.
Отговор в тема
Страница 32 от 34 ПървиПърви ... 2228293031323334 ПоследнаПърви
Резултати от 776 до 800 от общо 831
  1. #776
    anonymous768631
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от svalqcha98 Виж мнението
    12 см ше стигнът ли за първи път поне ? На 16
    Цитирай Първоначално написано от radi1006 Виж мнението
    НЕ
    Вдигни още 3-4 точки "Пенис", братле. Остатъка слагаш на "Издръжливост" и на "Ще имам специфични отношения с майка ви, 13-годишни келеши". За предпочитане да са разпределени по-рано.
    Всъщност, г-н Сваляч98, размерът има дотолкова значение долкото лакомо е създание, върху което упражняваш цялата си...размерност. Медицински доказано е, че 8(май толкова бяха) сантиметра са достатъчни, за да задоволят жена(да се има предвид, че огромен процент от тях въобще не могат да свършват при секс). Всичко над 8 е приемливо. Братлето на име Ради<множество числа> си е разпънал тука сергията с подвижен Страшен сексуален съд, изграден на базата на празни интерпретации на чисто средни(вероятно) стойности от социологически проучвания.
    Но ще ти кажа едно, г-н <множество числа>: Ако средният размер е 14 см, то 15 см е с 1 повече от него. За да остане 14 см среден размер, то трябва за всеки един с 15 см да има и един с 13 см. Ако на всички под средния размер "не им стигаше", то човечеството досега да се е самозатрило заради импотенция.

  2. #777
    Дъааа, хубава тема.....предимно отговаря на всеки обичаен въпрос който би задал момче с притеснения за размера на члена си...обаче аз имам един проблем...знам че не е тази точната дискусия за него но съм нов в този форум и за това не знаех каде да попитам...та,аз не се срамувам от размери ала-бала, такива работи много не ме вълнуват...на 16 съм а не съм девствен (ще прощавате за слабата ми граматика но учих 5 год. в италия и много неща съм ги позабравил) но все пак за мен (знам че е наистина рядкост) сексът не е най-важното,вече 2 пъти късам с момичета защото както каза една моя учителка (шапка и свалям на жената) ''не може една връска да съществува само заради един секс,трябват и чуства съм човекът пред теб!! Но проблемът е че моят е 19см. (имам го за нормален,и го меря превилно ) но как да кажа...спекан съм е! проблемът ми е в самочуствието...иначе момичетата на моята възраст ме харесват и то доста..просто аз не знам какво да правя..ако някой може да ми помогне бих му/и благодарил от сърце <3 (а! и приемам всякакви критики...само без обиди!)

  3. #778
    Това се нарича тема ! Супер

  4. #779
    Няма нужда да се комплексираните момчета. Виждате какви ги вършат комплексираните от размера си хора (Хитлер, Сталин.... Станишев, Ердоган) Има значение само това колко пари можете да сложите на масата.
    http://iconomicabg.blogspot.com

  5. #780
    radinanina
    Guest
    наистина няма кой знае какво голямо значение

  6. #781
    Stenli98
    Guest
    Нямам проблеми с размера си, но са достатъчни 7 см. За да се задоволи жена а другите ми 11 са ми предимство.....

  7. #782
    Абе момчета, ако знаете как да подготвите дамата,на нея въобще няма да и е до вашите размери,а само ще желае да го почуства.

  8. #783
    Цитирай Първоначално написано от wersa4e Виж мнението
    +1 напълно съгласен
    +1

  9. #784
    Цитирай Първоначално написано от PiePines Виж мнението
    Това се нарича тема ! Супер
    +1

  10. #785
    И аз се поуспокоих след като почетох малко браво вероника а пък и досега нямам оплакване явно няма нужда за помпички но и съвсем от чисто любопитство попитах приятелката си дали да не пробвам с помпичка и тя каза че не ми трябва и че я задоволявам идеално важен е майсторлъка

  11. #786
    моя е 2 см, когато съм болен и ми е студено, и около мен е студено... ама не съм се притеснявал никога

    тва комплексите само могат да те оклюмат



    Изкупуване на коли за скрап коли за скрап за гр. София и региона

  12. #787
    По принцип и 13-14см са си напълно достатъчни, но има и жени които искат нещо като тези тук -> http://kudaka.tumblr.com/archive

  13. #788
    AnCursity
    Guest
    13.5 сантиметра добре ли е за почти 14 годишен като мен и на 20 години например колко ще ми е голям !? И наистина ни го меря от ташаците

  14. #789
    AnCursity
    Guest
    Аз имам същия въпрос моя е 13.5 и съм почти на 14 дали е добре?

  15. #790
    Да, добре сте. Според мен в близките 3-4 години ще добавите по още няколко сантиметра и ще сте перфектни

  16. #791
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    307
    Цитирай Първоначално написано от hardnutz Виж мнението
    Да, добре сте. Според мен в близките 3-4 години ще добавите по още няколко сантиметра и ще сте перфектни
    Това не е вярно. Аз като бях на 14 го измерих веднъж, в по-късните години пак. Все тая.

  17. #792
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Аз на всички се хваля, че ми малка пишката, а тука се оплаквате-кво значение има шибаният размер като имаш човек до себе си и се обичате-ако на някоя мацка и е толкова важен размера, значи е тъпа к*рва и няма смисъл да сте с нея/за тези, които търсят сериозна връзка/

  18. #793
    BassHead
    Guest
    вижте сега кво, размера ИМА ЗНАЧЕНИЕ! зависи за какво става въпрос обаче все пак от 10 инчов subwoofer до 18 инчов, има огромно значение! като цяло се появих тук само заради въпроса дали 12 инчов суб. 4 киловата е по-добре от 15 инчов 2 киловата... пък относно размера на пениса - никое момиче/жена нема да изневерява на гаджето си ако му е 22 сантиметра.

  19. #794
    BassHead
    Guest
    нема нужда да се заблуждаваш че ако се обичат няма да я интересува размера размера не е важен само за жените, чиито мъже са милиардери разбира се, че ще я интересува, все пак принципа на жените е "колкото по-голям, толквоа по-добре" , просто ако има капка уважение ще си мълчи и нема да се оплаква че сака по-голем кур! иначе 99% от путките са такива, че си го сакат голем и дебел..

  20. #795
    Размера няма значение.Не количеството а качеството е важно!

  21. #796
    The Butcher
    Guest
    Въпрос..
    В момента съм на 16 години и размера на пениса ми е 16.

    Въпроса ми е следния: до колко годишен долу-горе ще продължава да расте ?

  22. #797
    Цитирай Първоначално написано от The Butcher Виж мнението
    Въпрос..
    В момента съм на 16 години и размера на пениса ми е 16.

    Въпроса ми е следния: до колко годишен долу-горе ще продължава да расте ?
    Може до 18-20 да продължи да расте.

  23. #798
    Интересна тема.

  24. #799
    моя е около 12-13см

  25. #800
    Misho01
    Guest
    Много интересна тема. Научих много от нея.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си