.
Отговор в тема
Страница 31 от 34 ПървиПърви ... 212728293031323334 ПоследнаПърви
Резултати от 751 до 775 от общо 831
  1. #751
    Цитирай Първоначално написано от dude99 Виж мнението
    Аз пък съм на 13 г и пениса ми е точно 13см , пък може и още некви милиметри отгоре да имам :P
    ПС: преди няколко месеца едва докарвах 10см
    Не се дразни 13 см е добре някои и за толкова си мещаят ти си на 13 и са ти много добре 13 см на деца от 12 до 14години е от 6 до 13 см

  2. #752
    Цитирай Първоначално написано от golemiq... Виж мнението
    az sum na 12 godini i mi e 17 sm
    Това е не възможно защото на деца от 12 до 14години е от 6 до 13 см сори че те разочаровах няма да повярвам без снимка sory

  3. #753
    Цитирай Първоначално написано от 10leva Виж мнението
    az na 13 penisa mi e 10 sm kajete mi golqm li mi e malik ili sreden e za vuzrasta mi molq vi i bez otgovori ot roda ramera nqma znachenie
    Малак ти е 10 см трябва да ти е на 12г на деца от 12 до 14години е от 6 до 13/14 см. Аз съм също на 13 и ми е 14см 11,5 см

  4. #754
    Цитирай Първоначално написано от C0nnec7 Виж мнението
    Малкият ми братовчед,които е на 12,онзи ден си лафиме нещо и по едно време ми вика:Аз моя си го мерих и ми е 13 сантима. Направо се скъсах.
    Добре му е

  5. #755
    Аз съм на 13 пениса ми е 14см на 11.5см добре ли ми е или не ?

  6. #756
    dylga_manivela
    Guest
    добре де, писах ти вече в другата тема, КОЛКО ти е ДЕБЕЛ??? не може да е дебел 11 см диаметър, да не 11.5 мм?

  7. #757
    Цитирай Първоначално написано от dylga_manivela Виж мнението
    добре де, писах ти вече в другата тема, КОЛКО ти е ДЕБЕЛ??? не може да е дебел 11 см диаметър, да не 11.5 мм?
    11.5 e obikolkata merq s hartiq otbelazvam i merq i posle s liniq hartiqta

  8. #758
    Безкрайно полезна тема за всички комплексирани от размера на половите си органи деца ( и не само ) които съвсем логично и целенасочено я превърнаха в след училищен кръжок по математика .. Старая се да отдавам на възрастта ви липсата на самоуважение подвеждаща ви да споделяте в тази инак полезна и лична тема размера на семейните ви ценности.. Крайно време е да осъзнаете че няма абсолютно никакво значение това до колко сте надарени ( освен в случаите когато положението е до толкова фрапиращо че изисква медицинска намеса ) стига самите вие да харесвате тялото си и да го приемате като нещо нормално и служещо ви в живота .. Ако не сте способни да задоволите една жена причината за това много рядко ще е свързана с цифри а ще е по скоро въпрос на техника и на психическа нагласа от страна и на двама ви .. Медицински погледнато най - чувствителните на физическа стимулация части от женската полова система не се намират в края и.. Дори и така наречените " малки пениси " са достатъчни за да се достигне до бленувания ефект който и двамата партньори очакват.. Друг е въпроса че психологическата нагласа и сексуалното желание не подлежат на измервания със сантиметър и за тях е необходимо да се потрудите далеч повече от това да се правите на математици ..
    Ще е хубаво да се научите да не оправдавате грешките си в сексуалния живот посредством подобни клишета като размер, диаметър и липса на самочувствие.. Секса не е толкова нещо което се учи а е нещо което се усеща и е заложено в нас на принципа на инстинкта и е строго индивидуално.. Не очаквайте всяка жена да изпитва удоволствие от това което правите само защото досега е водело до добри резултати при досегашните ви партньорки.. Повече комуникирайте с партньорите си за това какво им харесва и какво не и по - малко мислете за това какъв е размера на атрибутите ви..

