.
Отговор в тема
Страница 25 от 34 ПървиПърви ... 15212223242526272829 ... ПоследнаПърви
Резултати от 601 до 625 от общо 831
  1. #601
    Аз не разбирам, защо се опитвате да разделяте хората на 2 типа:
    - такива с малки пениси и добра техника
    - такива с големи пениси, които не знаят какво да правят

    Никой не може да ме убеди, че мога да задоволя по-добре една жена с 10 сантиметров, отколкото с 20см .
    Просто да се самозаблуждавате, че като имате по-малък от средностатистическият, трябва да си измисляте разни теории как е по-добре да имате по-малък е по-добре, е абсурдно !
    Имате колкото-толкова, не можете да промените нищо, просто го приемете и мислете за някои по-важни неща !

  2. #602
    Естествено,че по-голям размер е по-добре.А жените имат и очи : ) Но не разбирам защо се споменава само размер на дължина,а никой не говори за дебелина,при положение,че повечето жени отдават по-голяма важност на дебелината?
    Няколко утешения за тези с малките:
    Неща като твърдост,големина на главата,изпъкнали вени,също са важни.Някой директно им доставят удоволствие,а други чрез очите : )
    Има жени,които изпитват болка с по-голям и предпочитат по-малък,тези жени са за вас,при тях вие ще сте с предимство пред тея с по-големите.
    Ако ви е 12см(примерно),измерете си и дебелината,пък може да се окаже,че е дебел и да ви се вдигне чувствително самочуствието.
    Ако е извит,дори по-малък,пак имате шанс да сте с преднина пред тея с по-големите.
    Едно момиче(на 18г) ми беше казвала,че някакъв с 10.5 11см и е бил най-голямата любов,с него са правили най-добър секс,тя си го обичаше,но се разделиха заради неговите комплекси.
    Така че за всеки влак си има пътници.
    П.С.Не прекалявайте с крайните изказвания за размери 7см или 30см.

  3. #603
    Друго си е с по-едър ,но не огромен.
    Харесвам огромните членове, възбуждат ме ужасно, особено ако са част от привлекателно тяло.
    Но дотам.
    Боли ме при дълбоко проникване, това отвлича вниманието ми и прави сексът по-скоро базиран на фантазия, отколкото на реални усещания.
    Последно редактирано от LannaX : 07-05-2012 на 16:17

  4. #604
    az na 13 penisa mi e 10 sm kajete mi golqm li mi e malik ili sreden e za vuzrasta mi molq vi i bez otgovori ot roda ramera nqma znachenie

  5. #605
    Цитирай Първоначално написано от 10leva Виж мнението
    az na 13 penisa mi e 10 sm kajete mi golqm li mi e malik ili sreden e za vuzrasta mi molq vi i bez otgovori ot roda ramera nqma znachenie
    И за т'ва трябваше да ми пишеш ЛС да ме питаш ли? :О

  6. #606
    Аз съм момче на 13 ако някой иска да си разменяме голи снимки да пише на скайп niki_stankov2 Нека пишат само хора на моята възраст

  7. #607
    Здрасти, здравейте на сичкиии! Аз съм легендата Митьо ПИЩОВА. С НАЙ-ДЪЛГАТА ЛЮБОВНА ПИСАЛКА !! 25 САНТИМЕТРААА!!! ... Сега шегата настрана. 8см. стигат, колкото да задоволите жената. Да, ама не. Трябват ви поне 12-13-14, за да остане доволна. Просто 8 е минимума. Малките, не се притеснявайте. Всичко става с времето. И не ги мерете толкова често. Например направете като мен. Оставете го една година и не го мерете. На другата година ще се изненадата какво число ще видите на линията. Всичко е от възрастта

    пп: Не че искам да се похваля ама намеквам, че за 14г. моите 15 см как са ? ;дд

  8. #608

  9. #609

  10. #610
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    вие не сте добре, тва е възможно най-тъпия комплекс който може да има човек пфъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ
    6б3З10

  11. #611

    Малък стига, съгласен съм!

