.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Имам някакво топчее

    ами имам някакво малко топче на врата от лявата страна , мъничко е , но ме дразни , като се извъртя на дясната страна главата и то изпъква и ме дразни .. един приятел има от същата страна такова топче

    .. ама не знам от кво е .. четох че било нормално от някакви там натрупвания и се получавало така , ама много ме дразни ..

    Вие как мислите ?
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  2. #2
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    мастно образувание?

  3. #3
    Ами и аз имам едно топче още от малка.Това е лимфен възел и ми се е получило от някакво възпаление.Важното е да не се увеличава.Твоето обаче може и да е нещо друго.По-добре ще бъде,ако се консултираш с лекар.

  4. #4
    Лимфен възел само се напипва, като си вдигнеш шията нагоре. Едва ли ще изпъкне при нормално положение. Какво е топчето и на каква дълбочина...къде се намира...???
    Малко повече инфо

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Лимфен възел само се напипва, като си вдигнеш шията нагоре. Едва ли ще изпъкне при нормално положение. Какво е топчето и на каква дълбочина...къде се намира...???
    Малко повече инфо
    Момичето е написало, че това "топче" й изпъква,когато си извърти врата на дясно.И при мен е така.Най-добрият съвет,който според мен можем да й дадем обаче, е да отиде на доктор,а не само да слуша "медиците" от форума.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си