.
Отговор в тема
Страница 5 от 34 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 831
  1. #101
    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Цитирай Първоначално написано от Pwnmaster
    The penis is a mighty tool.Use it wisely...NOW SMACK THAT BITCH BETWEEN THE EYES!!!
    Доколкото помня това е български сайт. Ще те помоля да не спамиш.

    П.С. Metatron - искрена се пише с едно Н.

    Размера на клитора пък съвсем няма значение.. да не говорим, че размерите им не варират така, както тези на различните пениси. Поради тази причина, няма нужда да се мерят
    България е в ЕС, където английският език е официален, което означава, че може да се пише на него, което означава, че си неграмонта да четеш на английски и ми казваш да пиша на български.
    And btw, размера на пусито ИМА значение.
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  2. #102
    Аватара на Metatron
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    ...somewhere in the spacetime continuum...
    Мнения
    96
    @ ВеРоНиКа мерси за забележката.. не бях забелязал!

    А до колкото Английския, аз не мисля, че би трябвало да е проблем стига да не се злоупотребява с изразите!
    ...what is a friend? A single soul dwelling in two bodies...

  3. #103
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    Тебе ти е малкък, нали? Размерът има значение! Не всичко зависи от него, разбира се, но има своята роля.

  4. #104
    Размера няма значение, а опита и техниката.
    ™°ە•°•ە°ەٿ Mņ0°0°_کlĀdК

  5. #105

    хгф

    накой беше писал че 8 см са достатъчни абе ти наред ли си най -малко 16 см трябва да е пениса ти за да задоволи едно момиче

  6. #106
    Прочетох освен темата и повечето коментари, но въпреки написаното като информация пак са се намерили умствено изостанали тъпанари .. Момичето си е направило труда, за да научите повече, а вие пак си знаете вашето .. пфУ ..

  7. #107
    Цитирай Първоначално написано от shokoto91
    реших че ще е поредната тъпа тема но ме изненада приятно браво!
    наистина така е ..
    Никога не спори с глупака - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит !!!

  8. #108

    Re: За всички момчета с комплекси относно размера

    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa

    4/ над 18 сантиметра - голям пенис.

    Само едно не разбрах,щом 18 е "голям пенис",какво ще рече "разпъната вагина"-20-23 см.... е с къф трябва да си,че да запълниш напълно тая вагина

  9. #109
    Трябва да си от онези негрите, дет имат "патки" по 25-28 см.
    Andrez & Vesselin Live @ http://www.bizarrclub.eu/

  10. #110
    Голям фен Аватара на TheX
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Там някъде...
    Мнения
    787
    Doga пише при раждане , слЕп ли си?
    Westside rollin' all day, every day

  11. #111
    И какво,като си още млад с 18 см ще ходиш да мориш тийнейджърките и като се оженеш,жена ти като ти изръси 2 диваци и няма задоволяване после.....язък че си с 18 + тогава....

  12. #112
    Полезно, полезно ... :P

  13. #113
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от Doga
    И какво,като си още млад с 18 см ще ходиш да мориш тийнейджърките и като се оженеш,жена ти като ти изръси 2 диваци и няма задоволяване после.....язък че си с 18 + тогава....
    Ти какво мислиш...Че жена ти като роди с фенер ще надничаш вътре? След като роди се свива обратно...нали не очакваш, че бебето като излезе и долу ще си зее 15 сантиметрова яма...

  14. #114
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Хаха важна тема !
    Цитирай Първоначално написано от g0sheto94
    Супер тема, че даже може и важна да я направите.
    Че на мен не ми се вижда кой знае колко поучителна .... наистина не е кой знае кфо но не мисля че е важна
    Никога не спори с глупака - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит !!!

