.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 64
  1. #1

    Аниме тема

    Здравейте! Това е тема в която могат да пишат аниме-феновете видях, че няма такава и реших да създам тема в която да изявим не само кои са ни лбимите анимета но и да коментираме другите... Нека аз започна: На мен например любимите ми анимета са: Vampire Knight, Claymore, Death Note...

    А на вас?

  2. #2
    Щеше да е по-добре,ако темата беше и за манга...

    Иначе,любими са ми - Vampire Knight, Death Note,Queen's Blade: Rurou no Senshi ,Onegai Twins и още много..

  3. #3
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    ама има такава тема, бе хорааааа
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  4. #4
    Съжелявам не видях да е активна ... ):

  5. #5
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Като пишеш в нея ще стане.
    Харесвам анимета, ама тия теми вече идват в повече.
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  6. #6
    Death Note с двете ръце. Страшно много ми хареса като сюжет, а също и графиката ми допадна..След него изгледах Еlfen Lied, но не ми хареса особено... та любимо определено ми е Death Note

  7. #7
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Death Note след 26 епизод ми стана супер тъпо.Края беше яко предвидим.По темата доста са ми любими.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от vampire_girl_
    Щеше да е по-добре,ако темата беше и за манга...

    Иначе,любими са ми - Vampire Knight, Death Note,Queen's Blade: Rurou no Senshi ,Onegai Twins и още много..
    манга е шибано

  9. #9
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от DeagleDoubleD
    Цитирай Първоначално написано от vampire_girl_
    Щеше да е по-добре,ако темата беше и за манга...

    Иначе,любими са ми - Vampire Knight, Death Note,Queen's Blade: Rurou no Senshi ,Onegai Twins и още много..
    манга е шибано
    Тук си в грешка,мой човек.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  10. #10

    Re: Аниме тема

    Цитирай Първоначално написано от lastdaywithme
    Здравейте! Това е тема в която могат да пишат аниме-феновете видях, че няма такава и реших да създам тема в която да изявим не само кои са ни лбимите анимета но и да коментираме другите... Нека аз започна: На мен например любимите ми анимета са: Vampire Knight, Claymore, Death Note...

    А на вас?
    от тези,които каза съм гледала claymore (много готин съжет и страхотно аниме) и vampire knight (едно от любимите ми анимета) а death note започнах да го гледам но нещо не ми хареса.Та по въпроса с vampire knight някой да знае дали ще има 3 сезон щото свърши много тъпо "зеро-някой ден ще дойда и ще те убия.
    "юки-"ще чакам с нетърпение" или нещо от тоя род ????????

  11. #11
    Не мога да повярвам ,че има тема за анимета и чак сега я виждам
    Обожавам анимета <3
    Иначе от изброените всички съм ги гледала, отностно Vampire Knight , 1вия сезон много ми хареса ,но 2рия нещо много се излигавиха и дано не направят същата грешка в следващия сезон.
    Death Note вече остаря леко а и от самото начало не ми хареса толкова много,има къде-къде по-хубави мистерии и логически от него. (:
    I've got no hand in matters worldly, I hardly care at all.
    What's going on fails to concern me, cuz I'm locked behind my wall..

    Last.FM

  12. #12
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Краят му си беше добре. Не знам какво повече искате да дадат - как си правят бебета вампири?!
    Тъпата Юки се чуди 20 епизода кой да избере, в крайна сметкия избра якия (горкия, сигурно му е тежко с таз овчица), Зеро се оттърва .. и това е
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  13. #13

    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    625
    Death Note, Naruto, Bleach и One piece, макар че от него съм гледал само 20 епизода.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Romance
    Краят му си беше добре. Не знам какво повече искате да дадат - как си правят бебета вампири?!
    Тъпата Юки се чуди 20 епизода кой да избере, в крайна сметкия избра якия (горкия, сигурно му е тежко с таз овчица), Зеро се оттърва .. и това е
    Именно това ме изнерви.Не съм казала нищо за края на самото аниме , говорих за бавното развиване на действията.Плюс това ,краят ми се струва доста отворен,да се надяваме ,че ще има 3ти сезон.Не,всъщност..Срамота ще е ,ако няма 3ти сезон.
    faststep ти бая си нападнал on-going-ите..
    Някой гледал ли е Zero No Tsukaima или Kaze No Stigma?
    I've got no hand in matters worldly, I hardly care at all.
    What's going on fails to concern me, cuz I'm locked behind my wall..

    Last.FM

  15. #15
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Може да гледаш и двете
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  16. #16

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Romance
    Може да гледаш и двете
    Гледала съм ги.Само не съм изгледала 3тия сезон на ZnT (:
    Питам , защото много рядко оценявам анимета с 10/10 .. ама много рядко,
    апък Kaze No Stigma направо ми влезна под кожата и когато споделих рейт-а си и и мнението си с приятели гледащи анимета,ме помислиха за луда.До сега съм изгледала 200+ анимета а само на 2 съм дала 10/10 х.х
    Какво мислите за аниметата..
    Така като гледам , хората пишещи тук не са точно аниме фенове..
    или поне не толкова запалени ..
    I've got no hand in matters worldly, I hardly care at all.
    What's going on fails to concern me, cuz I'm locked behind my wall..