    Цитирай Първоначално написано от Addiced Виж мнението
    Абе 8 см има ли е нп важен е майсторлака
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB Виж мнението
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    Цитирай Първоначално написано от AceXe Виж мнението
    Аз винаги съм бил зад това, че 10см е предостатъчно ако знаеш как да го използваш
    Напълно съм съгласен! Има си техники, с които не ти трябва голям пенис, дори и пенис не ти трябва! А и много големите болят!

    Цитирай Първоначално написано от mom4ena13 Виж мнението
    Аз съм момче на 13 ако някой иска да си разменяме голи снимки да пише на скайп niki_stankov2 Нека пишат само хора на моята възраст
    O.O Ти се шегуваш.. O.O
    Последно редактирано от denis49 : 07-19-2012 на 19:39 Причина: Още един цитат.

  12. #612
    някой като ми каже,че размерът нямал значение,ми се иска да му се изсмея в лицето.Пълни глупости! Сори,обаче размера има огромно значение!!! Знам,че не зависи от момчетата,обаче....друго си е.

  13. #613
    Интересна тема наистина

  14. #614
    Имам един въпрос, за който мисля, че не е нужно да пускам тема. Прочетох темата и останах с впечатлението, че за много хора размера няма значение. В една друга тема "секс лексикон", нещо такова, точно обратното - там всеки втори твърди, че има значение. Въпросът ми е към момичетата, колко голям трябва да е един пенис, за да кажете, че е малък или голям. Дайте някакви цифри...

  15. #615
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    хубава тема, между другото, кликнах я случайно и видях първите страници. Жалко, че някои хора, които видях там и си припомних, вевче не влизат. Жалко. Форумът отново щеше да е едно толкова хубаво място
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  16. #616
    Има един уред за уголемяване на пениса..сега го рекламират почти всяка вечер по телевизията ..Той действа на принципа на удължаването и уголемява пениса с от 3 до 5 см..

    ето оттук можете да си го поръчате :
    http://www.sexshop.bg/


  17. #617
    Ъъ израза "Размерът няма значение" е измислен от хора, които за разлика от други нямат щастието да са по-надарени и да могат да угаждат на жените подобаващо. По-тъпо извинение от това няма, а и само да кажа за малките 12-13 годишни чикита, които искат 36 сантиметрови пишки - малки сте още! Пораснете малко! Сега това не ви е главния приоритет.

  18. #618
    Цитирай Първоначално написано от LannaX Виж мнението
    Друго си е с по-едър ,но не огромен.
    Харесвам огромните членове, възбуждат ме ужасно, особено ако са част от привлекателно тяло.
    Споделям

  19. #619
    интересно...

  20. #620
    Аватара на krasio999
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Добрич
    Мнения
    26
    Цитирай Първоначално написано от vitilix89 Виж мнението
    някой като ми каже,че размерът нямал значение,ми се иска да му се изсмея в лицето.Пълни глупости! Сори,обаче размера има огромно значение!!! Знам,че не зависи от момчетата,обаче....друго си е.
    ---->Много богат опит трябва да имаш!Представям си те как си спала с десетки(да не кажа и стотици) мъже и първото нещо преди самия секс е да извадиш рулетката

    Shiiverss :
    "Ъъ израза "Размерът няма значение" е измислен от хора, които за разлика от други нямат щастието да са по-надарени и да могат да угаждат на жените подобаващо. По-тъпо извинение от това няма, а и само да кажа за малките 12-13 годишни чикита, които искат 36 сантиметрови пишки - малки сте още! Пораснете малко! Сега това не ви е главния приоритет."
    ---->Ти да не си от хората, които имат щастието да са по-надарени?!Какво значи да си по-надарен?!Отговори в цифри!Знаеш ли как да угодиш на една жена?!По поста ти излиза че всичко опира до оная ти работа.А ти откъде знаеш какъв е главния приоритет на 12-13 годишните чикита?!Това че ти искаш 36 см пи*ка не значи че и другите разсъждават така.Порасни малко!!!

    neda96:
    от LannaX :
    Друго си е с по-едър ,но не огромен.
    Харесвам огромните членове, възбуждат ме ужасно, особено ако са част от привлекателно тяло.
    "Споделям"
    ---->Опит имаш ли, че споделяш така?!

