.
Отговор в тема
Страница 18 от 34 ПървиПърви ... 814151617181920212228 ... ПоследнаПърви
Резултати от 426 до 450 от общо 831
  1. #426
    Полезна информация.

  2. #427

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    3
    Хаха темата донякъде е полезна но според мен тези неща дори няма смисъл да се коментират. Вие вместо да се притеснявате от размера си и от това какво ще си помисли партньорката ви по - добре поработете над вътрешните си качества - с тях ще имате по-голям успех с жените от колкото с по - големите размери. Според вас ако 1 момче не може да каже 1 лаф пред момичето и мисли само за пишката си как по дяволите ще я свали, още повече пък да я вкара в леглото ? От друга страна пък какво като ви е малък ? Вие не сте виновен за това а и на някои момичета им стигат и по-малки размери, докато ако сте сдухан, outsider, без обща култура, некомпетентен, необразован и не знаете как да се забавлявате - тогава вината си е напълно ваша и не трябва да очаквате много от живота. Изключение правят, разбира се богаташчетата, които са минали по прекия път - сещате се ;]

    И все пак .. размерът има значение :]

  3. #428

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    45
    моя има парафин и 3 силиконови топчета иначе беше 13см дълъг но сега може да се каже че е като лада тунинг и девойките мноо умират да го лапат като го видят къв е ъпгрейднат, но не съветвам секи да си го прави, защото е доста рисковано
    Много обичам да пия !!! Слушам предимно Турбо фолк !!!

  4. #429

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    3
    A moqt ima 7 armaturi 4 skeleta 8 kila olovo i 18 piarsing-a
    P.P sry za latinicata obache s taq kirilica me izmu4wate chesno :d..

  5. #430
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    По темата за размера като цяло и това, че доста мъже лъжат за него - не мисля, че трябва да лъжем за размера. Аз съм на 13 и не съм го мерил скоро (защото не ме интересува особено), но предполагам, че е около 12см, а дори се притеснявам да не стане прекалено голям след време, защото чета тук, че някои имат проблеми, а не ми се реже

  6. #431
    Темата е интересна

  7. #432

    :)

    Може да имаш и 25 см пенис ама да незнаеш как да го ползаш,може и с малък пенис да постигнеш големи резултати
    Tвоят живот ,това си самия ти,от тебе зависи на къде ще тръгнеш и кой ще си,.
    Силните сперматозоиди стигат целта,слабите отпадaт,Ти от кои си?

  8. #433
    Добре казано!

  9. #434
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    тук не съм съгласен !

  10. #435
    Цитирай Първоначално написано от apo96
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    тук не съм съгласен !
    8 см достатачни?? Да пишкаш да!
    I Love YOU baby

  11. #436
    Бравоо много добра тема народе сега вече съм до известна степен спокоен

  12. #437
    Направих си едно лично проучване,но може и да е грешно.
    По мои набюдения когато момче има голяма пишка мисли, че тя е достатъчна за да задоволи момичето. А когато момче има инструмент с по-малки размери е много по-отдаден и старателен.
    В началото след голмия, който имах, малкия ми се стори като някаква смешка. "Изобщо вкарал ли го е целия в мен?!?!". Но после.... мога да кажа, че това момче много е слушал в часовете и си знае урока. Просто не искам и да се сещам за дългия (не често де)
    ~девойче съм~

  13. #438
    Това потвърждава комплексите на някои момчета , как тея с големите били по - некадърни и как тея с средните/малките се справяли по - добре ... Е добре , не може ли пи4овете с големите шмайзери да са по - добри ?!?! БТВ аз съм на 8 клас още колко ще расте ?
    Обичам, когатоо погледна към теб...а ти вече ме гледаш...<3

  14. #439
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Може да се по-добри, ако знаят как да си използват правилно "големите шмайзери". Иначе дори да ти е като на кон, пак ще й причиняваш болка и дискомфорт.
    Welcome to the Jungle...

  15. #440
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Може да се по-добри, ако знаят как да си използват правилно "големите шмайзери". Иначе дори да ти е като на кон, пак ще й причиняваш болка и дискомфорт.
    Не е нужно да се вкара целия ако на някой му е голям като на "кон"
    Обичам, когатоо погледна към теб...а ти вече ме гледаш...<3

  16. #441

  17. #442
    Аватара на krasteva
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Някъде Там :]
    Мнения
    48
    ам според мен е важно това да може да стреля пък размера не е от никакво значение ;]
    Животът укрепва чрез приятелствата. Да обичаш и да бъдеш обичан - по-голямо щастие не съществува.

  18. #443

    hiih

    krasteva, не винаги е така всичко си е до талант

  19. #444
    anonymous768631
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от krasteva
    ам според мен е важно това да може да стреля пък размера не е от никакво значение ;]
    Момчето отдолу ти каза. Има си заложби, но размерът общо взето е за сметка на умението...
    И да, може "пичовете с големи шмайзери" да са по-добри, ама не са... Никой не им забранява инак...

  20. #445
    Цитат от филма "Реджеп Иведик" (Recep Ivedik):

    "ben deliyim...kompleksliyim!!!"

  21. #446
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Цитирай Първоначално написано от ESPer
    Не е нужно да се вкара целия ако на някой му е голям като на "кон"
    Ако е голям като на кон, ще трябва да си търсиш кобила, или кофа. Иначе ще заседне на входа и въобще няма да можеш да го вкараш

  22. #447
    Един приятел казваше:
    Може да е бейби сачи, ама го фъргам кат куршум!
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  23. #448

    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Русе, България
    Мнения
    34
    Много полезна тема, браво на автора! Най-сетне да прочета нещо стойностно и в този раздел! И без това половата просвета на подрастващите (а за съжаление и не само на тях) е доста лоша в днешно време... както прочетох някъде из форума: докато започнат да учат за секса в училище, те вече отдавна са започнали да го практикуват... Иначе до момчетата, не се тревожете за размера, първо е вярно, че 8 см са си достатъчни, а второ - намерете момиче, което ви обича истински такъв, какъвто сте и няма да имате никакъв повод за притеснение... И не забравяйте, че и не се притесняваме за размера на гърдите си, важното е просто да се обичаме каквито сме!

  24. #449
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    ааа да 2 санта ми стигаат.Я не се правете на луди това е важно за всяко момче а и момичетата също предпочитат по-големи и не ми се правете на зрели щот всички знаем истината!а и това е много важно за самочувствието на едно момче.ти ако си момиче и си плоска кат шперплат как би са чувствала ???
    Никога не спори с глупака - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит !!!

  25. #450
    Както казват много хора "размерът няма значение".Така мисля и аз.Не съм била с много момчета.Но предпочитам да има малък пенис и да знае какво прави,да бъде нежен.А не да има 21 см и да ми стои като дърво и просто да се гордее с това което има.А пък това с меренето е много селско,няма да го коментирам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си