.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391

    Този раздел стана отвратителен

    Напълнихте раздела със простотии. Повечето теми спадат към 11-12 годишните разсъждения, другите са базирани на индивидуалното мислене.

    Да не говоря за тази част от най - малоумните теми, които ограничават постовете до две мнения...

    Кола или мотор примерно. Ако 10 000 предпочетат кола, а 3 000 мотор, какво? Някой интересува ли го? Някой изобщо интересува ли го кой какво има и какво иска? Интересува ли се някой? Не.

    Това е безобразие!

    Какви са тези смешни теми за любовта? Кога ще пораснем? Кога мислим, че ще пораснем? Кога наистина порастваме? Защо се влюбваме? Защо се разделяме? Защо пушим? Защо не пушим? За или против силикона (Бтв, тази води по малоумност...)? Защо това, защо онова? Апф...

    Толкова тъп стана раздела, че мисля вече дори да не си правя труда да го посещавам... Така стана и с всичко тийн накуп...

    Безобразно глупави теми, ограничаващи възможните отговори до два или просто безобразно глупави теми, които нямат никакъв смисъл, изпълнени с имбецилност!

    Нямам думи...
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  2. #2
    До някъде разбирам притесненията ти относно този раздел...

    Останалите неща няма да ги коментирам!

  3. #3
    Няма какво да кажа, освен, че подкрепям автора.
    Сега ще наакат и тази тема.

  4. #4
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Ам, то винаги е така, и Наука почно добре в началото, докато всички са ентусиазирани. Аз все още имам надежди за този раздел Пуснете някоя интересна тема

  5. #5
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Ми като не ви харесва, много е просто - не влизайте. Аз пък не виждам да има някакви фрапантно лоши теми, освен тези на спамера Sun4o19. Другото си е ок. Какво и е тъпото на темата "Кола или мотор"? Форумите преди всичко са, за да се изказва мнение или личен опит. Аз пуснах една тема "ЗА или ПРОТИВ Президентска Република" на теб пак ти е тъпа. Нищо детско не виждам в нея. Какво очакваш да се обсъжда? Коли, политика, сексуални неща, противоречиви теми - това са все неща, който се вписват в рамките на този раздел и, които е нормално да се обсъждат. А щом не ви харесва никой никого не държи тук на сила. Въпрос на избор е.

  6. #6
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    За или Против - няма трето мнение.

    10 000 отговора, 5 000 казват ЗА и 5 000 казват ПРОТИВ, теб какво те грее?
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  7. #7
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Грее ме. Изказах си мнението, това е форум. Ако не ти пука защо пускаш теми, в които сам си отговаряш. Точно този спам прави темите тъпи в раздела. И като толкова не ти харесва и те дразни защо си губиш времето тук?

  8. #8
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Нямаме време и желание за интересни теми. То не може 5 потребителя да направят раздел.
    Grumpy old madman

  9. #9
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    ^^Може.Виж как хубаво се получи в началото,но сега както казваш няма време за форуми.Размножителния сезон е напът да свърши и форума бледнее пред алтернативите.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    И аз мисля, че някой теми са изтъркани и скучни. Раздела заприлича на 'Любов' и 'Всичко тийн накуп'.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  11. #11
    Абе Свастика....ти все протестираш срещу новите раздели...много ми е интересно защо ти е такова поведението при всеки нов раздел има поне по една твоя тема колко е тъп раздела.....
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  12. #12
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    тц тц тц тц не спря да мрънка вече мисля че не знаеш кво искаш се за нещо се мрънка тва не ми харесва онава не ми харесва има ли нещо дето да ти харесва
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  13. #13
    Простотията има доста превъплащения и ще я срещнеш навсякъде, по-вероятно е да надживее всяко съществуващо същество на земята , но ако ти не харесва да коментираш семпли безинтересни теми.
    НАПРАВИ СВОЯ!

  14. #14
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Поразсъждавайте върху това защо само дългогодишните потребители на форума мрънкат, че всичко става банално, малоумно, изтъркано и лишено от смисъл...

    Аз ако съм един нов потребител, може би, и аз щях да започна с такива теми, един вид да ви опозная, да видя какво предпочитате и т.н.

    Все пак когато си сред нова компания, да кажем, винаги подхващаш някакви шегаджийски и малоумни теми и чак като се поопознаеш с хората би подхванал някоя по-сериозна тема.

    Не знам, усещам се, че мнението ми е малко по-абстрактно.

    За три години (откакто съм тук) са се изписали и изкоментирали толкова много неща, че ако става въпрос за сериозна и смислена тема, мисля, че е най-добре някой стар юзър да измисли и да пусне, защото виждате, че новите юзъри ни взимат на ташак и си мислят, че всички са като тях и, че са тук за ташака.

    примерно 14годишно момиченце влиза в тийн-сайт и започва да чете за тълкуванията, разсъжденията и т.н. относно вселената...
    не, че не е нормално....

  15. #15
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от EcTeTa
    Простотията има доста превъплащения и ще я срещнеш навсякъде, по-вероятно е да надживее всяко съществуващо същество на земята , но ако ти не харесва да коментираш семпли безинтересни теми.
    НАПРАВИ СВОЯ!
    не говори така, защото едва ли си прегледала всичките му мнения и теми и т.н.


    Ето за това говоря! пръкнал се някакъв нов юзър и тръгва да говори, че щом сме неспособни да коментираме простотии, значи не ни бива.

    EcTeTa, не можеш да стъпиш и на малкия пръст на свастика относно теми и мнения, така, че не (му) давай мн мн акъл какво да прави.

