.
Отговор в тема
Страница 4 от 34 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 831
  1. #76
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    браво на авторката .. дооста полезна информация ...

  2. #77
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023

  3. #78
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Цитирай Първоначално написано от Bixel
    ама пак е по добре 30 см пред 10 нали ?
    Баце, ти 30 санта ще можеш само с виагра да ги вдигнеш бе!
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  4. #79
    Аз моя като го опана и гащите ми стават като 4 местна палатка...

  5. #80
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Това девойче разби купища детски мечти

  6. #81
    Цитирай Първоначално написано от lifelesscorpse
    Хубава тема,но дали тези,които стоят с часове пред огледалото с линийката в ръка,ще се позамислят поне малко?....
    откъде толко акъл?
    It's better to be ALONE than to be with people you don't like.

  7. #82
    Супер фен Аватара на Passi0n
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия

  8. #83
    Цитирай Първоначално написано от shaggy
    Аз моя като го опана и гащите ми стават като 4 местна палатка...
    AXHXHAYXa

  9. #84
    Голям фен Аватара на eminemfenka
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    813
    Цитирай Първоначално написано от alone83
    Някои вече се успокоиха, че не са им малки..
    ла-ла-ла

  10. #85
    19см са малко ако ще брули орехи с него . Аз така или иначе мисля ,че размера има малко значение ,по-важни са уменията.
    В живота има моменти, когато някой толкова ти липсва, че желанието да се опреш на рамото му запълва всички твои мечти!

  11. #86
    АХАХАХАХА бахти майтапа. Чувал съм ги тези неща отдавна, това за 19 сантовата го имаше и във вариант 17 сантова в друга тема... ами ако е 120 килограма момичето, може и да не и стигне 19 санта До кат стигне моя приятел до целта ще се протърка НЕ И СТИГАЛИ 19 САНТА Безполезен ли ма нарича Темата е интересна, има много истина, на момичетата, които не им е харесало с 15< да си кажат Намераха хапанапо, търсят щипано
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  12. #87
    Ухааа, страхотна тема. Браво на човека, който се е потрудил!

  13. #88

    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Cazzaniga
    Мнения
    113
    Радвам се, че поне за една-две седмици ще се сложи край на комплексите относно размера ... А както каза един Сър Пич от тези които писаха преди мен - дори и 8 см са достатъчни !
    Презервативите не били много безопасни !
    - Е как бе ?
    - Ами един приятел го блъсна автобус докат беше с презеватив !

  14. #89
    Аватара на Pesenta
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    564
    Цитирай Първоначално написано от Cazzaniga1
    Радвам се, че поне за една-две седмици ще се сложи край на комплексите относно размера ... А както каза един Сър Пич от тези които писаха преди мен - дори и 8 см са достатъчни !
    Ми така на една жена и трябват 8 см , останалото е лакомство
    Провалът е бавен път към успеха !!!
    Всeки път , когато се видиш в огледалото натисни ТУК
    http://www.teenproblem.net/teenid/Pesenta

  15. #90
    като стане време да си мерим ... пишете на лично да взимам линията и фотоапарата

  16. #91
    Темата найстина е много добра,но никаде не видях за диаметъра на пениса...Има ли някакво значение колко е.Чувал сам,че диаметара е по-важен от дължината.И ако някой (по възможност автора) има пак такива медицински доказани размери да ги сложи в темата

  17. #92
    Up на темата
    В живота има моменти, когато някой толкова ти липсва, че желанието да се опреш на рамото му запълва всички твои мечти!

  18. #93
    Супер фен Аватара на Shia
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 665
    8см не са достатъчни,ако мацките ,които го твърдят правят секс с 10см. другар и един с 17см. ще останат по-доволни от този с по-големия.
    Въпроса е,че малкият изглежда по-добре,когато се използва поза,където проникването е по-дълбоко и се създава илюзията,че е по-голям.
    Ако и двата пениса използват една и съща поза усещането определено ще бъде по различно.
    Като се премахнат и факторите на привързаност,обичане и харесване към дадения човек е нормално да си мислиш,че ти е по-хубаво,защото и емоционалната връзка играе роля,ако всичко е само на физическо ниво едни 8см ще са си гъдел примерно.

  19. #94
    Аватара на Metatron
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    ...somewhere in the spacetime continuum...
    Мнения
    96
    Първо, Евала за темата, определено е от полза!!

    Цитирай Първоначално написано от Shia
    8см не са достатъчни,ако мацките ,които го твърдят правят секс с 10см. другар и един с 17см. ще останат по-доволни от този с по-големия.
    Въпроса е,че малкият изглежда по-добре,когато се използва поза,където проникването е по-дълбоко и се създава илюзията,че е по-голям.
    Ако и двата пениса използват една и съща поза усещането определено ще бъде по различно.
    Като се премахнат и факторите на привързаност,обичане и харесване към дадения човек е нормално да си мислиш,че ти е по-хубаво,защото и емоционалната връзка играе роля,ако всичко е само на физическо ниво едни 8см ще са си гъдел примерно.
    И аз съм на това мнение...

  20. #95

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Кой я изрови тази тема бе?

  21. #96

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от moondar
    Темата найстина е много добра,но никаде не видях за диаметъра на пениса...Има ли някакво значение колко е.Чувал сам,че диаметара е по-важен от дължината.И ако някой (по възможност автора) има пак такива медицински доказани размери да ги сложи в темата
    Резултатите от различни проучвания варират, но се твърди, че средната обиколка на пениса е около 12.3см . Разбира се, трябва да се има напредвид, че широчината варира според различните части на половият орган. Измерва се началото, средата и точно под главичката. Събират се трите дължини и полученото число се разделя на 3. Това е средният размер на обиколката. Колкото и проучвания да се направят все пак, резултатите ще са винаги различни. Гледайте си в своята паница! Стига половинките ви да са доволни, какво ви интересува какъв е размера на другите???

  22. #97
    Get the fuck out whit ya sizes!
    Някога питали ли сте се колко е размера на клитора?
    А?
    Питам!
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  23. #98
    Аватара на Metatron
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    ...somewhere in the spacetime continuum...
    Мнения
    96
    ^ Да така е, но стига и половинката да бъде искрена...ама тук вече навлизаме в друга тема
    Ползваш ли го добре на размера няма да се обръща толкова внимание!
    ...what is a friend? A single soul dwelling in two bodies...

  24. #99
    The penis is a mighty tool.Use it wisely...NOW SMACK THAT BITCH BETWEEN THE EYES!!!
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  25. #100

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от Pwnmaster
    The penis is a mighty tool.Use it wisely...NOW SMACK THAT BITCH BETWEEN THE EYES!!!
    Доколкото помня това е български сайт. Ще те помоля да не спамиш.

    П.С. Metatron - искрена се пише с едно Н.

    Размера на клитора пък съвсем няма значение.. да не говорим, че размерите им не варират така, както тези на различните пениси. Поради тази причина, няма нужда да се мерят

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си