.
Отговор в тема
Страница 1 от 34 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 831
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031

    За всички момчета с комплекси относно размера

    Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ]


    По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
    1/ микропенис - до 5 сантиметра
    2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
    3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
    4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
    Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).

    Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.

    Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

    Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.




    Сега ще обогатя леко темата:
    Чували ли сте някога за Великият Изравнител?
    Това е термин, който може да успокои момчетата/мъжете с по-малки размери. Доказаният от известните секс изследователи Мастърс, Джонсън и Колодни факт , че
    мъжете с по-малък пенис в спаднало състояние при ерекция обикновено увеличават размера на пениса си с по-голям процент от тези, които имат по-голям пенис в спаднало състояние.
    Тоест, се получава изравняване.

    Резултатите от различни проучвания варират, но се твърди, че средната обиколка на пениса е около 12.3см . Разбира се, трябва да се има напредвид, че широчината варира според различните части на половият орган. Измерва се началото, средата и точно под главичката. Събират се трите дължини и полученото число се разделя на 3. Това е средният размер на обиколката. Колкото и проучвания да се направят все пак, резултатите ще са винаги различни. Гледайте си в своята паница! Стига половинките ви да са доволни, какво ви интересува какъв е размера на другите???


    Използвала съм само надеждни сайтове.

    Истината е, че в Интернет има БЕЗУМНО много информация. Трябва само да я потърсите. Важно е да се знае, че много от информацията не е много надеждна. Ако видите сайт, който ви предлага продукт, който ще промени размера ви, не се подвеждайте. Ако наистина се притеснявате, винаги можете да отидете на уролог и да се посъветвате. Ако имате някакви конкретни въпроси, мога да ви постна линкове в които пише по много за всичко.

    Важна тема
    амк933

  2. #2
    Повече от фен Аватара на wersa4e
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Северен полюс
    Мнения
    380

    Re: За всички момчета с комплекси относно размера

    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ]


    По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
    1/ микропенис - до 5 сантиметра
    2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
    3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
    4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
    Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).

    Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.

    Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

    Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.
    +1 напълно съгласен
    КаРай Да ВъРвИ пЪк КаВоТо Ще Да СтАвА

  3. #3
    Много яка тема, отгових си вече на някой въпроси!
    skype: parkour_boy50

  4. #4
    8 см са достатъчни, другото е лакомия

  5. #5
    Повече от фен Аватара на YourPoison
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    467
    интересна тема.

  6. #6

  7. #7
    реших че ще е поредната тъпа тема но ме изненада приятно браво!

  8. #8
    Браво, браво ! Яка тема :P научих поне 3 нови неща

  9. #9
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Хаха важна тема !

  10. #10

    Re: За всички момчета с комплекси относно размера

    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Наскоро четох тема, в която пенис с дължина 19 см се считаше за МАЛЪК. Поради тази причина реших да осведомя загорелите момчета как всъщност стоят нещата с размера им. Също бих искала да сваля на земята всичките гъзарчета с 21 сантиметрови пениси, които в оригинал са 18 да речем. Не може да ги мерите както си пожелаете! [не,че и да ги мерят е особено умно,но нали за повечето е важно ]


    По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
    1/ микропенис - до 5 сантиметра
    2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
    3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
    4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
    Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).

    Не се притеснявайте, че няма да задоволите половинките си.Ето малко инфо и за жените.

    Влагалището може да бъде в спокойно или във възбудено състояние. Когато е спокойна, стените на вагината са слепнали една към друга и шийката на матката е наклонена напред. Когато влагалището е възбудено, шийката на матката се дърпа нагоре и стените му се раздалечават. Това прави влагалището по-дълбоко и по-широко.

    Без значение дали влагалището е в спокойно или възбудено състояние, стените му са винаги много-еластични и могат много да се разпъват както на дължина, така и на ширина. Разликата е, че когато те се разпъват докато влагалището е спокойно това може да предизвика болка или дискомфорт, а когато се разпъват при възбудено състояние (не до безкрайност разбира се!), това доставя удоволствие.
    Много полезна информация... Брао

  11. #11
    може ли само да попитам защо цитирате нещо, което е толкова дълго вместо да отговорите като нормални хора ? тва е като тия дебилки в албум.бг дето си ограждат цялата снимка и пишат коментар "5^" и това е всичко

  12. #12
    Аватара на rumcho
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    МеЛмАк
    Мнения
    113
    Цитирай Първоначално написано от shokoto91
    може ли само да попитам защо цитирате нещо, което е толкова дълго вместо да отговорите като нормални хора ? тва е като тия дебилки в албум.бг дето си ограждат цялата снимка и пишат коментар "5^" и това е всичко
    ахахха аа по темата наистина беше интересна,теми като тая ми дават надежда за форума макар ,че аз често са смея на дебилщините които се срещат често
    Насилието никога не е решението,но е добра алтернатива
    Никога не яж жълт сняг
    Винаги помни ,че си уникален точно като всички останали

  13. #13
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    Хареса ми написаното и ми отговори на някои въпроси Браво на автора!