    Last.FM

  18. #18
    Death Note си е истината ... Главоблъскания колкото искаш .. е края беше леко предвидим, но...

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от stup1fy
    Не мога да повярвам ,че има тема за анимета и чак сега я виждам
    Обожавам анимета <3
    Иначе от изброените всички съм ги гледала, отностно Vampire Knight , 1вия сезон много ми хареса ,но 2рия нещо много се излигавиха и дано не направят същата грешка в следващия сезон.
    Death Note вече остаря леко а и от самото начало не ми хареса толкова много,има къде-къде по-хубави мистерии и логически от него. (:
    аз пък отнякъде чух ,че японците вече са направили третия сезон,но не го пускат извън япония

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от stup1fy
    Цитирай Първоначално написано от Romance
    Може да гледаш и двете
    Гледала съм ги.Само не съм изгледала 3тия сезон на ZnT (:
    Питам , защото много рядко оценявам анимета с 10/10 .. ама много рядко,
    апък Kaze No Stigma направо ми влезна под кожата и когато споделих рейт-а си и и мнението си с приятели гледащи анимета,ме помислиха за луда.До сега съм изгледала 200+ анимета а само на 2 съм дала 10/10 х.х
    Какво мислите за аниметата..
    Така като гледам , хората пишещи тук не са точно аниме фенове..
    или поне не толкова запалени ..
    аз съм гледала znt и трите сезона,honey x honey drops ova 1 and 2,naruto,naruto shippuuden,shugo chara,kaze no stigma,claymore,mermaid melody pichi pichi pitch,karin,kamichama karin,rosario to vampire,special a,this ugly yet beautiful world,ouran high school host club,I love my sister,Inuyasha +всичките 4 филма,pretear,bokura ga ita,itazura na kiss или поне за тях се сещам сега
    И като споменах Inuyasha тези 167 епизода ми дойдоха много,но филмчетата са жестоки особено 4 :P аз давам на 3 анимета 10/10
    а почти всички други са 9/10

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от soni4kuu
    Цитирай Първоначално написано от stup1fy
    Не мога да повярвам ,че има тема за анимета и чак сега я виждам
    Обожавам анимета <3
    Иначе от изброените всички съм ги гледала, отностно Vampire Knight , 1вия сезон много ми хареса ,но 2рия нещо много се излигавиха и дано не направят същата грешка в следващия сезон.
    Death Note вече остаря леко а и от самото начало не ми хареса толкова много,има къде-къде по-хубави мистерии и логически от него. (:
    аз пък отнякъде чух ,че японците вече са направили третия сезон,но не го пускат извън япония
    Нищо такова не съм чула и леко се съмнявам да е истина,защото не може да направят 3тия сезон толкова бързо .. Нямаме друг избор,освен да чакаме.А докато чакаме,можем да изгледаме много други хубави анимета (: Аз не съм от тоя тип дето седят и си чакат един епизод на наруто цяла седмица,не мога без да разнообразя (:
    I've got no hand in matters worldly, I hardly care at all.
    What's going on fails to concern me, cuz I'm locked behind my wall..

    Last.FM

  22. #22
    Е,браво.Това наистина е похвално!
    Гледаш анимета с доста добър сюжет (:
    http://myanimelist.net/animelist/ralcheto Това са аниметата,които съм изгледала за 2009год.
    Какво мислиш за Kaze No Stigma?
    I've got no hand in matters worldly, I hardly care at all.
    What's going on fails to concern me, cuz I'm locked behind my wall..

    Last.FM

  23. #23
    ми мене и сюжета и самото аниме като направа ми харесаха.Много се радвах накрая с аяно и казума обаче аяно е малкооо тъпа ... особено като падна в локвата на последния епизод иначе ми е едно от любимите анимета

    _________________
    "опитай да намериш невидимото"

  24. #24
    Така ,така то
    Единствените анимета ,на които съм дала 10/10 са Kaze No Stigma & Wolf's rain.
    Иначе по аниметата ,които си гледал/а ти препоръчвам да гледаш Toradora! ще ти хареса,99% съм сигурна! (:
    Забавно,любовна историика,абе с кеф си го изгледах и въобще не усетих кога свършиха епизодите (:
    I've got no hand in matters worldly, I hardly care at all.
    What's going on fails to concern me, cuz I'm locked behind my wall..

    Last.FM

  25. #25
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Аяно не е тъпа. Юки от ВК е тъпа
    http://myanimelist.net/profile/Romance
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си