.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    след раждането

    здравеите.. на 22 години съм и съм бременна в 3тия месец искам да питам момичетата които са родили или са запознати с това .. ако родиш по нормален път има ли възможност да се разшириш и да изпитваш по малко удоволствие при секс .. и второ кое предпочитате секцио или нормално .. моля ви даите ми савети

    ----
    Местя темата в раздел,където ще получиш по-адекватни отоговри
    Punisherrr

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    В този форум едва ли ще намериш момиче на възраст над 15 години.Тук повечето са под тази възраст и едва ли би получила адекватен отговор.Успех все пак.

  3. #3
    Hacked by tedobedo
    сТаНио cc

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    След евентуална епизиотомия по време на "нормално" раждане ще остане ръбец, който партньорът ти ще усеща при проникването. За разширението предполагам ще има такова, но доколко ще повлияе на усещанията ти, не знам.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Аватара на Aries
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    158
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    В този форум едва ли ще намериш момиче на възраст над 15 години.Тук повечето са под тази възраст и едва ли би получила адекватен отговор.Успех все пак.
    The ability to control your own life,is the most responsible one.
    http://www.teenproblem.net/teenid/Aries

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Aries
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    В този форум едва ли ще намериш момиче на възраст над 15 години.Тук повечето са под тази възраст и едва ли би получила адекватен отговор.Успех все пак.
    да разбрах го

  7. #7
    Ами разгледай,не знам дали търсачката работи ама май имаше подобна тема,помня че Дарла беше писала в нея със сигурност,и още няколко майки също,потърси дано да намериш...
    И честито за щастливото събитие : )

  8. #8
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    При започнало нормално раждане ще получиш разкритие 10см, което се свива отново до 40ят ден след раждането. С две думи разширение не остава.

  9. #9
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от Angel_Girl
    При започнало нормално раждане ще получиш разкритие 10см, което се свива отново до 40ят ден след раждането. С две думи разширение не остава.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си