  14. #14

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от shokoto91
    може ли само да попитам защо цитирате нещо, което е толкова дълго вместо да отговорите като нормални хора ? тва е като тия дебилки в албум.бг дето си ограждат цялата снимка и пишат коментар "5^" и това е всичко
    И аз това се питах още от първия коментар. А инъче, радвам се, че харесвате темата Според мен много хора имат нужда да ги знаят тези неща и след това да си правят изводите.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Хубава тема.Наистина са безумно тъпи тези теми 'Малък ли ми е,аз съм на 14 и ми е 16'
    И да е малък,и да не е,не можеш на 14-15-16 да го промениш (освен с помпичка,но съм чувала,че не действат)
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от shokoto91
    може ли само да попитам защо цитирате нещо, което е толкова дълго вместо да отговорите като нормални хора ? тва е като тия дебилки в албум.бг дето си ограждат цялата снимка и пишат коментар "5^" и това е всичко
    Съгласна съм :P

    По темата: наистина браво,защото вече беше време мн момчета да го разберат,а и капризните пикли също

  17. #17

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    ДжойнтЛенД
    Мнения
    314
    Абе 8 см има ли е нп важен е майсторлака
    One 4 the money , two 4 the show

  18. #18
    Супер тема!!1 Обаче, парадоксалното е, че самите момчета и момичета създават един в друг такива лъжливи илюзии. По дяволите, за хората, които се обичат няма значение размера и това е факт, който никакви медицински, биологични, анатомични, дори и психологични факти не могат да променят. Няма значение наистина (не говорим за генетични аномалии), макар че предполагам, че и това не би имало значение, ако наистина мъжа и жената се обичат. От размер се интересуват хората, които не се обичат. Преди време една приятелка ми каза, секса е най-интимната област за човека и той трябва да внимава с кой го прави, защото тогава е най-уязвим и най-раним. И това е така, ние трябва да преценяваме с кой го правим, защото това може жестоко да ни нарани, визирам и тук дадени изцепки на момичета и момчета от рода на малък ти е или като дърво си в леглото съответно. Браво Вероника
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  19. #19
    Аватара на eikichi
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    In Your Memories
    Мнения
    100
    Аз предлагам темата да се направи "ВАЖНА"!
    There is no good either bad, only thinking makes it so.

  20. #20

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Ilikeliljon напълно съласна съм с теб. И за мен размера няма никакво значение, а това с измерването е абсолютно ненужно и глупаво, но все пак който иска да знае какъв е размера му..поне да знае как се прави. Имаше една тема - на него му е 21 см, а аз съмдевствена или нещо от сорта. Представете си, че това момче е измерило достойнството си не както трябва и като е заявило тази застрашителна големина на едно девствено момиче, то се стресира и пуска тема тук като всъщност се коси напразно, тъй като големината е различна.

  21. #21
    Точно така е и станало

    Той келеша го хванал комплекса и надул цифрите, тя нали малка неопитна и не разбира.
    Моля ти са..
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  22. #22

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    On the Court...
    Мнения
    52
    сега остава само хората да почнат да използват търсачката а не да пишат още безсмислени теми за размери и тем подобни глупусти

  23. #23

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от Mar71n4y
    сега остава само хората да почнат да използват търсачката а не да пишат още безсмислени теми за размери и тем подобни глупусти
    Едва ли някога ще се научат да я ползват прословутата търсачка и когато темата започне да остава назад в страниците, форума ще прелее пак от теми "малък ли ми е" "голям ли е" и тн... Много тъжно..

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от NarcisaB
    8 см са достатъчни, другото е лакомия
    8 на котарака ти няма да му стигнат

  25. #25
    Голям фен Аватара на Xitap
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Vav fitnes zalata
    Мнения
    552
    Въпрос на женска лакомия, НО... за всяка жена има някакво значение. Тези, които са били доволни и са го усещали, казват, че няма значение. Обаче тези, на които им е хлопало отдолу и са събирали и изкарвали въздух при всеки тласък, казват, че има. То любов, любов, ама може ли с малки възможности да се държи тая любов в съвременния начин на живот?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си