.
Отговор в тема
Страница 7 от 34 ПървиПърви ... 3456789101117 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 831
  1. #151

    super

    темата е прекрасна нови неща за начинаещи като мен

  2. #152

    :

    nz ama az iam 16 santa i malko otgore i sum 14 godishen puber zabelqzal sum che kolkoto poeche sex praa tolkova poeche se ugulemqva

  3. #153

    :

    nz ama az iam 16 santa i malko otgore i sum 14 godishen puber zabelqzal sum che kolkoto poeche sex praa tolkova poeche se ugulemqva

  4. #154
    Моя е 19см и съм на 19 години.Обаче късно ми порасна...в началото на14стата година беше 11см а моите приятели имаха по 15см.Ама явно късничко съм започнал да се развивам просто,защото за 6 месеца вече стана 16.

    Това го написах защото знам че има момчета между 13 и 16 които мислят,че хуйовете им са малки за възрастта...споко имате още 5-6 години равитие,за това време може още 10 санта да порастне
    Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал!

  5. #155
    Вчера по био една съученичка нещо подхвана въпроса (ние и без това сме на полава система) и г-жата каза че средно статическият размер на мъжкият полов член е 16 см в ерекция. Така че момчета не се притеснявайте...

  6. #156
    приятна тема аз си помислих че пак някоя тъпа тема...
    [ I'm not Normal ]

  7. #157
    Аватара на yanev4
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Kyustendil
    Мнения
    583
    за сега моя е средно-статистически
    [b][color=black]Espa

  8. #158
    Аватара на yanev4
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Kyustendil
    Мнения
    583

    Re: :

    Цитирай Първоначално написано от Grimmboy
    nz ama az iam 16 santa i malko otgore i sum 14 godishen puber zabelqzal sum che kolkoto poeche sex praa tolkova poeche se ugulemqva
    Бегай се гръмни.. умочко
    [b][color=black]Espa

  9. #159
    Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... И все си мисля, че е много малъък...
    It's too late...

  10. #160
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... И все си мисля, че е много малъък...
    Идеален е за възрастта ри нИ сА шашкай!
    Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал!

  11. #161
    Цитирай Първоначално написано от Antixrist
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... И все си мисля, че е много малъък...
    Идеален е за възрастта ри нИ сА шашкай!
    Не мисля... Както и да е...
    It's too late...

  12. #162
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Цитирай Първоначално написано от Antixrist
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... И все си мисля, че е много малъък...
    Идеален е за възрастта ри нИ сА шашкай!
    Не мисля... Както и да е...
    Ти не ги гледай приятелчетата ти с по 17см уйове аз като бях на твоята възраст ми беше 11см Ама след тва порасна яко!
    Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал!

  13. #163
    Супер фен Аватара на InnoraX
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 681
    Ммм Супер тема браво за инфо-то

  14. #164
    За мен размера не е от значение.

  15. #165
    Цитирай Първоначално написано от Antixrist
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Цитирай Първоначално написано от Antixrist
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Аз пък... съм на 14 и ... срамувам се, но е 13-14.5 зависи колко съм възбуден... И все си мисля, че е много малъък...
    Идеален е за възрастта ри нИ сА шашкай!
    Не мисля... Както и да е...
    Ти не ги гледай приятелчетата ти с по 17см уйове аз като бях на твоята възраст ми беше 11см Ама след тва порасна яко!
    И аз така си мисля, че на тези които им расте супер много до 14 годишна възраст... после спира да им расте по - рано...
    It's too late...

  16. #166
    Temata e naistina interesna.., makar 4e sym na mnenie 4e "Kolkoto pove4e.., tolkova pove4e"
    ..!=)

  17. #167

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Russe
    Мнения
    131
    незнам ама аз съм на 14 години и патката ми е леко по тънък отколкото трябва да е !!Това проблем ли е ? Или е нормално още да не е дорасъл така да го кажа

  18. #168
    Цитирай Първоначално написано от MattFTW
    незнам ама аз съм на 14 години и патката ми е леко по тънък отколкото трябва да е !!Това проблем ли е ? Или е нормално още да не е дорасъл така да го кажа
    На 14 си!Има още мн да расте и да се променя дебелината..

