.
Отговор в тема
Страница 27 от 34 ПървиПърви ... 17232425262728293031 ... ПоследнаПърви
Резултати от 651 до 675 от общо 831
  1. #651
    Това ли ти е най-големия проблем? И моя на 15 беше 14 см , пък повече от 15,5 не стигна . Голяма работа .Колкото - толкова .Страх те е да не стане 25 ли ? Ми да стане - няма лошо - и 14,5 да си остане , пак няма лошо.Тиинейджърките се лакомят за по- голям, зрелите жени гледат други неща , после пениса.

  2. #652
    Супер фен Аватара на zero
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    1 276
    И на мен не ми е удобно с 16/17 член, но се утешавам с това, че е дебел и твърд Ся ще кажете не са малко, ама на голям човек изглеждат малко, защото съм висок и едър иии визуално изглежда малък ... а и реално не е голям ..

  3. #653
    Мисля че не е чак толко важно колко ти е голям,а колко е работлив.Щото и 50 санта да ти е като не знаеш как да го ползваш или сваршваш преди да си почнал......каква ти е файдата

  4. #654
    Искам да попита за 15 годишно момче 17 см добре ли е? Не съм много наясно с нещата...просто питам по знаещите..

  5. #655
    А аз искам да отправя въпрос към дамите. Ясно е, че 8 см не са достатъчни, но има ли някаква оптимална минимална дължина? Например може ли да приемем, че 14 см са достатъчни? Може ли някоя да сподели дали е правила хубав секс с мъж със средностатистически пенис и с голям и дали има разлика в качеството независимо от уменията?

  6. #656
    Не мога да разбера защо момчета на възраст от 13-16 години се оплакват ,че им бил малък...
    Сериозно хора...не се разочаровайте и не го мислете , моят пенис след 16-17 годишна възраст си израсна доста бързо ,но не се забелязва толкова промяната понеже си го виждам всеки ден но сантиметрите си го показват.Като станете на по 20 и кусур и ви е под 15 сантиметра , тогава можете да се оплачете.Не го мислете просто ,рано ви е.

  7. #657
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    188
    Цитирай Първоначално написано от luiji90 Виж мнението
    Мисля че не е чак толко важно колко ти е голям,а колко е работлив.Щото и 50 санта да ти е като не знаеш как да го ползваш или сваршваш преди да си почнал......каква ти е файдата
    Ще я биеш с "боата" докато минат 15-те минути и отново е в режим готовност

  8. #658
    Ебаси колко комплексари има в тая тема

  9. #659
    Интересна тема

  10. #660
    Аватара на beliar
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    MaiNa%tOwN
    Мнения
    65
    16.5-17 ми е и до сега всички ги е боляло при по-дълбоко проникващите пози незнам къде летите с тези сантиметри, но на мен и тези са ми много.

  11. #661
    Цитирай Първоначално написано от beliar Виж мнението
    16.5-17 ми е и до сега всички ги е боляло при по-дълбоко проникващите пози незнам къде летите с тези сантиметри, но на мен и тези са ми много.
    кат са ти много мери и ... действай

  12. #662
    Аз пък съм на 13 г и пениса ми е точно 13см , пък може и още некви милиметри отгоре да имам :P
    ПС: преди няколко месеца едва докарвах 10см

  13. #663
    поздравления, продължавай така

  14. #664
    Banned
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14

  15. #665
    temata e gotina i mi dade dosta info. no spored men li4no ako momi4eto naistina haresva ili obi4a mom4eto do neq edvali 6te i pre4at 2-3 sm.

  16. #666

  17. #667
    живейте си живота и да не ви пука колко ви е размера .. не е важно количеството ,а качеството ,така че .. И ще ви помоля да харесате моята фейсбук страничка ако нямате нищо напротив http://www.facebook.com/ItsGettingHotInHeree

  18. #668
    Ами моя е 17 на 17 години съм ...... А тези които са им малки ами хора нищо не мога да ви кажа кофти е ,но има разни упражнения за уголемяване и не само така че спокойно има много методи поинтересувайте се !

  19. #669
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    17см?!?! Да бе. Измери го от горната страна, а не от долната. Ето какво са 17см

    |------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------>

  20. #670
    Не вярваш ми отгоре съм го мерил

  21. #671
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Ами не вярвам и ще ти кажа защо.

    "Добрите ебачи ги хвалят жени, слабите се хвалят сами."

  22. #672
    Ем кой каквото иска да мисли не ми пука нито ви познавам тук във форума така чеe няма смисъл да спорим ! Айде всичко хубаво !

  23. #673
    https://www.youtube.com/watch?v=YIqttbRlJUQ Който разбира английски, ще се пукне от смях.
    А за темата, дебелината също важи..

  24. #674
    До всички момчета с комплекси относно размера-ДА ВИ Е ГОЛЯМ НЕ ЗАВИСИ ОТ ВАС,за това спрете да се самосъжелявате,колкото толкова....

  25. #675
    Сигурен съм, че сте отговаряли на хиляди такива въпроси, затова и се извинявам предварително, че ще ви питам отново. Навърших 15 години преди 3 месеца и дължината на пениса ми е 13 см. Това нормално ли е? (да, знам, че са ви задавали този въпрос много пъти, знам и че дължината не е важна, а е важно как го използваш, но все пак искам да знам)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си