.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    Пристрастена към интернет!

    От 2005 година все кисна пред компа и затова успехът ми спадна, а на всичкото отгоре вече нямам приятели, защото компютърът ми е единствения приятел. Знам, че не е хубаво, обаче искам да ви попитам вие как се предпазвате от това да се пристрастите към компютъра и най-вече към интернет? Единственият начин при мен е да се огранича и да започна да уча повече и да чета повече списания вместо да кисна в нета. В общежитието вече няма да имам интернет слава богу, така че ще мога да си уча уроците вместо да кисна в нета по цял ден.

  2. #2

  3. #3
    Не съм сдухан компютърджия като теб, имам личен живот, съжалявам! Все пак имам малко свободно време. Не разбирам какво значи това! Жимотът ти е безсмислен, защото минава само пред компютъра. Ако умреш и майка ти ще вдигне купон!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от laturka
    Не съм сдухан компютърджия като теб, имам личен живот, съжалявам! Не разбирам какво значи това!
    \

    Аз нямам живот ... имам wi-fi и 400 абоната в скайп и няколко десетки приятели от целия свят в myspace и facebook ...

  5. #5
    Да, приятели... които не си виждал на живо. Хахахаха! Не бъркай виртуалното приятелство с истинското, защото изобщо не може да се мери с него!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от laturka
    Да, приятели... които не си виждал на живо. Хахахаха! Stupid nerd!
    Виждал съм им профилите ... това е достъчно за мен ... за да ги обикна и да мастурбираме с уебкамс ...

  7. #7
    Съжалявам такива хора! И за да не започна да съжалявам себе си - като се върна в университета никакъв интернет в общежитието!

  8. #8
    laturka не виждаш ли, че човека се базика яко с теб ??

    по темата: изключи си интернета за един-два месеца..
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  9. #9
    Май ти имаш нужда - за две години цели 3000 и нещо мнения. Сигурно все тук си седиш. А да ви го кажа на английски - women like jocks and hunks, not nerds.

  10. #10
    Не ни обиждай ;/ вината не е моя, че хората не харесват гърбицата ми ;/ обичам интернет ... и ще се омъжа за него ... ако се наложи, ще си направим и мрежа ;/ и ще си живеем щастливо ... пък и с уебкам мастурбациите мога да стана богат и да си махна гърбицата ... тогава ще се бориш за възможността да ми духаш ...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от laturka
    Май ти имаш нужда - за две години цели 3000 и нещо мнения.
    на мен ли говориш бе ?
    нищо чудно, че вече нямаш приятели..
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  12. #12
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Цитирай Първоначално написано от Jumbie483

    по темата: изключи си интернета за един-два месеца..

  13. #13
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    Цитирай Първоначално написано от laturka
    Май ти имаш нужда - за две години цели 3000 и нещо мнения. Сигурно все тук си седиш. А да ви го кажа на английски - women like jocks and hunks, not nerds.
    Аз за по-малко от година направих 17 000 мнения
    и сега?

  14. #14
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Не разбирам коментарите в собствената ти тема.

    Уж ти имаш проблем, а се стремиш да докажеш, че и другите имат.

    Кофти работа.

  15. #15
    Аватара на niku
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    96
    Според мен започни да излизаш.. потърси някой от даскало или от квартала и излезте, започни да се занимаваш с нещо, което ти харесва (например спорт.. плаж, кафета, книги) Просто не си единствена, която има такъв проблем и затова искам да ти помогна
    Цесекарке, ще ти изпея каквото поискаш..

  16. #16
    Не е леко да си на 13 от провинцията...
    Хубаво, че сега ще бъдеш гимназистка в някой по- голям град, където хората имат и други начини за забавление от това да гонят кокошки в двора като ще им идват гости

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  17. #17
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    FU! кур за евтините опити за ебавки!

  18. #18
    За 20 минути отидох да обядвам ... а сега съм в поствъздържателен шок след като не бях във форума ... през този огромен период от време ... страдам хора... но сега съм тук и дишам спокойно

  19. #19
    ти или си ограничен/а или се правиш на такава

  20. #20
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Аз такива проблеми нямам. Трябва да имаш ясно изградени ели, които да следваш и да умееш да прецениш дали наистина компютъра е много по-важен от всичко останало.... Всичко е до нагласа. Спри си интернета! Намери си занимания навън или вкъщи.... Абе не знам САМА трябва да разбереш какво трябва да правиш и кое има значение за теб, бъдещето ти ...
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  21. #21
    Аватара на SexYLipS
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    варна
    Мнения
    441
    просто си казваш ''не''
    стой по-малко на компютъра и излизай повече

  22. #22
    Мега фен Аватара на ByK
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Княжество Кофата.
    Мнения
    24 322
    ами иммам достатъчно приятелите които ме откъсват от него за да излизам на въздух и да не си тормозя очите

  23. #23
    Не знам как да те посъветвам, защото аз съм същата
    I'd come for youu .. <3

  24. #24
    и аз имах този момент... нз как но отмина... е ползвам си компа но ако мога да изляза с приятели предпочитам тяхната компания не тази на монитора... бих те посъветвала да се успокоиш и че не е кой знае какъв проблем но ако продължава вече 4 години това е голям период... хD опитай се да правиш нещо друго, намери си да правиш нещо което ти доставя удоволствие и малко по малко ще отвикнеш

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си