.
Отговор в тема
Страница 20 от 34 ПървиПърви ... 1016171819202122232430 ... ПоследнаПърви
Резултати от 476 до 500 от общо 831
  1. #476
    Цитирай Първоначално написано от chrisffo
    СМЯТАЙ, Не сте ли се Замисляли,че по Природа сме създадени да създаваме Поколения, Да развиваме Човечеството? Да правим хубави Деца, които да правят още по-красиви деца? Не сте ли се замисляли над това, че главната цел на всичко това е Детето? А Вместо да мислим как да правим от Децата си Достойни Хора, ние ще седим и ще спорим на Кой Какъв му бил Пениса, на онази какви са и Гърдите и на Третия, че свършвал Бързо?! Това се ПЪЛНИ Простотии до край... За кво говорим въобще , майка винаги ми е казвали навремето са се избирали все още по-това как се Държи Мъжът, като Мъж или като Женкар... Не по Пари и Полови Дарби.. Смешно е въобще да Критикуваш Човек с който си решил да бъдеш заедно за това Какви са й Гърдите или какъв му е Пениса, нали на първо място е любовта? Доста Четох в Тази Тема и се Чудя тези, които Имат Малък Пенис/Гърди и Четат из Темата как ли няма да получат някоя Депресия по този начин, ако не и да се откажат от Секса за Месец, знам ли но Това гледам и Важна тема сложена, Какво е Важно?! Хората да се чувстват осмивани от Обществото тук ? Страшна Работа сте ей... То Каква е Ползата някъв' селяк да има 20 Санта чеп кух в Главата, ще та е*е като Животно, а после какъв Баща ще е той за детето ти ? Или някоя Крава Селска Пръчка с Бюст XXL , Тя каква Майка ще Бъде за Детето ти ? Ще го Учи как се прави Секс ли? Или ще го учи как да Живее Пълноценно ? Комична Работа с тези Размери и не знам си какво само Комплексирате Хората и Уж Заглавието " За момчетата с комплекси относно размера " и си викам сигурно ще има нещо по-обяснено за Тях или пък как да Действат повреме на Секс , а то това било... Без Коментар , а Кучите с притенции относно размера: M.O.B. е най-добрата Думичка за вас .....
    Бра-во (в добрия смисъл)

  2. #477
    Цитирай Първоначално написано от FleurDeLys
    Цитирай Първоначално написано от chrisffo
    СМЯТАЙ, Не сте ли се Замисляли,че по Природа сме създадени да създаваме Поколения, Да развиваме Човечеството? Да правим хубави Деца, които да правят още по-красиви деца? Не сте ли се замисляли над това, че главната цел на всичко това е Детето? А Вместо да мислим как да правим от Децата си Достойни Хора, ние ще седим и ще спорим на Кой Какъв му бил Пениса, на онази какви са и Гърдите и на Третия, че свършвал Бързо?! Това се ПЪЛНИ Простотии до край... За кво говорим въобще , майка винаги ми е казвали навремето са се избирали все още по-това как се Държи Мъжът, като Мъж или като Женкар... Не по Пари и Полови Дарби.. Смешно е въобще да Критикуваш Човек с който си решил да бъдеш заедно за това Какви са й Гърдите или какъв му е Пениса, нали на първо място е любовта? Доста Четох в Тази Тема и се Чудя тези, които Имат Малък Пенис/Гърди и Четат из Темата как ли няма да получат някоя Депресия по този начин, ако не и да се откажат от Секса за Месец, знам ли но Това гледам и Важна тема сложена, Какво е Важно?! Хората да се чувстват осмивани от Обществото тук ? Страшна Работа сте ей... То Каква е Ползата някъв' селяк да има 20 Санта чеп кух в Главата, ще та е*е като Животно, а после какъв Баща ще е той за детето ти ? Или някоя Крава Селска Пръчка с Бюст XXL , Тя каква Майка ще Бъде за Детето ти ? Ще го Учи как се прави Секс ли? Или ще го учи как да Живее Пълноценно ? Комична Работа с тези Размери и не знам си какво само Комплексирате Хората и Уж Заглавието " За момчетата с комплекси относно размера " и си викам сигурно ще има нещо по-обяснено за Тях или пък как да Действат повреме на Секс , а то това било... Без Коментар , а Кучите с притенции относно размера: M.O.B. е най-добрата Думичка за вас .....
    Бра-во (в добрия смисъл)
    Искам секс до скъсссссване XD

  3. #478
    18 см си е много добър размер и не се притеснявайте че няма да задоволите момичето.

  4. #479
    Junior Member Аватара на UcKaM
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Veliko Turnovo
    Мнения
    21
    хареса ми написаното,1 голямо браво ;]]]

  5. #480
    Аватара на WWEFan
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София
    Мнения
    13
    Цитирай Първоначално написано от Phreak
    браво за темата
    +1
    Живей за мига и не забравяй ти си уникален такъв какъвто си ; )

  6. #481
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия

    saglasnaa

  7. #482
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pandiflysche
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия

    saglasnaa
    ъ..КО?!

