.
Отговор в тема
Страница 2 от 34 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 831
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от shadowOne
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    8 на котарака ти няма да му стигнат

  2. #27

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от crazyall
    Цитирай Първоначално написано от shadowOne
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    8 на котарака ти няма да му стигнат
    Ако може без спам в едничката сериозна тема, ще съм много благодарна.

  3. #28
    Аз винаги съм бил зад това, че 10см е предостатъчно ако знаеш как да го използваш

  4. #29
    някой да земе да я направи важна тази тема

  5. #30

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от dif4u1912
    някой да земе да я направи важна тази тема
    Някой, ама кой? Явно не искат.

  6. #31

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    5
    Нещо не можах да схвана от каде се мери пениса...От началото на корема до къде ?

    ПС: ААА ясно значи не съм прочел както трябва

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Cryss1cK
    Нещо не можах да схвана от каде се мери пениса...От началото на корема до къде ?

    ПС: ААА ясно значи не съм прочел както трябва
    до палеца на крака

  8. #33

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от Cryss1cK
    Нещо не можах да схвана от каде се мери пениса...От началото на корема до къде ?

    ПС: ААА ясно значи не съм прочел както трябва
    В крайна сметка разбра ли? Ако искаш ще ти го обясня с други думи.

  9. #34
    Голям фен Аватара на Aicken
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    794
    нензнам какво да пиша в тая тема защото не съм имал проблем с дължината или пък да не доставям удоволствие на партньора но просто незнам да ли е така или просто жените го казват за да се правят на важни но излиза че жените не харесват големите патки над 17-18 санта... моята е към 17 мисля и работи просто перфе. и накрая = не е важен размера , може и да е съвсем нормален пени -- 15 см щото тфа си е напълно достатачен и нормален размер - важно е как боравиш с него , може да доставиш удоволствие с 10-12 см патка мисля че не е проблем
    Единствения начин жена да иска мъж.
    Единствения начин да я имаш в ръцете си.
    Ако искаш да задържиш момичето до края на живота си...

    просто и разбий сърцето.


  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от Aicken
    нензнам какво да пиша в тая тема защото не съм имал проблем с дължината или пък да не доставям удоволствие на партньора но просто незнам да ли е така или просто жените го казват за да се правят на важни но излиза че жените не харесват големите патки над 17-18 санта... моята е към 17 мисля и работи просто перфе. и накрая = не е важен размера , може и да е съвсем нормален пени -- 15 см щото тфа си е напълно достатачен и нормален размер - важно е как боравиш с него , може да доставиш удоволствие с 10-12 см патка мисля че не е проблем
    По изчерпателно не може да се каже .

  11. #36

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    ^^ Малко пунктуация нямаше да навреди, но да, съгласна съм.

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    ^^ Малко пунктуация нямаше да навреди, но да, съгласна съм.
    Абсолютно

  13. #38
    Абе айде са човека няма да го предава за матура по биология :P :P

  14. #39

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от ludiq0maks
    Абе айде са човека няма да го предава за матура по биология :P :P
    Няма значение... като пише така във форума, ще се осере по навик на матурата.. айде стига спам.

  15. #40
    Изследване, публикувано през септември 1996 в Журнал по урология достига до заключението, че средната дължина на пенис в ерекция е 12,9 cm. (Извършено е с 80 мъже в различна възраст)

    Изследване публикувано през декември 2000 в Международен журнал за изследване на импотентността открива, че средната дължина на пениса в ерекция на 50 евреи от Кавказ е 13, 6 см.

    Изследване направено от фирмата за кондоми LifeStyles открива, че средната дължина е 14,9 см със стандартно отклонение 2,1 см. (401 студента са участвали в изследването)

    В "Псайколоджи тудей" (Психологията днес) анкета направена на 1500 читатели (две трети от тях жени), много от тях смятат че размера на пениса няма значение, а над 71 процента смятат, че мъжете преувеличават значението на размера.

    Това е от мен
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  16. #41
    Голям фен Аватара на Aicken
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    794
    за преувеличаването си прав но хората като мен над 20 год нямат файда от това , но гледам че тиинейджърите обичат да си ги мерят от 2 сантиметра над главичката до кадето им висят топките и всички имат големи патки но в секса не сам толкова удовлетворени така че.... а пък жените от друга страна имат крива представа и те, значи като я изпълва добре и и доставя удоволствие си мисли че е 20 санта а тои е просто 16-17 ...... и те хвали и ти се кефи... за това тфа с размерите е просто много нереална работа - важното е не размера а да има удоволствие
    Единствения начин жена да иска мъж.
    Единствения начин да я имаш в ръцете си.
    Ако искаш да задържиш момичето до края на живота си...

    просто и разбий сърцето.


