.
Отговор в тема
Страница 1 от 14 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 340
  1. #1

    Защо тинейджърките предпочитат батковците?

    Нд 18? Ами много просто - не само че им купуват по-скъпи подаръци и повечето от тях имат автомобили, ами и могат да обичат за разлика от пъпчивите тинейджъри, които мислят само с долната си глава и коя да опънат първо.

  2. #2
    О.о спазъм

  3. #3
    Според мен а и много други момчетата под 18 са гейчета.

  4. #4
    2ри спазъм ... имай милост; /

  5. #5
    Добре кажи ми кой малък изрод на 14-16 може да ти осигуури това което искаш? Та него още родителите му го хранят и няма дори собствена кола. А любоВ? Момчетата са уроди които не изпитват любов.

  6. #6
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    ключ млюч?

  7. #7
    На мен някой ми го обесняваше с факта, че момчетата съзряват по-късно от момичетата. И ако се замислите - това излиза напълно вярно! Не е само до това, че "Батковците" могат да си позволят личен автомобил и изкарват собствени пари...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от laturka
    Добре кажи ми кой малък изрод на 14-16 може да ти осигуури това което искаш?
    А кажи ми, коя госпожичка на 14-16 знае какво иска ?
    същото е..
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  9. #9
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Много лесно мога да ти го обясня. Повечето момичета са малолетни разглезени лигави курви, които както и в твоя случай, виждам, че не ги интересува кой колко ги обича, а кой колко ще им осигури. Нали се сещаш, че като си на 14, а оня на 20, при първата ти издънка ще ти бие шута и няма да ти търпи фасоните. Пълна простотия са това, че има повече гейове под 18, от колкото над. Такава идиотщина не си представях, че някоя куха лейка може да роди. Другата простотия е, че щом майка ти и баща ти те издържат значи имаш малко пари и не можеш да осигуриш нищо. Зависи колко имат родителите ти и в много случаи, това е доста повече от колкото би могъл сам да си изкараш. Коли, дрехи, пари, "любов", възраст, ебане - егати изпроституиралото мислене имате. Вчера една ме впечатли, че правела тройки на 13, днеска - ти.

  10. #10
    Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от cooool
    Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).
    Напълно съм съгласен!

  12. #12
    Оф, ебаси, осрахте раздела! ><
    Има си раздел ЛЮБОВ за подобни въпроси, където между другото през 2 дена се пуска такава тема! "Защо кифлите се кефят на батковци?"
    Ами що, щото имат проблеми с бащите си, психологически обяснено. /в повечето случаи (;/
    Айде къш.



    И не е вярно че като се хванеш с някой на 18 той е на твоя акъл.
    Нищо общо. Пиклите дори не са толкова умни.
    Хващат си ги защото им харесва мъжкото отношение, дори и в чисто сексуален аспект.
    Факт.

    Казва го човек с опит с подобни неща o_0 Въпреки че тези мои случки не са от най-правилните неща ><
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Оф, ебаси, осрахте раздела! ><
    Има си раздел ЛЮБОВ за подобни въпроси, където между другото през 2 дена се пуска такава тема! "Защо кифлите се кефят на батковци?"
    Ами що, щото имат проблеми с бащите си, психологически обяснено. /в повечето случаи (;/
    Айде къш.



    И не е вярно че като се хванеш с някой на 18 той е на твоя акъл.
    Нищо общо. Пиклите дори не са толкова умни.
    Хващат си ги защото им харесва мъжкото отношение, дори и в чисто сексуален аспект.
    Факт.

    Казва го човек с опит с подобни неща o_0 Въпреки че тези мои случки не са от най-правилните неща ><
    Ще ти подаря компасче

  14. #14
    ква е тая ужасна тема?
    първо, не за всяко невероятно прозрение, което ви дойде е нужно да пускате тема.
    а и ква е целта? въпрос ли задаваш? после си отговаряш сама? кой те е питал кво ти е мнението? задръж си го и излизай с 'батковци'
    точка.

  15. #15
    За пореден път се убеждавам, че Айнщайн е прав и че простотията няма граници. Някаква малка пикла си мисли, че видяла, изживяла нещо и хайде с батковците е по-добре. Мога да кажа от личен опит, че досега не съм намерил някоя по-малка с доста години разлика имам предвид да може да е близо до моя акъл. Това няма как да стане. Това че изглежда, че са близко по акъл един до друг е само измислица
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  16. #16
    Мега фен Аватара на ByK
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Княжество Кофата.
    Мнения
    24 322
    ддз аз пък че се кефя на някох дет да е по голям от мен с макс 3 години

  17. #17
    Влечение към опит и зрелост може би?

    Why's the rum always gone?

  18. #18
    Крайно не съм съгласен с първя пост, че цитирам "пъпчивите тинейджъри мислят само с долната си глава"
    Това кой до какво интелектуално ниво на каква възраст е стигнал е доста различно. Такаче за мен лично са обидни такива определения. Защото и аз съм бил заек и знам какво е да си заек.

  19. #19
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    "хвани си батко да ти е сладко"
    "кака да те отрака" и т.н.
    щот батковците имат повече...от всичко.(в повечето случаи)

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Завършете гимназия, и отговорът ви ще бъде ясен от самосебе си, че е нормално в повечето случай да ходят с батковци момичетата. Освен ако няма млади пичове, съзрели под 18 дотолкова, че да задоволят изискванията на едно момиче(не става въпрос за кола и т.н.).
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  21. #21
    Голям фен Аватара на NamelessRomantic
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Един объркан човек в един объркан свят.
    Мнения
    779
    Ключ...темите на laturka който съм видял досега са пълни простотии в стил хлапачка 7-ми клас която си няма друга работа освен да търси внимание чрез глупостите си.

    /facepalm
    Ако има нещо - свиркай на ЛС.

  22. #22
    Мен пък батковците не ме привличат. Как може да ме привлече човек, който живее в друго измерение, буквално. Та, ние имаме различни интереси, различно мислене.
    Т'ва, че не е на 18+, не значи, че не може да обича.
    Колите и парите не са всичко и за мен не са критерий.
    Познавам момиче на 14, което ходи с 25 годишен. Знам и, че като е била на 13, тогаващния и 17/18 годишен приятел я я изнасилил. Съвсем не искам подобна съдба. Батковците, не са гаранция за сигурност.

    Ще си бъда нараненото дете,
    чиито думи никой не разбира,
    ще изчакам да поспре да ме боде
    и в прегръдката на нежността ще се завия.

  23. #23
    Всяко момиче иска успяло момче. За съжаление всеки гледа материалните наща...и с право, защото без материални неща връзката се разпада. Всяко момиче иска скъпи дрехи, да се вози в скъпа кола, момчето да има фитнес тяло и прочие..света се измени...и за това е всичко..но какво да се прави и сам мога да живея, щом всички момичета са кучки, лигли и тн и никоя не е хлътнала по мен...
    Цитирай Първоначално написано от Sun4o19
    Гледам, че в някои отговори на д-р Тийн има и правописни грешки...Ина със статиите да не е тя доктор тийн?

  24. #24
    Хващат си батко, за да им е сладко...

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    А и наборите на тийнейджърките нямат опит. Замислете се като пораснахме, колко по-добре се справяме с жените, особено с по-малките и глупавичките
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си