.
Отговор в тема
Страница 14 от 34 ПървиПърви ... 410111213141516171824 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 831
  1. #326

    :)

    аз не се комплексирам ,имам 19 сантиметра член който ми върши работа ако трябва да го меря по описания начин ще е по-голям аз си го меря от пред реално колко ползвам обикновенте презарвативи са ми малки и не рискувам с тях мисля си ,че размера не е толкова важен а как го ползваш ) е ако ти е 12 13 см ...

  2. #327
    Аватара на jimei
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Hueco Mundo
    Мнения
    290
    1. Не е важно колко е голям, стига да можеш да го ползваш.

    2. По-дебелите пениси и да са малко по-малки от твоят дълъг, но по-тънък пенис, вероятно задоволяват повече отколкото твоя.

    bwahaha

  3. #328
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Кой човек ще си мери пениса от топките към главата

  4. #329
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    ДА ДАВА ОТГОВОРИ НА ДОСТА ВЪПРОСИ :P

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  5. #330
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    БРАВО НА СЪСДАТЕЛКАТА НА ТАЗИ ТЕМА

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  6. #331
    Не се притесняваме .. добра тема +1 !

  7. #332
    Не ми се занимава да чета предишни коментари, за това само ше кажа, че 10-12 см са напълно достатъчни. Тези който има 14-16 см да не се притесняват, ще им стигнат и на тях и на техните половинки А който има повече, жив и здрав да е
    I`m told to enjoy every moment, every hour, every minute. I take life so seriously? I just wanna do what I like to do, being far from reality. Cause i can`t stand society!

  8. #333
    Каквото жената хвана с двете ръце е достатъчно - другото е бонус

  9. #334
    Аватара на Andr0medA
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    София
    Мнения
    73
    Цитирай Първоначално написано от TheGoodLord
    Не ми се занимава да чета предишни коментари, за това само ше кажа, че 10-12 см са напълно достатъчни. Тези който има 14-16 см да не се притесняват, ще им стигнат и на тях и на техните половинки А който има повече, жив и здрав да е
    Мда, наистина е така. А и няма смисъл от комплекси, защото дължината така или иначе няма да се промени! Така че, използвайте това, което имате! :P
    "Тя спря погледа си на НЕГО, а в очите и Лумнаха Клади..."

  10. #335
    малко комплексарско звучи тва,че няма значение.значение има и то голямо...

  11. #336
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    А бе и 15-16 см ми стига..Задоволявам се с това което имам ;] Важното е да влиза в действие :P

  12. #337

  13. #338

    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    София
    Мнения
    19
    Най-едрия, скойто съм била беше 24 см.......наистина внушителна история, но първо го вдигна трудно и второ постоянно му падаше - изглежда не достигаше кръв. иначе 15-17 си е супер!!!
    Честно........много съм луда

  14. #339
    Супер фен Аватара на Stotii
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 081

    Re: За всички момчета с комплекси относно размера

    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ]


    По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
    1/ микропенис - до 5 сантиметра
    2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
    3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
    4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
    Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).

    Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.

    Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

    Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.




    Сега ще обогатя леко темата:
    Чували ли сте някога за Великият Изравнител?
    Това е термин, който може да успокои момчетата/мъжете с по-малки размери. Доказаният от известните секс изследователи Мастърс, Джонсън и Колодни факт , че
    мъжете с по-малък пенис в спаднало състояние при ерекция обикновено увеличават размера на пениса си с по-голям процент от тези, които имат по-голям пенис в спаднало състояние.
    Тоест, се получава изравняване.

    Резултатите от различни проучвания варират, но се твърди, че средната обиколка на пениса е около 12.3см . Разбира се, трябва да се има напредвид, че широчината варира според различните части на половият орган. Измерва се началото, средата и точно под главичката. Събират се трите дължини и полученото число се разделя на 3. Това е средният размер на обиколката. Колкото и проучвания да се направят все пак, резултатите ще са винаги различни. Гледайте си в своята паница! Стига половинките ви да са доволни, какво ви интересува какъв е размера на другите???


    Използвала съм само надеждни сайтове.

    Истината е, че в Интернет има БЕЗУМНО много информация. Трябва само да я потърсите. Важно е да се знае, че много от информацията не е много надеждна. Ако видите сайт, който ви предлага продукт, който ще промени размера ви, не се подвеждайте. Ако наистина се притеснявате, винаги можете да отидете на уролог и да се посъветвате. Ако имате някакви конкретни въпроси, мога да ви постна линкове в които пише по много за всичко.

