.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Подарък за момче

    Предложете подарък за 2 рият ни месец на мом4е

  2. #2
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Бира, стриптийз и страстно фелацио! Ще бъде впечатлен!
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  3. #3
    :Д стига де аз сериозно питам :P

  4. #4
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    От това по-сериозно.

  5. #5
    не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от SunFl0w3r
    не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?
    МИ ТОЙ ЩЕ МИ ПОДАРИ СПОРЕД ВАС АЗ СЪС ПРЪСТ В УСТАТА ЛИ ДА СЪМ ?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от bebygirl
    Цитирай Първоначално написано от SunFl0w3r
    не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?
    МИ ТОЙ ЩЕ МИ ПОДАРИ СПОРЕД ВАС АЗ СЪС ПРЪСТ В УСТАТА ЛИ ДА СЪМ ?
    ееех детски му работи.Представяш ли си като пораснеш и си имаш сериозен приятел или съпруг и когато трябва да плащаш сметки,за деца,за дрехи,за храна и т.н едва ли ше ти е до подарък на всеки 30 дни,а?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от SunFl0w3r
    Цитирай Първоначално написано от bebygirl
    Цитирай Първоначално написано от SunFl0w3r
    не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?
    МИ ТОЙ ЩЕ МИ ПОДАРИ СПОРЕД ВАС АЗ СЪС ПРЪСТ В УСТАТА ЛИ ДА СЪМ ?
    ееех детски му работи.Представяш ли си като пораснеш и си имаш сериозен приятел или съпруг и когато трябва да плащаш сметки,за деца,за дрехи,за храна и т.н едва ли ше ти е до подарък на всеки 30 дни,а?
    АПФ ТИ ГАДЖЕ ИМАШ ЛИ ЗНАЕШ ЛИ КВО Е ТРЪПКАТА ИЛИ ПОНЕ В НАЧАЛОТО НА ВРЪЗКАТА АЕ ГЛЕДАИ СИ РАБОТАТА!Като няма да помагаш не ми флуди

  9. #9
    о я си гледайте работата!Май незнаете кво е да обичате и да държите на някого!Какво лошо да отделиш за лубимия човек някой друг лев за подарък,за спомен от теб ???????

  10. #10
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Оооо... Ти си от 2 месеца с него и вече го обичаш... Мхмммм
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  11. #11
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105

    льобов ли бе да я упишеш

  12. #12
    не,че незнам , имам идеи,но искам още и да може за 2 месеца да се обикне човек.То или става или не и за 1 секунда понякога може да стане както се казва.Ходих с 1 човек преди него 8 месеца и мога да кажа ,че не го обичах и не е било както с този!
    Бе кво да ви обеснявам ,нямам време за губене за хора ,които само исакт да се заяждат

  13. #13
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    а може ли да се познае?
    парадокс?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от bebygirl
    Цитирай Първоначално написано от SunFl0w3r
    Цитирай Първоначално написано от bebygirl
    Цитирай Първоначално написано от SunFl0w3r
    не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?
    МИ ТОЙ ЩЕ МИ ПОДАРИ СПОРЕД ВАС АЗ СЪС ПРЪСТ В УСТАТА ЛИ ДА СЪМ ?
    ееех детски му работи.Представяш ли си като пораснеш и си имаш сериозен приятел или съпруг и когато трябва да плащаш сметки,за деца,за дрехи,за храна и т.н едва ли ше ти е до подарък на всеки 30 дни,а?
    АПФ ТИ ГАДЖЕ ИМАШ ЛИ ЗНАЕШ ЛИ КВО Е ТРЪПКАТА ИЛИ ПОНЕ В НАЧАЛОТО НА ВРЪЗКАТА АЕ ГЛЕДАИ СИ РАБОТАТА!Като няма да помагаш не ми флуди
    айде много моля

  15. #15

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Цитирай Първоначално написано от stefity
    Оооо... Ти си от 2 месеца с него и вече го обичаш... Мхмммм
    Еми, нормално...Аз моят приятел на първия час заедно го обожавах. Просто защото се бях влюбила година преди да тръгнем И сме си вече 20 месеца заедно. А подаръци си подарихме за 6те месеца и то, защото той замина да работи на морето и аз му подарих едно албумче с пергаментови листи, вътре залепих 10 наши снимки, написах 10 мили неща на 10те страници и сложих едно сърчице с надписче. На годишнината също подарък. Това беше Плюс един-два подаръка без повод, те са най-сладките.
    Особено да ти подарят сърце, в което има преплетени вашите 2 букви, като заедно образуват "h", за heart(сърце); нещото, което си измислила далеч преди да тръгнете в дъългото време, когато ти се е искало да се сети за теб. Да ти го подари на терасата на хотела, като пред вас е светещият морски курорт, а във водата се отразява пълната луна. Ето това беше най-якият начин да ми подари нещо, което беше 93579486230 пъти по-ценно за мен от всяка джунджория(както и да се пише), ако ще и за 100000 лева.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от UnaBletoLoVeU
    Цитирай Първоначално написано от stefity
    Оооо... Ти си от 2 месеца с него и вече го обичаш... Мхмммм
    Еми, нормално...Аз моят приятел на първия час заедно го обожавах. Просто защото се бях влюбила година преди да тръгнем И сме си вече 20 месеца заедно. А подаръци си подарихме за 6те месеца и то, защото той замина да работи на морето и аз му подарих едно албумче с пергаментови листи, вътре залепих 10 наши снимки, написах 10 мили неща на 10те страници и сложих едно сърчице с надписче. На годишнината също подарък. Това беше Плюс един-два подаръка без повод, те са най-сладките.
    Особено да ти подарят сърце, в което има преплетени вашите 2 букви, като заедно образуват "h", за heart(сърце); нещото, което си измислила далеч преди да тръгнете в дъългото време, когато ти се е искало да се сети за теб. Да ти го подари на терасата на хотела, като пред вас е светещият морски курорт, а във водата се отразява пълната луна. Ето това беше най-якият начин да ми подари нещо, което беше 93579486230 пъти по-ценно за мен от всяка джунджория(както и да се пише), ако ще и за 100000 лева.
    wow kasmetliika si tva e mn mn romanti4no i sig me4tata na vs momi4e

  17. #17
    br kusmet naistina

  18. #18
    супер ,къметлийка отвсякъде! а сега към въпроса на момичето верно можеш да измислиш нещо без да се охарчваш !например направи колаж,със ваши снимки, както късметлийката каза може и да надпишеш послания ...незнам това ми хрумва {{ успех}}

  19. #19
    mi ve4e sum my podarqvala na6a snimka [;

  20. #20
    .. йедна свиркя

  21. #21
    Супер фен Аватара на Sasha2k8
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    San Benedetto del Tronto, Italy / Sofia, Bulgaria
    Мнения
    1 388
    Сигурна ли си, че има смисъл да му подаряваш подарък за втория ви месец заедно!? За годишнина да, но за някакви месеци...нооо както и да е де.. щом си решила - ти си знаеш. Вземи му нещо символично и малко. Някакъв сувенир който да му напомня за теб
    Voglio passare il resto della mia vita con te...




  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    с пръст в устата - не, но с пишка 100% ще си...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си