  19. #169
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Аз да питам след 20 годишна възраст до кога продължава да расте пенисът? И с колко расте?
    Търсещ половинка .

  20. #170
    Цитирай Първоначално написано от Samoten89
    Аз да питам след 20 годишна възраст до кога продължава да расте пенисът? И с колко расте?
    След 20г. не расте повече!
    Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал!

  21. #171

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Столицата
    Мнения
    26
    Аз, като представител на женския пол, мога да кажа че и да е 25см, ако съм доволна от 12см, К`во ми пука за останалите 13см :)
    Ако искаш ми пиши на скайп alone_in_te_dark

  22. #172
    Да наистина .. за да бъде задоволена една жена са й достатъчни да речем 13 сантима .. не може да се оплаква

  23. #173

    Re: За всички момчета с комплекси относно размера

    Абе к'во да говорим... сичко т'ва е за успокоение на комплексарите с малки пишоци - по-добре режете вените ако не ви е повече от 20см.
    РАЗМЕРЪТ ИМА ЗНАЧЕНИЕ... стига сте лъгали най-спокойно в лицата на хората... може тука сами да се лъжете ама и вие си знаете, че колкото по-голям толкова по-добре

  24. #174

    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    3
    "Колкото по-голяма е тоягата толкова по-добре" са казали хората !
    Това е вярно обаче ! Има значение и в чии ръце е тая тояга

  25. #175

    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4

    Re: За всички момчета с комплекси относно размера

    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ]


    По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
    1/ микропенис - до 5 сантиметра
    2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
    3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
    4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
    Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).

    Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.

    Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

    Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.




    Сега ще обогатя леко темата:
    Чували ли сте някога за Великият Изравнител?
    Това е термин, който може да успокои момчетата/мъжете с по-малки размери. Доказаният от известните секс изследователи Мастърс, Джонсън и Колодни факт , че
    мъжете с по-малък пенис в спаднало състояние при ерекция обикновено увеличават размера на пениса си с по-голям процент от тези, които имат по-голям пенис в спаднало състояние.
    Тоест, се получава изравняване.

    Резултатите от различни проучвания варират, но се твърди, че средната обиколка на пениса е около 12.3см . Разбира се, трябва да се има напредвид, че широчината варира според различните части на половият орган. Измерва се началото, средата и точно под главичката. Събират се трите дължини и полученото число се разделя на 3. Това е средният размер на обиколката. Колкото и проучвания да се направят все пак, резултатите ще са винаги различни. Гледайте си в своята паница! Стига половинките ви да са доволни, какво ви интересува какъв е размера на другите???


    Използвала съм само надеждни сайтове.

    Истината е, че в Интернет има БЕЗУМНО много информация. Трябва само да я потърсите. Важно е да се знае, че много от информацията не е много надеждна. Ако видите сайт, който ви предлага продукт, който ще промени размера ви, не се подвеждайте. Ако наистина се притеснявате, винаги можете да отидете на уролог и да се посъветвате. Ако имате някакви конкретни въпроси, мога да ви постна линкове в които пише по много за всичко.

    Важна тема
    амк933
    Много добре казано.Браво!Но искам да допълна с таблица която ще ви ориентира каде се намирате вие с вашия си полов член спрямо останалите.
    За да прецените как сте с размерите измерете дължината на пениса си в меко състояние и в ерекция, както и обиколката му в ерекция и сравнете вашите данни със следната таблица:

    ред 0 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100

    мек 25 50 60 73 80 88 95 100 110 120 157

    твърд 68 125 140 147 152 168 170 176 185 200 200

    обиколка 60 95 110 120 125 130 134 140 150 160 205

    Ако пенисът ви в ерекция е 155мм, тази стойност попада между ред 40 и 50. Това означава, че поне 40% от мъжете имат по-малък от вашия и поне 50% са с по-голям.
    Успех
    От кенийския зоопарк е избягал орангатуна и се скрил в тълпата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си