  17. #42
    Голям фен Аватара на NamelessRomantic
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Един объркан човек в един объркан свят.
    Мнения
    779
    Една от малкото стойностни теми във раздела.Предлагам да я направят важна.
    Ако има нещо - свиркай на ЛС.

  18. #43
    Фен Аватара на tsoko
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    ВРАЦА БАЦЕ ;)
    Мнения
    201
    Тва е нещо като при момичетата с теглото просто погледни реално на нещата погледни чоеека до себеси и ако той ти каже ОБИЧАМ ТЕ значи няма за какво да се притисняваш и няма от какво да те е срам .Абе според мен трябва човек да е малко непокист

  19. #44
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Станислава

  20. #45

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    Какво? Установи, че не си го мерил както трябва и от 20 стана на 15 ли?

  21. #46

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Varna Town
    Мнения
    64
    Тая тема ми промени живота винаги съм мислил че съм имал малък х@й.


  22. #47

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    43
    Да наистина правилен подход към темета.

    Относно размерът мога да ви кажа, че излючае добре описаните факти от началото на темата значение има и фигурата /правилното разпределение на масите/ на момчето - при мъжете над 20 това няма значение. Понеже пуберите много си ги мерят/и аз съм минал по този път/ и се впечатляват от по-големи пакети /момичетата също/,на плажа или на басеина. Та тези, които изглеждат по-надарени съответно са и малко по-слабички имам един приятел, с когото като сме били на басеин преди години, всички момичета го заглеждаха между краката, понеже наистина му изглеждаше голям пакета и аз сигурно тайно съм му завиждал. Но в един момент на откровения се оказа, че неговият орган във възбудено състояние е с около 1 см по дълъг от моя и даже не е по-дебел, но понеже имахме тогава разлика около 5-6 килограма на един и същи ръст, той изглеждаше по-впечатляващ от мен.

    Та след дългото предисловие. Докато са недоразвити физически момчетата да речем до 18-20 година, пенисът и тестисите им, които са в нормален размер съответно 14-17 см /за пениса/ и 5-7 см /за тестисите/, е нормално да изглеждат различно прикрепени към тялото на 14-15 годишно момче и към това на 20-30 годишен мъж. По-пълните изглеждат по-малко надарени от по-слабите, освен това и позицията на половите органи има значение за общото впечатление. По-повдигнатите нагоре тестиси създават илюзията за по-голям пакети и обратното, когато тестисите са позиционирани по-надолу и назад общото впечатление е за по-малко снарежение. Но и в двата случая върши една и съща работа така, че не се впечатлявайте от издутината в гащите.

    А относно преувеличаването то е факт при тйновете, поради вечното състезание, в което живеят - кой е по-бърз, кой е по- силен, кой е по-надарен. Това е нормално, но истината лъсва когато си свалят гащите. Малкият ми братовчед ми беше на гости /14 г/ и все ме разпитва за разни сексуални теми, и много взе да разправя колко видиш ли му е голям и как свършвал с огромни количества. След като му казах как да си го премери по горе описаният начин и колко е средното количество при иеколация веднъж дневно, всичко си дойде на мястото и пишката му се смали и реките от сперма попресъхнаха

    Размерът е важен до толкова, до колкото да ти достави удоволствие. 15 см са напълно достатъчни. Ако ти е 25 и плашиш момичетата, и няма къде да го вкараш, по-доволен ли ще си от скромния младеж с "малката" пишка, който е с с гаджето си и всеки ден по 2-3 пъти правят секс?!

    И последно, за да не съм прекалено досаден - от мастурбацията не расте. И ако с гаджето ви имате разногласия относно размерът - това не е вашият човек, щом няма какво друго да ви свързва освен опитите за сексуално задоволяване. Хвърлете линийките, рулетките и другите измервателни уреди, и излезте да поживеете сред нормални хора извън нета и може да ви излезне късмета

  23. #48
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Цитирай Първоначално написано от 7upaLka
    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    Какво? Установи, че не си го мерил както трябва и от 20 стана на 15 ли?
    OMFG , нито съм си дебел нито слаб , нито имам малка пишка , нито има комплекси , нито нищо ... Бахти А бе значи нали имаше 1 друга тема където пуснаха за някаква болест ... Където те направо нямат нищо и ...
    Станислава

  24. #49
    Размера винаги е от значение , но не е най - важния фактор. Като се запознаеш с момиче не казваш примерно "аз съм Иван 17см" . Докато се стигне до определяне на размера чаршафите вече са мнооооого измачкани :P

  25. #50
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В сърчицето на моето дяволче (sun)
    Мнения
    962
    Хубава тема,но дали тези,които стоят с часове пред огледалото с линийката в ръка,ще се позамислят поне малко?....
    МОМИЧЕ СЪМ!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си