.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Какво може да е?

    Значии, преди малко като се събудих и станах от леглото ми беше едно такова замаяно и краката ми леко трепереха, също ми се повръщаше ужасно много, не се стърпях, отидох в банята и повърнах. Дали има нещо общо с диетата, дето сама съм си измайсторила
    една активия с корнфлейкс сутрин и салатка на обяд и тва за целия ден.. това ми е 4-ти ден от тоя режим^^

  2. #2
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    ти си луда,.,,
    първо ядеш суупер малко,второ ако си мислиш че активията с корнфлейкс е диетична си се объркала.
    наяж се и може би ще ти мине
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  3. #3
    Повече от фен Аватара на LittleFashionista
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    472
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    ти си луда,.,,
    първо ядеш суупер малко,
    кой го казва
    Тя поне яде, за разлика от тебе

    Иначе към авторката вероятно е заради малкото храна. Подложи се на някоя по-добра и здравословна диета, която да включва мн витамини и т.н. За закуска примерно мюсли и препечена филийка от пълнозърнест хляб, обяд пилешко, салатка и няколко варени картова, за вечеря пак една салатка и това е. Не се подлагай на такива глупави измислени диети, ами отиди при специалист

  4. #4

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    По-добре дай на някой 50 лева, за да ти направи диета, без да даваш парите на специалист, а на познат.

    Ти не поемаш нужните ти около 1500-2000 калории на ден, да не кажа и повече!! Тялото ти изразходва всички мазнини (енергийни запаси) и като свършат, започват тези симптоми. Може да започнеш и да припадаш, което е напълно нормано за гладуването, което правиш.
    Don't tell me what I can or can't do !

  5. #5
    Абе чак от специалисти и т.н. не мисля, че имам нужда, тъй като съм 53 кг на 165 см.. И все пак искам да смъкна 2-3 кг да си стана като миналото лято, 49-50 ми беше постоянното тегло. И там е работата, че винаги съм постигала резултати по тоя начин - сравнително малко храна за по 1 седмица макс (а и не ми се връщат честно казано, няма го тоя йо-йо ефект, просто тази зима РЕАЛНО прекалих с храната^^)... Та само се учудих, че тая сутрин ми беше толкова лошо.. а и за пръв път ми се случва. Иначе мерси за съветите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си