?", "Може ли да повторите?", много е вероятно да не ви дадат стипендията.

    Да ви питам и аз нещо: На документите за кандидатстването има тема "Езикознание", някой знае ли дали се отнася само за българския(морфеми, части на речта,...) или включва чужди езици, защото никъде не пишеше?
    Здрасти!Аз мисля,че се отнася само за български,защото уча в езикова и едни от моя клас искаха да кандидатстват с анг. и класната каза,че не може.......но като се замисля,четох една тема ,в която момиче беше написало,че е участвала с английски и са я одобрили.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  9. #9
    о не съм много сигурна аз първоначално исках да запиша езикознание и учителят ми по немски език каза че за да запиша ще бъде свързано и с друг език.. не съм много сигурна дали наистина ще бъде така..ще видим..Успех на интервюто..! Ако някой има желание да си пишем по подробно относно проекта да ми пише Лс Ще сменим скайп.. и Готово! Ае чакам ви ..че мн съм притеснена
    ...БъДеТе Себе Си, ЗаЩотО ВсичКо, кОеТО се ПовТаря ГуБи СвОя ЧаР...

  10. #10
    И аз съм одобрена и вече взех да се панирвам
    Между другото и аз съм с география
    Животът е един.Да го изживеем както трябва!

  11. #11
    а тази година ще има ли пак защото аз късно разбрах за конкурса и не кандидатствах
    hating you makes me all warm inside : )

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ThedramaQueen
    а тази година ще има ли пак защото аз късно разбрах за конкурса и не кандидатствах
    би трябвало да има
    по темата:участвах с литература, но не съм одобрена..

  13. #13
    а на някой званяха ли вече?
    ...БъДеТе Себе Си, ЗаЩотО ВсичКо, кОеТО се ПовТаря ГуБи СвОя ЧаР...

  14. #14
    Какво Мислите? Мисля, че конкурса е достатъчно реномиран, за да може всеки един нормален ученик да участва в него, защото дори и само с участието си, печели достатъчно.
    Сред Класираните ли сте? Да.
    Готвите ли се за интервюто? Предполагам.
    А има ли някой записал с философия,психология и гражданско образование? Незнам, но аз в интерес на истината се колебах доста. И все пак избрах да кандидатствам с литература.
    Нещо повече за въпросите? До колкото ми е известно, ще трябва да говорим за себе си, за да може да ни опознаят добре и да се уверят, че сами сме си написали есето.

  15. #15
    Класирана съм, но все още не са ми се обадили

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от propusk
    Класирана съм, но все още не са ми се обадили
    на мен също..с какъв предмет кандидатства?
    ...БъДеТе Себе Си, ЗаЩотО ВсичКо, кОеТО се ПовТаря ГуБи СвОя ЧаР...

  17. #17
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610
    Уф, навсяйъде все за тозо конкурс се говори.. Ай стига вече де... Кандидатсвтах с литература и кво... ЙОК! Не ме одобриха.. А пък къде-къде по-лоши есета от моето имаше, и са одобрени... Тцтцтцтц...

    I'm inlove with a criminal...

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Jessie
    Уф, навсяйъде все за тозо конкурс се говори.. Ай стига вече де... Кандидатсвтах с литература и кво... ЙОК! Не ме одобриха.. А пък къде-къде по-лоши есета от моето имаше, и са одобрени... Тцтцтцтц...
    Ай, стига пиленце... ама хората не ти гледат само есето, а и оценките, наградите, препоръките и прочие... И от къде пък знаеш, че другите есета са по-слаби от твоето, нима си ги чела?!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Nepovtorima_93
    Цитирай Първоначално написано от propusk
    Класирана съм, но все още не са ми се обадили
    на мен също..с какъв предмет кандидатства?
    с театрално и филмово изкуство ...

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от oziris
    Цитирай Първоначално написано от Jessie
    Уф, навсяйъде все за тозо конкурс се говори.. Ай стига вече де... Кандидатсвтах с литература и кво... ЙОК! Не ме одобриха.. А пък къде-къде по-лоши есета от моето имаше, и са одобрени... Тцтцтцтц...
    Ай, стига пиленце... ама хората не ти гледат само есето, а и оценките, наградите, препоръките и прочие... И от къде пък знаеш, че другите есета са по-слаби от твоето, нима си ги чела?!
    хаха, наистина, едва ли си прочела N хиляди есета ние не сме ти виновни, че не са те одобрили, не е и болка за умиране, ще ти провърви в нещо друго В пълното си право сме да обсъждаме конкурса, какво `стига` ...

  21. #21
    ами трябваше с литература, но бях объркала и съм с театрално и филмово изкуство ...[/quote]

    Притеснено ми е защо не се обаждат...а всъщност има още 2 седмици до 15 окт.
    ...БъДеТе Себе Си, ЗаЩотО ВсичКо, кОеТО се ПовТаря ГуБи СвОя ЧаР...

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Nepovtorima_93
    ами трябваше с литература, но бях объркала и съм с театрално и филмово изкуство ...
    Притеснено ми е защо не се обаждат...а всъщност има още 2 седмици до 15 окт.[/quote]
    Спокойно и аз бях така!Не се притеснявай ни най-малко! Пък и те ще закъснеят с резултатите малко.Към края на месеца май ще излязат.
    Животът е един.Да го изживеем както трябва!

  23. #23
    Аватара на sauron
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Mordor
    Мнения
    17
    Ми то и така е и написано-
    30 октомври 2009 г. – обявяване на стипендиантите на проект "1000 стипендии" 2009/2010 г.

  24. #24
    да и аз това се чудех дали не са ме забравили, щото крайния срок наближава

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от sauron
    Ми то и така е и написано-
    30 октомври 2009 г. – обявяване на стипендиантите на проект "1000 стипендии" 2009/2010 г.
    ами преди не беше ли друг до 15 май пишеше??
    Животът е един.Да го изживеем както трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си