  8. #483

    Re: хмм

    Цитирай Първоначално написано от EnjoySkateboarding
    аз съм на 14 и е 16см (: В пове4е или по-малко е от обикновеното ?
    Ти на глупак ли се правиш или си такъв по природа.Тъп ли си какъв си..не,не си тъп.Ти си точно от хората,които са описани в темата (комплексирано момченце търсещо внимание).Хората по всевъзможни начини се помъчиха да обяснят на такива като теб,че не е важно това дали е в повече или в по малко от "нормалното",а това дали има човек,близък и любим,с който да го "употребиш".И все пак...виждам,че ужасно много те интересува факта дали 16см е "достатъчно".Да,16см е достатъчно......достатъчна засилка е да си блъснеш кухата тиква в стената.За да задоволиш жена ти трябва нещо повече от 16см...чеп.
    "Който играй пичели,който ни играй ни пичели"
    "Play each other,trust each other"

  9. #484
    Цитирай Първоначално написано от iwancho
    3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
    А съм на 14.. Убеден съм,че поне 60-70% от момчетата на моята възраст супер много се притесняват,че им е малък или нещо такова.. Моя е точно 10 и изобщо не се притеснявам,защото бях чел някъде тук,че момчетата се развиват до около 20 или нещо такова. А и все пак ако не се лъжа в 6-ти клас по Биология учихме,че влагалището на една жена в нормално състояние е окол 8 см. Вярно ли е?
    Авторката на темата е дала и "величините" в см които достига влагалището в различните етапи на възбуда
    "Който играй пичели,който ни играй ни пичели"
    "Play each other,trust each other"

  10. #485

    Re: За всички момчета с комплекси относно размера

    Цитирай Първоначално написано от Doga
    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa

    4/ над 18 сантиметра - голям пенис.

    Само едно не разбрах,щом 18 е "голям пенис",какво ще рече "разпъната вагина"-20-23 см.... е с къф трябва да си,че да запълниш напълно тая вагина
    Нали трябва да има нещо,което да я разтегне тая вагина....ако си мислиш че се разпъва от самосебеси се бъркаш....
    "Който играй пичели,който ни играй ни пичели"
    "Play each other,trust each other"

  11. #486
    13-14см. добре ли са според вас ? Ама паднал, не в ерекция Защото който иска да вярва, но моя е толкова. Друг въпрос е вече, че дългите паднали пениси не скачат много на дължина след това - 17-18см. става максимум.

  12. #487
    Цитирай Първоначално написано от infusion
    13-14см. добре ли са според вас ? Ама паднал, не в ерекция Защото който иска да вярва, но моя е толкова. Друг въпрос е вече, че дългите паднали пениси не скачат много на дължина след това - 17-18см. става максимум.


    добър е твоят размер,като имаш на предвид че 6cм удовлетворява една жена.

  13. #488
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    +1

  14. #489
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Незнам за вас,но на мен все още ми е 24см.

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  15. #490
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Missdeutschland



    добър е твоят размер,като имаш на предвид че 6cм удовлетворява една жена.
    БЕ вие вие вие нормални ли сте???

  16. #491
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от DREAM95
    Незнам за вас,но на мен все още ми е 24см.
    Мдааа, аз откакто се родих имам 160см "увиснал" Aма нещо не расте както трябва. Вече доста годинки оттогава едва 4,5км стана...Надявам се да расте още малко, че то една жена не може да се задоволи с по-малко от 400км. Аз лично се надявам поне на 8000км. Че и толкова ми е малко. Сигурно и операция ще си правя, че като ги знам днешните 12 годишни кифли искат по 6 000 000 000км., кво ли ще е до 25 годишна възраст. Абе под 240 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000км. пенис не струва!
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  17. #492
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Missdeutschland
    Цитирай Първоначално написано от infusion
    13-14см. добре ли са според вас ? Ама паднал, не в ерекция Защото който иска да вярва, но моя е толкова. Друг въпрос е вече, че дългите паднали пениси не скачат много на дължина след това - 17-18см. става максимум.


    добър е твоят размер,като имаш на предвид че 6cм удовлетворява една жена.
    Коя жена, посочи ми такава, която ще предпочете 6 пред 15?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  18. #493
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom
    Цитирай Първоначално написано от Missdeutschland
    Цитирай Първоначално написано от infusion
    13-14см. добре ли са според вас ? Ама паднал, не в ерекция Защото който иска да вярва, но моя е толкова. Друг въпрос е вече, че дългите паднали пениси не скачат много на дължина след това - 17-18см. става максимум.


