.
Отговор в тема
Страница 6 от 34 ПървиПърви ... 234567891016 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 831
  1. #126
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от shadowa
    по discovery обесниха подобно нещо само дето казаха че за 1 нормален полов акт са необходими 6см висчо друго ЖЕНСКА ЛАКОМИЯ!
    Уау , нещо против?
    И вие сте лакоми за цици/дупета .
    Щом обичам някого , размера остава на заден план.
    Приятелят ми е в графа "нормални" и се чувствам добре с него (и с "малкият" му приятел ) И мисля, че това ме прави малко лакомийка (даже малко повече).

  2. #127
    Просто вижте това hitcena.bg/GET4G и ще останете изумени откъм размер.

  3. #128
    Вижте ся според мене ако в диаметър тоя 8-ия е в диаметър 4-5см друга песен ша пей мадамата

  4. #129
    Мега фен Аватара на Gr0zDan0v
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Софето ;d
    Мнения
    3 367
    тва е толко тъпо да седнеш да си мериш патката

  5. #130
    Супер фен Аватара на Chrizz
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    в парка
    Мнения
    1 322
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    с 8 см са само жълтурите
    Yesterday is history, today is a gift, tomorrow is a mystery..

  6. #131
    Щом на "жълтурите" са малки,а на черните-голям....по пътя на логиката нашите са си нормални

  7. #132
    Emi seki 4ovek si e razli4en be hora..... a i v buberteta edni sa po-malki drugi po golemi......vie go merete sled kato stanete na 20 te togava e vajno 6toto ve4e spira da raste....taka 4e spoko do 20 godini ima vreme :P

  8. #133
    Моя е 12

  9. #134
    Много полезно браво за темата

  10. #135
    sajqlqwam za latineca sq shte si download ... kirilicata no moita priqtelka do men kazwa che poprincip normalniq penis za naslada e 11 ... moq e 19 predi malko go izmerihme zaednoo ... obache sporim che sam ot srednite... ane golemite ... a az i zadadoh waprosa dali i stiga i tq zadowolitelno se osmihna oibache za kolegite s malki instrymenti i sychustwam :[ no nqkoi pat prirodata maika si prawi gawra...
    What the fuck ;d !?

  11. #136
    Хаха не е важно колко ти е голям, а как си служиш с него.


    "Всички сме в канавката, но някои поглеждат към звездите." - Оскар Уайлд

  12. #137
    brat i 11 santa i kakto da si slujish s nego nqma da i stigne ... axhxah i magiosnik da si
    What the fuck ;d !?

  13. #138
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    Много полезна тема,браво!
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  14. #139
    Повече от фен Аватара на hugeZ
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Във фитнеса
    Мнения
    394
    Цитирай Първоначално написано от AIG
    Моя е 12
    Е кво като ти е 12 ако ще и 10 да ти е важно да го използваш Не се стягай че ти е малък, споко ще ти порастне ааа btw ВеРоНиКа браво, супер темичка
    Нещата, които не ме убиват ме правят по-силен! \/
    Deep Purple

  15. #140
    тая тема бе6е една от наи добрите които съм виждал браво за темата отговори ми на мн въпроси

  16. #141
    Лошото е ,че трябва да се мери повреме на секс а тогава не е мн удобно.само тогава достига максимума..Като съм го мерил сам в нас е 15.5 най-много ама като права секс е очевадно по дълъг и по дебел. . Също зависи и колко си вазбуден и отколко време не си правил нищо..примерно на 24 след секс ще е по-малко от колкото ако го премериш като правиш секс след 2 дена без да си го пипал..Зависи

  17. #142
    Добра тема и благодаря на автора и научих някои работи и вече няма да се притеснявам

  18. #143
    Цитирай Първоначално написано от hugeZ
    Цитирай Първоначално написано от AIG
    Моя е 12
    Е кво като ти е 12 ако ще и 10 да ти е важно да го използваш Не се стягай че ти е малък, споко ще ти порастне ааа btw ВеРоНиКа браво, супер темичка
    Pak nqam kirilica ... bratcheto mi ela kam plewen date racpe s toq malkiq det wikash che sam se stqgaL i ti obeshtamwam che posle shte si hodish kato cufnalo lale... ghh ako mojesh da si otidesh de...
    What the fuck ;d !?