  9. #759
    уникална тема

  10. #760
    Най важното за един мъж е големината на банковата му сметка и авоарите в нея. ако е с повече банкови сметки все едно е с повече пениси. Другото е за глупави хора. Една жена накрая винаги избира парите, дори и да са собственост на най дъртия и грозен пенсионер. ( Ако желаеш да си набавиш допълнителни доходи, разбери как като посетиш: http://iconomicabg.blogspot.com/p/blog-page_2.htm )

  11. #761
    Таблетки за уголемяване на члена - http://track.xtrasize.bg/product/Xtr...4&bid=advandec Лично съм го ползвал и много ми помогна.

  12. #762
    Maniak123
    Guest
    моля помощ..На 12 години съм почти на 13. ( не съм сиг. за пубертет) и ми е 5-6см. Какво да направя? чикиите не помагат..Моля ПОМОЩ..Мога ли сам да направя нещо?? без таблетки и др. без никои да разбере???
    Последно редактирано от Maniak123 : 05-24-2014 на 22:11

  13. #763

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от Maniak123 Виж мнението
    моля помощ..На 12 години съм почти на 13. ( не съм сиг. за пубертет) и ми е 5-6см. Какво да направя? чикиите не помагат..Моля ПОМОЩ..Мога ли сам да направя нещо?? без таблетки и др. без никои да разбере???
    Накарай някой твои приятел да почне да ти го дърпа с момичета да ти го дърпат Не става само момчета!!!!!!

  14. #764
    umraz176
    Guest
    Еми..Интересна тема..Определено има какво да се прочете..Но важното е всички да знаят следното-каквото ви е дадено,това.Не бива да се комплексирате,особено за такива неща...Сега да си кажа и аз данните..хахахх... На почти 19 съм и размера ми е 18 см. Но дори да беше по-малък,нямаше да се притеснявам.Така че,наистина,недейте да се тревожите за такива неща...

  15. #765

    Малък пенис...дрън...дрън....

    Няма защо да се комплексирате от размера на пениса си. За едни може да е малък за други ще е точната големина. Нещото което ще накара и най малкия пенис да изглежда огромен в очите на жените е матяриялноата му обзпеченост. И най-грозния, стар и гаден мъж изглежда невряотно красив в очита на повечето жени, когато демонстрира благосъстояние, без да е от значение как го е придобил. Така че бъдете далновидни и да н ви пука.
    http://iconomicabg.blogspot.com/p/blog-page_2.html

  16. #766
    Темата е супер!!! Аз съм на 22г. д.14/о.15,5 и си ми е супер Момичетата по няколко пъти се нареждат!! Тук въпроса е малко или много до психика някой с 18-20 см. ще го скъсам по точки тея се мислят за богове а нищо не става от тях!!! Лежат си и оставят момичето да върши всичко. Пичове не се претиснявайте не може всички да имаме по 20 см.

  17. #767
    svalqcha98
    Guest
    12 см ше стигнът ли за първи път поне ? На 16

  18. #768

  19. #769
    Не разбрах как се мери члена .. как така от корема?

  20. #770
    Гоемината на члена много зависи от състоянието на портфейла
    http://iconomicabg.blogspot.com

  21. #771
    sashi_kn1
    Guest
    правилно ;3 !

  22. #772
    Яка тема и МЕГА полезна.

  23. #773
    главно за комплексарите е полезна ама все тая

  24. #774
    Абе хора, кво пишете само за тия размери?? Аре дайте некоя снимка. Като ще сте обратни, да си ви и личи. То не е лошо, пък и червата към 14 метра вървят, та размера там ептен няма значение, освен ако някой не е надарен със шперц серия нефтопроводна бургия.
    Последно редактирано от Revan : 08-11-2014 на 22:07

  25. #775
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от Revan Виж мнението
    Абе хора, кво пишете само за тия размери?? Аре дайте некоя снимка.
    Да си мъжко и да искаш снимка на пишки е доста притеснително.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си