.
Отговор в тема
Страница 17 от 34 ПървиПърви ... 713141516171819202127 ... ПоследнаПърви
Резултати от 401 до 425 от общо 831
  1. #401
    аз съм си супер със 17 см патлак
    _l_

  2. #402
    Цитирай Първоначално написано от prinko
    За всички момчета с комплекси относно размера ?? kvo sa teeq mom4eta s putki ?? i kvo e tva dadeni samo 1 razmeri kajete pove4e kolko godin i gore dolu malko pove4e info 6toto kato vi marzi tolko napravo napi6ete 4e pt 0 do 30 e sreden i ne se habetea ako imate p***a i vi e -9 i se mislite za mom4e zna4i vi e malak ???????????
    Тъп ли си.

  3. #403
    moje i da sam tap oj e tqma za KOMPLEKSITE NA MOM4ETATA OTNOSNO RAZMERA i pi6e ot 10 do 18 sreden :O kvo e tva a i pi6e tam za momi4etata ??????? za6to nikade zaglavieto e otgovarq na sadarjanieto ? teq kompleksi izbivat to4no ot takiva tapotii dadeni 1 razmeri i tva e ni6to za godini za razvitie ??? mnogo pove4e info moje da se dade ! to sqga nqkvi 10 godi6ni sas5 santa kur 4etat i si vikat malak mi i e puskat tapi temi i se izlagat mnogo me fana qd 6toto mnogo mom4eta sq si mislqt 4e sa im malki i im stava gadno mom4etata se razvivat do 18 god a i do pove4e samo pla6ite horata az li4no ne vidqh smisal v temata

    PS znam 4e e gadno da pi6a na lat i se raz4ita trudno oba4e 6te6e da pi otneme tvarde mnogo vreme da go napi6a na kirilica
    slijete kilirizator !!

  4. #404
    Цитирай Първоначално написано от prinko
    moje i da sam tap oj e tqma za KOMPLEKSITE NA MOM4ETATA OTNOSNO RAZMERA i pi6e ot 10 do 18 sreden :O kvo e tva a i pi6e tam za momi4etata ??????? za6to nikade zaglavieto e otgovarq na sadarjanieto ? teq kompleksi izbivat to4no ot takiva tapotii dadeni 1 razmeri i tva e ni6to za godini za razvitie ??? mnogo pove4e info moje da se dade ! to sqga nqkvi 10 godi6ni sas5 santa "мъжки полов орган" 4etat i si vikat malak mi i e puskat tapi temi i se izlagat mnogo me fana qd 6toto mnogo mom4eta sq si mislqt 4e sa im malki i im stava gadno mom4etata se razvivat do 18 god a i do pove4e samo pla6ite horata az li4no ne vidqh smisal v temata

    PS znam 4e e gadno da pi6a na lat i se raz4ita trudno oba4e 6te6e da pi otneme tvarde mnogo vreme da go napi6a na kirilica
    slijete kilirizator !!
    Ми по-добре да не беше писал , но все пак има малко логика в думите.

    Моя помня че по едно време в 5,6 клас беше 7см и кога стана 15 нз

  5. #405

    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    burgas/pomorie
    Мнения
    60
    Абе тва си е генетично заложено моя е 14,5 и съм 7-ми клас искам наи много да ми е 16-17.Ама по това няма какво да направим то си е генетично

  6. #406
    Моя е 16 см

  7. #407
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    Наскоро от училище ни дадоха едни книжчици, в които пише за тези работи! Прочетох, че точно 8 см са достатъчни, но според мен нещата са малко по-различни. Например 15-16! Това е напълно достатъчно според мен!
    :P

  8. #408
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    И все пак размерът има значение. Мислех си, че няма... Докато едно от гаджетата ми се оказа голям хубавец... С малък пенис...За негово нещастие, предишното ми гадже пък беше с доста голям. И тогава ми просветна, че размерът имал значение. Но е най-хубаво като е в този "среден" размер.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  9. #409
    може и да е от значение, но по малки от 10см едва ли има така че няма нужда от притеснения

  10. #410
    Фен Аватара на BlizeR
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    114

    E браво!