  19. #144
    Цитирай Първоначално написано от Manekena7
    Лошото е ,че трябва да се мери повреме на секс а тогава не е мн удобно.само тогава достига максимума..Като съм го мерил сам в нас е 15.5 най-много ама като права секс е очевадно по дълъг и по дебел. . Също зависи и колко си вазбуден и отколко време не си правил нищо..примерно на 24 след секс ще е по-малко от колкото ако го премериш като правиш секс след 2 дена без да си го пипал..Зависи
    bratcheto mi ida praa seks verno naraswa kato minzuhar ...
    no ne e kat da piesh 1 peshterska togawa kysa dynki za towa hoda s bermudi hawaiki
    btw mn sam se napushiL ~ ;d ;p ;d ~
    What the fuck ;d !?

  20. #145
    freaky,"кучето което много лае,не хапе" така че млъкни моляте,почваш да дразниш...ае ходи си чукай въображаемата приятелка с тия твой 19 см.

  21. #146
    Цитирай Първоначално написано от Rounder
    freaky,"кучето което много лае,не хапе" така че млъкни моляте,почваш да дразниш...ае ходи си чукай въображаемата приятелка с тия твой 19 см.
    ghxhx ti si sigorno nqkaw prorok taino swarzwasht se s baba Vanga ? No wypreki towa se opitwash da si ostroumen ... zatowa mi hareswash evala :P
    What the fuck ;d !?

  22. #147
    Повече от фен Аватара на hugeZ
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Във фитнеса
    Мнения
    394
    Цитирай Първоначално написано от FreakyBoy
    Цитирай Първоначално написано от hugeZ
    Цитирай Първоначално написано от AIG
    Моя е 12
    Е кво като ти е 12 ако ще и 10 да ти е важно да го използваш Не се стягай че ти е малък, споко ще ти порастне ааа btw ВеРоНиКа браво, супер темичка
    Pak nqam kirilica ... bratcheto mi ela kam plewen date racpe s toq malkiq det wikash che sam se stqgaL i ti obeshtamwam che posle shte si hodish kato cufnalo lale... ghh ako mojesh da si otidesh de...
    Freaky boy ли си къв си не занам, ама внимавай кви ги разправяш да не ти стане лошо
    Нещата, които не ме убиват ме правят по-силен! \/
    Deep Purple

  23. #148
    Цитирай Първоначално написано от hugeZ
    Цитирай Първоначално написано от FreakyBoy
    Цитирай Първоначално написано от hugeZ
    Цитирай Първоначално написано от AIG
    Моя е 12
    Е кво като ти е 12 ако ще и 10 да ти е важно да го използваш Не се стягай че ти е малък, споко ще ти порастне ааа btw ВеРоНиКа браво, супер темичка
    Pak nqam kirilica ... bratcheto mi ela kam plewen date racpe s toq malkiq det wikash che sam se stqgaL i ti obeshtamwam che posle shte si hodish kato cufnalo lale... ghh ako mojesh da si otidesh de...
    Freaky boy ли си къв си не занам, ама внимавай кви ги разправяш да не ти стане лошо
    ghh brat powqrwai mi che tochno ot teb nqma kak da mi stane loshoo samo gazeta tuka gxahxah
    What the fuck ;d !?

  24. #149
    дечко скрий се моля те бе,ако знаеш колко се излагаш само...

  25. #150
    Цитирай Първоначално написано от Rounder
    дечко скрий се моля те бе,ако знаеш колко се излагаш само...
    izlagal sam se baram si parcheto smisal ne te otrazqwam mishka
    What the fuck ;d !?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си