  16. #16
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Цитирай Първоначално написано от SWASTIKA
    За или Против - няма трето мнение.

    10 000 отговора, 5 000 казват ЗА и 5 000 казват ПРОТИВ, теб какво те грее?

    Например за "Кола или мотор":
    - Може да ме грее да искам да разбера кой вид превозно средство повече се харесва.
    - Може да искам да разбера дали предпочитанията на потребителите съвпадат с моите.
    - Може да ми е интересно точно някой специален потребител какво предпочита!
    - Може някой покрай въпроса "кола или мотор" да сподели точно коя марка кола или мотор предпочита , защо , да се сверят впечатления , да се зададат въпроси.

    Какво против имаш теми "Това или Онова" ?!?!? И като даваш акъл колко били тъпи темите в раздела , ДАЙ ПРИМЕР за умна , подходяща интересна тема , имаща дълбок смисъл , достойна за твоя интерес и височайши предпочитания!

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от BlackWings
    Цитирай Първоначално написано от SWASTIKA
    За или Против - няма трето мнение.

    10 000 отговора, 5 000 казват ЗА и 5 000 казват ПРОТИВ, теб какво те грее?
    - Може да ме грее да искам да разбера кой вид превозно средство повече се харесва.
    - Може да искам да разбера дали предпочитанията на потребителите съвпадат с моите.
    - Може да ми е интересно точно някой специален потребител какво предпочита!
    - Може някой покрай въпроса "кола или мотор" да сподели точно коя марка кола или мотор предпочита , защо , да се сверят впечатления , да се зададат въпроси.

    Какво против имаш теми "Това или Онова" ?!?!? И като даваш акъл колко били тъпи темите в раздела , ДАЙ ПРИМЕР за умна , подходяща интересна тема , имаща дълбок смисъл , достойна за твоя интерес и височайши предпочитания!
    Целта на този раздел е да е различен от останалите, а не да съдържа същите еднотипни теми като в другите раздели. Тема от типа на тая, за която говориш, си е просто изброяване на предпочитания, а точно такива теми не трябваше да са в този раздел, а примерно във "Всичко тийн накуп".
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  18. #18
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    В такъв случай всяка една от темите отговаря на описанието за изброяване на предпочитания , изразяване на мнение и би могла да бъде във "Всичко тийн накуп". ( " Какво мислите за" , " Какви са вашите цели" "Коя професия според вас"... и т.н.)
    А там пък има теми , които 100% могат да се класифицират като теми за другите раздели - у дома , козметика и диети , фън , училище ... но си седят там.
    Несериозно и глупаво и смешно е така да се издребнява стил SWASTIKA - "Тая тема е тъпа не била за тука , оная не била , това тъпо онова тъпо , вие сте тъпи , само аз съм умен и аз всичко знам и вижте ме колко съм умен..." Да не били темите базирани на индивидуално мислене - ми на какво да са? На баба ми Пенка на мисленето?
    Тва ме раздразни.

  19. #19
    голямата косматка с голяма кур

  20. #20
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Интересно.



    Може да искаш да знаеш кое е по - предпочитано? Колата? Мотора?

    Аз пък искам да знам кое е по - предпочитано, тоалетната хартия, защото е по - мека или вестника, защото можеш преди да си избършеш гъза да го четеш?

    Нека питаме във форума дали е необходимо да живея псетата и, ако форума реши да не живеят, да вземем пушки, брадви и да става масово колене и трепане...

    Форума не може да ти даде насока в живота, не може да ти каже кое е правилно, кое е грешно... Форума е място на което можеш да дискутираш.


    А дали може да те интересува предпочитанието на потребителите? Не, няма такъв вариант, дори хипотетичен.

    Няма логика да го споменаваш дори.

    Някой го дразни? Друг не му харесва... Ами направи тема, че те дразня, пиши до администраторите, кой знае, може да ми сложат някой бан.

    Да правя смислени теми? Добре.


    Но с деца като вас няма да има дискусия, а простотия.



    Whatever...
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  21. #21
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Ся относно кой бил дете, и ако ще се заяждаме кой бил по-голям от другия на възраст - губиш в тая насока при мен , ама не ми е там мисълта.

    Опитваш се да изпъкнеш и да бъдеш интересен с нещо като по-различно мислене относно коя тема е тъпа и коя не , и мислиш че така демонстрираш голям интелект и превъзходство , и си въобразяваш че сееш респект с мнение по-различно от общото , че и си вярваш.

    Нито се заяждам , нито ще издребнявам да пускам оплаквания до модове и админи че ме дразниш ( ) понеже не ни съвпада тука мнението , щото смисъла на живота ми не е да си повдигам самочувствието като се доказвам по форуми пред непознати.
    Просто казвам какво впечатление оставяш след себе си с мнения като тези.

  22. #22
    3ма човека на кръст пълнят цял раздел олее смях на поразия..при това темите се припокриват с други теми от други раздели..и това ме дразни
    Цитирай Първоначално написано от Sun4o19
    Гледам, че в някои отговори на д-р Тийн има и правописни грешки...Ина със статиите да не е тя доктор тийн?

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Sun4o19
    3ма човека на кръст пълнят цял раздел олее смях на поразия..при това темите се припокриват с други теми от други раздели..и това ме дразни
    ма кво ни пука кое те дразни
    'чезни : )

  24. #24
    Ми като не ти харесва не влизай. Никой няма да изгуби от това не се питеснявай. Хората се интересуват от различни неща, не мога да разбера какъв е проблема. Не може, всички да имат твоите интереси. Просто не пиши вместо да плюеш само.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си