    Размер от 5-10 сантиметра на пениса е напълно нормално а 10-13 годишните

  11. #411
    Какво бихте могли да кажете за момче на 16( не навършил) 17 което има пенис 22 сантиметра?Повечето от вас разбира се бихте казали не е вярно или не е мерен правилно.... може да ви убедя.....( това не съм аз просто съм виждал снимка.. моя е само 16

  12. #412
    И осем сантиметра са достатъчни, стига да знаеш как да ги използваш.

  13. #413
    Хора, по миналия час взимахме точно урок за Женската Полова Система и Госпожата отдели специялно внимание за размерите и каза, че влагалището е 8см. голямо .... Така че би трябвало 8 сантиметра да са ДОСТАТЪЧНИ ...
    Revenge is like the sweetest joy next to getting pussy?!

  14. #414

    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    пловдив
    Мнения
    7
    а тези измервания за възрастни ли са или за 14/15/16годишни

  15. #415
    Цитирай Първоначално написано от aiwobvb
    Хора, по миналия час взимахме точно урок за Женската Полова Система и Госпожата отдели специялно внимание за размерите и каза, че влагалището е 8см. голямо .... Така че би трябвало 8 сантиметра да са ДОСТАТЪЧНИ ...
    Абе 8 см, ама се разтяга до 20-30 сигурно. Ти представяш ли си как се нанизва 20 см палка в 8 см влагалище

  16. #416

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София- град
    Мнения
    58


    Аз съм на 21 години почти и от момичетата с които съм бил мога със сигурност да кажа че може да има момчето и 25 санта пенис но момчето със 12 санта ще направи много повече кеф на момичето и причината е че просто знае как да бурави с него другиq нека да му е голям ( това го знам отдавна и от момичетата ) така че няма защо хората с по-малки пениси да се притесняват а да се научат да буравят с него се пак секса не е само мушкане

  17. #417
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от aiwobvb
    Хора, по миналия час взимахме точно урок за Женската Полова Система и Госпожата отдели специялно внимание за размерите и каза, че влагалището е 8см. голямо .... Така че би трябвало 8 сантиметра да са ДОСТАТЪЧНИ ...
    Да, да... Че тия 8 сантиметра в ръка не мога да ги хвана. Един сладолед на клечка е по-голям.

  18. #418
    Цитирай Първоначално написано от aiwobvb
    Хора, по миналия час взимахме точно урок за Женската Полова Система и Госпожата отдели специялно внимание за размерите и каза, че влагалището е 8см. голямо .... Така че би трябвало 8 сантиметра да са ДОСТАТЪЧНИ ...
    То е разтегливо бе душааааа


  19. #419
    17см. за 10-то класник мисля че са си напълно достатъчни ! Мацето си ме обича, кво повече ми трябва

  20. #420
    Цитирай Първоначално написано от alexilaiho
    17см. за 10-то класник мисля че са си напълно достатъчни ! Мацето си ме обича, кво повече ми трябва
    Е тва ти е .... И по голям ще става ... щом си още на 16-17 ... има време поне 1-2 санта ще качиш

  21. #421
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    и аз така мисля .. без това и на тая възраст сме доста тесни
    Hold on to our love, don’t let go
    Hold on to our dreams, dreams and hopes baby

  22. #422
    Брей,явно тази тема,хората ги вълнува!Абе не знам,но не мисля,че е голям проблем-малкият пенис?!?

  23. #423
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    378
    Цитирай Първоначално написано от dani24
    може и да е от значение, но по малки от 10см едва ли има така че няма нужда от притеснения
    Явно не си ходил в Азия

  24. #424
    Нормално ли е като се задоволявам рядко да достига максималния размер от 17-18 сантиметра ? Защото се е случвало по често като се събудя и ми се ходи до тоалетна и да си ми е на макс ... Може да е глупав въпроса но не знам кого да попитам пък и ме е малко срам .

  25. #425
    Браво за темата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си