    ROCKABILLY:
    Има един уред за уголемяване на пениса..сега го рекламират почти всяка вечер по телевизията ..Той действа на принципа на удължаването и уголемява пениса с от 3 до 5 см..

    ето оттук можете да си го поръчате :
    http://www.sexshop.bg/
    ---->Давай си парите на вятъра, като ги имаш!Само недей рекламира, за да не се излъже някой с тези уреди и тем подобни методи за уголемяване на члена, които всички имат за цел да напълнят джоба на някой измамник и в крайна сметка крайния потребител да остане с "пръст в уста"

  21. #621
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Първо да кажа че съм на 18. Веднъж стана на въпрос с една съученичка за размера на пениса и тя твърдеше че обикновено пенисите са по 18 см, малко по големите 20-22 и на горе вече били големите Моя е около 17 но ме хвана срам да и кажа като я гледам какви ги приказваше
    Цитирай Първоначално написано от mrKiss
    за секс не се притеснявам да я поканя обаче ще се притесня ако приеме
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  22. #622
    Проблемът е, че всички искат да имат големи пишки. Ами ако всички имат големи пишки, то тогава голямото става средно. И оттам идват комплексите. Мъжете немогат да се задоволят с това, че имат нещо "средно" винаги искат да са със една идея по-напред от останалите (не само мъжете, хората попринцип са такива), и това съревнование е във всеки един аспект от живота ни. Дали се състезаваме за по-добра работа, заплащане, образование, позиция в обществото и т.н. Това което имаме никога не стига, винаги искаме повече. Животът е една надпревара, и когато имаш повече качества и постижения от останалите, се чустваш добре, самучувствието ти се качва. Всеки иска да е най!

    Средното никога не е достатъчно (психическа заблуда), защото знаеш, че има една камара хора които са повече от теб в определено отношение, било то умения, постижения и т.н. Питаш се "ами защо не може и аз да бъда от тези с големите пениси", и дори и да имаш среден, се чустваш все едно ти е малък, защото знаеш, че ги има тези с големите. И ТИ искаш да си като тях. Защо? Защото другите няма да са доволни от тебе ли? Малко вероятно. Защото ТИ не си доволен от себе си? Точно! И защо не си доволен? Защото мислиш по гореописания начин, и точно това мислене ти създава комплексите.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Първо да кажа че съм на 18. Веднъж стана на въпрос с една съученичка за размера на пениса и тя твърдеше че обикновено пенисите са по 18 см, малко по големите 20-22 и на горе вече били големите Моя е около 17 но ме хвана срам да и кажа като я гледам какви ги приказваше
    Някой жени направо ме изумяват с техните преценки за размери. Приятелката ми примерно ми беше казвала, че е духала на един чужденец с 30 сантиметров. WTF та това е колкото от лакатя до китката ми, че и повече... я бягай! И аз съм на 18. С моите скромни 16 направо ми стана тъпо.

    Иначе размерите аз ги виждам така:

    10-11 много малък
    12-14 малък
    15-16 среден
    17-18 голям
    18+ много голям/огромен/адски изверг/нечовек

  23. #623
    Вижте повече по темата тук ---> http://www.http://www.teenproblem.ne...n/bylink/38272

  24. #624
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    Цитирай Първоначално написано от GRMypsilon Виж мнението

    Иначе размерите аз ги виждам така:

    10-11 много малък
    12-14 малък
    15-16 среден
    17-18 голям
    18+ много голям/огромен/адски изверг/нечовек
    По тая логика на моите детски години ми е среден? Грешна ти е скалата, щото не може да ми е среден.
    FACEBOOK - Най-добрия начин FACE да не види BOOK дълго време :> ;dd

  25. #625
    Да ама нали се сещате че не всички жени обичат малките даже да не казвам че са 1/50. Примерно аз не бих спала с мъж на който му е 12 см. бих предпочела от 16 нагоре . Това си е лично мое мнение тези с 12 имат няколко предимства ама не всяка жена мисли за тях

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си