  15. #115
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    Прочетох освен темата и повечето коментари, но въпреки написаното като информация пак са се намерили умствено изостанали тъпанари .. Момичето си е направило труда, за да научите повече, а вие пак си знаете вашето .. пфУ ..
    Ти си уникална baby коментара ти е супер )), относно темата мога да кажа че съм много невеж в тази сфера и се радвам, че обогатих знанията си с толкова пълна информация ))

    Обичай не този, който ти казва
    "Обичам те", а този, който те пита
    "Обичаш ли ме"!


    http://www.youtube.com/watch?v=CX4LVF0u6ls

  16. #116
    Напълно съгласна съм с теб ChessLAB

  17. #117
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия


    taka e \/

  18. #118
    Цитирай Първоначално написано от Shia
    8см не са достатъчни,ако мацките ,които го твърдят правят секс с 10см. другар и един с 17см. ще останат по-доволни от този с по-големия.
    Въпроса е,че малкият изглежда по-добре,когато се използва поза,където проникването е по-дълбоко и се създава илюзията,че е по-голям.
    Ако и двата пениса използват една и съща поза усещането определено ще бъде по различно.
    Като се премахнат и факторите на привързаност,обичане и харесване към дадения човек е нормално да си мислиш,че ти е по-хубаво,защото и емоционалната връзка играе роля,ако всичко е само на физическо ниво едни 8см ще са си гъдел примерно.
    +1

  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от PsyDoggy
    Цитирай Първоначално написано от Shia
    8см не са достатъчни,ако мацките ,които го твърдят правят секс с 10см. другар и един с 17см. ще останат по-доволни от този с по-големия.
    Въпроса е,че малкият изглежда по-добре,когато се използва поза,където проникването е по-дълбоко и се създава илюзията,че е по-голям.
    Ако и двата пениса използват една и съща поза усещането определено ще бъде по различно.
    Като се премахнат и факторите на привързаност,обичане и харесване към дадения човек е нормално да си мислиш,че ти е по-хубаво,защото и емоционалната връзка играе роля,ако всичко е само на физическо ниво едни 8см ще са си гъдел примерно.
    +1
    Много точно

  20. #120
    Цитирай Първоначално написано от shadowOne
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    8 на котарака ти няма да му стигнат
    Напълно съм съгласна, на мойту гадже му е 17-18 варира според възбудата и температурата в стаята, ама понякога и това не ми стига, когато съм твърде възбудена и сме в неправилната поза така че на него да не му влиза докрай. така че на който му стига 8 е гадна симулаторка на оргазми

  21. #121
    много яка тема,според мен напълно нормални са си пениси с размери 17-18 см ,а и да не са толкова който си го може си го можее
    хахаха g0sheto94 зарибен аватар
    hip-hop

  22. #122
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Cryss1cK
    Нещо не можах да схвана от каде се мери пениса...От началото на корема до къде ?

    ПС: ААА ясно значи не съм прочел както трябва
    Не ве, от началото на лакътя на сгъвката на кутрето.

    Естествено, че размера на пениса няма значение в свят, в който феминизма царува! Но размера на гърдите е много важен...

    Edit: Исках да кажа сексизма, а не феминизма.

  23. #123
    Големия член също не е работа ей!!! Бай Тошо разпутина от село спасово имал 55 см "крак" чукнал 50-така и решил да пробва жена си, до мозъка му не стигало достатачно кръв и изпаднал в кома човечеца .... лека му пръст... [/img]
    Да пишеш на български с английски букви е като да пишеш с ла*на по стената, чете се, ама не е приятно!

  24. #124
    АХ майка му... половин сантиметър и влизам в графа голям мизерия....


    така де ся сериозно... кво значение има размера? жената е най-чувствителна на входа на влагалището така че колко ще влезнеш надълбоко мислим че знаение няма...
    Живей на ръба, в противен случай заемаш твърде много място!

  25. #125
    по discovery обесниха подобно нещо само дето казаха че за 1 нормален полов акт са необходими 6см висчо друго ЖЕНСКА ЛАКОМИЯ!
    ПИША КРАТКО!
    ЦЕЛУВАМ СЛАДКО!
    БЕЗ ПОДПИС БЕЗ ДАТА НАПРАВО ТИ ГО СЛАГАМ В УСТАТА!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си