    Важна тема
    амк933
    ЕВАЛА на авторката \/ =D> =D> =D> =D> =D>

  15. #340
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    моя е 20 сантиметра от както се помня... уж ям шоколад ама неиска да разте още

  16. #341
    Цитирай Първоначално написано от everythingisrelative
    моя е 20 сантиметра от както се помня... уж ям шоколад ама неиска да разте още
    И кво хвалиш ли бад държа че не ти е повече от 15 може и да са ти множко

  17. #342
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    Цитирай Първоначално написано от yamaha911
    Цитирай Първоначално написано от everythingisrelative
    моя е 20 сантиметра от както се помня... уж ям шоколад ама неиска да разте още
    И кво хвалиш ли бад държа че не ти е повече от 15 може и да са ти множко
    20

  18. #343
    Мерси за информацията беше ми полезна

  19. #344
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    Цитирай Първоначално написано от 7thSense
    Мерси за информацията беше ми полезна

    20

  20. #345
    Разбрахме бе гей смешен разбрахме за колко мечтаеш

  21. #346
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    Цитирай Първоначално написано от r19
    Разбрахме бе гей смешен разбрахме за колко мечтаеш
    няма нужда от лоши думи. нали знаеш :колкото повече толкова повече


    20

  22. #347
    Цитирай Първоначално написано от burpp
    Кой човек ще си мери пениса от топките към главата
    Някой, който не знае и иска да си го изкара по-голям. В същото време тайно се надява това да е правилният начин на мерене


    Иначе аз съм сигурен, че тези, които най-много се хвалят са с най-малки патки.

    Единствения начин да си уголемиш пениса е да се стараеш повечее Единствения начин старанието ти да има ефект е просто да си правиш кефа и да не си егоист.

  23. #348
    Цитирай Първоначално написано от Ilikeliljon
    Изследване, публикувано през септември 1996 в Журнал по урология достига до заключението, че средната дължина на пенис в ерекция е 12,9 cm. (Извършено е с 80 мъже в различна възраст)

    Изследване публикувано през декември 2000 в Международен журнал за изследване на импотентността открива, че средната дължина на пениса в ерекция на 50 евреи от Кавказ е 13, 6 см.

    Изследване направено от фирмата за кондоми LifeStyles открива, че средната дължина е 14,9 см със стандартно отклонение 2,1 см. (401 студента са участвали в изследването)

    В "Псайколоджи тудей" (Психологията днес) анкета направена на 1500 читатели (две трети от тях жени), много от тях смятат че размера на пениса няма значение, а над 71 процента смятат, че мъжете преувеличават значението на размера.

    Това е от мен
    Да бе, но тук има един много важен фактор - студент с малък пенис няма да отиде да му го мерят. Затова реално не е 15, а по-малък. Иначе във форума никой няма да си признае, че му е по-малък от 16. Статистически погледнато 9 от 10, които заявяват, че има е 18 лъжат.

    Иследването при мъжете е много по-реално от данните при студентите. Това е - среден пенис 14 см.


    За момичетата - дами няма как да кажете нещо от рода на "17 е перфектно". Защото трябва да го премерите, в което се съмнявам че сте го направили освен ако пубертета сам не си го е премерил пред вас

    Очното мерене лъже и то много. Очите на страха са големи.

  24. #349
    Браво за информацията. Добра статистика. Въпроса е защо мъжете се комплексират от дължината, като по-важно е риъма на работа.

  25. #350
    Цитирай Първоначално написано от georgiperov80
    Браво за информацията. Добра статистика. Въпроса е защо мъжете се комплексират от дължината, като по-важно е риъма на работа.
    +1 , а и евала на автора страшно инетересна и полезна темичка
    [/img] http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://images.cdn.fotopedia.com/flickr-307903280-image.jpg&imgrefurl=http://www.fotopedia.com/wiki/Water_polo&usg=__D2IDhKVUN6fpGR9wmhFQlKoocF8=&h=53 2&w=800&sz=194&hl=bg&start=30&zoom=1&tbnid=tWvKBlq ck2i3mM:&tbnh=156&tbnw=208&prev=/images%3Fq%3Dwaterpolo%26hl%3Dbg%26biw%3D1276%26bi h%3D839%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C755&itbs=1&iac t=hc&vpx=573&vpy=270&dur=3167&hovh=183&hovw=275&tx =164&ty=132&ei=7ukNTZCuOYifOpyZhJIJ&oei=4OkNTfbvOI Kx8gPDroGFBw&esq=2&page=2&ndsp=20&ved=1t:429,r:7,s :30&biw=1276&bih=839[/img]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си