    добър е твоят размер,като имаш на предвид че 6cм удовлетворява една жена.
    Коя жена, посочи ми такава, която ще предпочете 6 пред 15?
    +
    абе хора нормални ли сте бе? какво така утешавате комплексите? "2л5см са напъъълно достатъчни всичко останало остава отвънка" ПФ много сте ми забавни

  19. #494
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Още малко ще ми кажеш, че при 49см. ти влиза целия.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  20. #495
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от ccdesigns
    Още малко ще ми кажеш, че при 49см. ти влиза целия.
    Не, ама 10+см ми се вижда някакво нормално и приятно.
    6см не стига, да речем, че мога да кажа от личен кофти опит.
    Добре де, бяха около 8-9.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  21. #496
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom
    Цитирай Първоначално написано от ccdesigns
    Още малко ще ми кажеш, че при 49см. ти влиза целия.
    Не, ама 10+см ми се вижда някакво нормално и приятно.
    6см не стига, да речем, че мога да кажа от личен кофти опит.
    Добре де, бяха около 8-9.
    Ха-ха , не ти завиждам. Но каквото и да ми кажеш, няма да ме убедиш, че и с 10-те санта пишка не ти е било хубаво, нали
    Сега , друг е въпросът, че при едно 15-16 санта, проникването доставя ДОСТА по-голямо удоволствие

  22. #497
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ccdesigns
    Още малко ще ми кажеш, че при 49см. ти влиза целия.
    Ама никой не говори за 49 см въпроса е, че 6 СМ Е ПРОСТО НЕЛЕПО :Д

  23. #498
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от TheGuardian01
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom
    Цитирай Първоначално написано от ccdesigns
    Още малко ще ми кажеш, че при 49см. ти влиза целия.
    Не, ама 10+см ми се вижда някакво нормално и приятно.
    6см не стига, да речем, че мога да кажа от личен кофти опит.
    Добре де, бяха около 8-9.
    Ха-ха , не ти завиждам. Но каквото и да ми кажеш, няма да ме убедиш, че и с 10-те санта пишка не ти е било хубаво, нали
    Сега , друг е въпросът, че при едно 15-16 санта, проникването доставя ДОСТА по-голямо удоволствие
    Точно това е , че му беше и много тънка, и нищо не се усещаше.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #499
    Цитирай Първоначално написано от chrisffo
    СМЯТАЙ, Не сте ли се Замисляли,че по Природа сме създадени да създаваме Поколения, Да развиваме Човечеството? Да правим хубави Деца, които да правят още по-красиви деца? Не сте ли се замисляли над това, че главната цел на всичко това е Детето? А Вместо да мислим как да правим от Децата си Достойни Хора, ние ще седим и ще спорим на Кой Какъв му бил Пениса, на онази какви са и Гърдите и на Третия, че свършвал Бързо?! Това се ПЪЛНИ Простотии до край... За кво говорим въобще , майка винаги ми е казвали навремето са се избирали все още по-това как се Държи Мъжът, като Мъж или като Женкар... Не по Пари и Полови Дарби.. Смешно е въобще да Критикуваш Човек с който си решил да бъдеш заедно за това Какви са й Гърдите или какъв му е Пениса, нали на първо място е любовта? Доста Четох в Тази Тема и се Чудя тези, които Имат Малък Пенис/Гърди и Четат из Темата как ли няма да получат някоя Депресия по този начин, ако не и да се откажат от Секса за Месец, знам ли но Това гледам и Важна тема сложена, Какво е Важно?! Хората да се чувстват осмивани от Обществото тук ? Страшна Работа сте ей... То Каква е Ползата някъв' селяк да има 20 Санта чеп кух в Главата, ще та е*е като Животно, а после какъв Баща ще е той за детето ти ? Или някоя Крава Селска Пръчка с Бюст XXL , Тя каква Майка ще Бъде за Детето ти ? Ще го Учи как се прави Секс ли? Или ще го учи как да Живее Пълноценно ? Комична Работа с тези Размери и не знам си какво само Комплексирате Хората и Уж Заглавието " За момчетата с комплекси относно размера " и си викам сигурно ще има нещо по-обяснено за Тях или пък как да Действат повреме на Секс , а то това било... Без Коментар , а Кучите с притенции относно размера: M.O.B. е най-добрата Думичка за вас .....
    ЕВАЛА!!Не бих могла да се изкажа по-добре!Но все пак е хубаво докато създаве следващото поколение да се наслаждаваме а,за да се наслаждаваме имаме нужда от увереност (големи гърди,голям член...) и тази тема е точно,за да са уверени момчетата и да се наслаждават на секса,не да си мислят "дали е задоволена от малкия ми член"!!Евала на мнението ти,евала на темата!!!
    so sad ...

  25. #500
    : ( на 14 съм и ми е 17,5-18, нормално ли е ?
    Цитирай Първоначално написано от Trollrusos
    лягаше на леглото и кат някоя египетска мумия никакъв звук не издава


    Цитирай Първоначално написано от cazzo
    Според вас жена може ли да забременее от кон?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си