.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 71
  1. #1
    Аватара на freziq
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    281

    грешки в миналото

    всеки знае, че не може да върне времето назад, но споделете какви са вашите грешки в миналото?
    когато човек сам си прости за собствените си грешки едва тогава може да продължи да живее пълноценно.
    всяка една грешка ни кара да се замисляме ''ами ако бях направил нещо друго...''
    в крайна сметка.. каквото е трбявало да се случи, се е случило
    не съжалявайте за грешките, а си простете
    I gotta feeling that tonight’s gonna be a good night (:

  2. #2
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444

    Re: грешки в миналото

    Цитирай Първоначално написано от freziq
    всеки знае, че не може да върне времето назад, но споделете какви са вашите грешки в миналото?
    когато човек сам си прости за собствените си грешки едва тогава може да продължи да живее пълноценно.
    всяка една грешка ни кара да се замисляме ''ами ако бях направил нещо друго...''
    в крайна сметка.. каквото е трбявало да се случи, се е случило
    не съжалявайте за грешките, а си простете
    Единствената за която ме е яд е, че преди няколко месеца блъснах жестоко колата, но и това мина ... Има още доста грешки да правя.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    445
    Много грешки съм правила, като не всички мога да забравя...но не искам да конкретизирам.
    Две хубави очи. Душата на дете в две хубави очи-музика, лъчи. Не искат и не обещават те...

  4. #4
    Много грешки съм правил, но за съжаление не мога да ги върна назад. Една от последните и за която най-много съжалявам беше по отношение на бившата ми приятелка. Ако можех да върна времето назад надали щях да действам по начина, по който действах, въпреки че поради други причини надали и това щеше да има някакъв смисъл.
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  5. #5
    И аз наптавих много грешки, но човек се учи от патило, не от старило. И тъй, еволюират само тези, които обхващат бъдещето с двете си разперени ръце, готови за нови предизвикателства, не тези, които гледат в миналото.

  6. #6
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Тъпото е, че не мога да си спомня нищо... Явно съм ги преодолял

  7. #7
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    правил съм малко грешки ,но стойностни ..
    част от тях ме доведоха до пристрастяване,загуба на 3 годишна връзка и смърт на приятел от детство ..
    Времето не се връща нито секунда назад ,после остават само отвратителните самоупреци и депресията ..

  8. #8
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    Тъпото е, че не мога да си спомня нищо... Явно съм ги преодолял
    +

    дефинирайте ми "грешка"?
    Може би е нещо, което ти е съсипало живота до някаква степен?
    Уау.
    В такъв случай не се сещам да съм допускала грешки...

  9. #9
    не обичам да гледам назад в миналото
    това отговаря ли на въпроса?

  10. #10
    Грешки всички правим,но от тях по добър учител в живота няма.Има ги и при мен,но не са били фатални по -скоро поучителни.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от RiseGirl
    не обичам да гледам назад в миналото
    това отговаря ли на въпроса?
    Аз съм същия! Е от време на време мога да си спомня нещо хубаво от миналото, но за грешки не мога да се сетя. Явно и да съм правил такива, вече съм ги преодолял и не си ги спомням

  12. #12
    О, прекалено са много за да ги изброявам. Да речем че откакто завърших училище всеки ден по няколко пъти си пожелавам да има машина на времето.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    не мисля ,че има нещо за което съжалявам..

    пък и грешка която да ми е съсипала живота до някаква степен.. мисля,че нямам

  14. #14
    say WUT
    You can feel the bones shatter beneath our feet.
    The blood of lust staining our teeth.
    We feed on pain , disorder , delusion.
    The filth of the modern plague.
    And in this reign of Godlessness, the heathens will say...

  15. #15
    Ми намира се едно нещо, за което може да се каже, че малко съжалявам. И все пак вярвам, че няма да е фатално, и ще бъде забравено скоро.
    'Cus history is all dreams.'

  16. #16
    Аватара на freziq
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    281
    хммм никой не каза, конкретни грешки и се радвам за тези, които са се справили с тях
    аз ще кажа... бях на 14... баба ми живееше в съседен апартамент до нас. отидох да й занеса обяд, а на нея и беше много лошо. бях сама вкъщи. звъннах на майка и тя се прибра. дойде линейка. стоях на прозореца и гледах как откарват баба ми с линейката.
    вечерта майка ми се прибра от болницата и каза, че е добре. легнах да спа много притеснена.
    на сутринта майка ме събуди да ми каже, че днес ще е погребението на баба ... много я обичах, но никога не й го казах все още не мога да си го простя...

    харесвах едно момче от класа, но никога не му казах. исках да танцувам с него на бала, но не го направих...
    I gotta feeling that tonight’s gonna be a good night (:

  17. #17
    Да съжалявам - не, яд ме е само, че съм позволила на разни хора да присъстват в живота ми неоправдано.

  18. #18
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Sham
    яд ме е само, че съм позволила на разни хора да присъстват в живота ми неоправдано.

  19. #19
    Няма неща, за които съжалявам...
    In life, unlike chess, the game continues after checkmate.

  20. #20
    Не е важно дали си правил грешки, а дали си се поучил от тях.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  21. #21
    Правила съм много грешки, но вече са в миналото и да се тормозя няма как да върна времето назад. Просто продължавам напред и винаги мисля преди да направя нещо.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Sham
    Да съжалявам - не, яд ме е само, че съм позволила на разни хора да присъстват в живота ми неоправдано.
    съжаляваш за първия си път?

  23. #23
    Ако можех, нямаше да се захвана с бившия.
    Battlescarred, прав си обаче.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  24. #24
    Всеки човек се учи от грешките си.
    Не съжалявайте,че сте ги направили,а благодарете,че са станали за да не се налага да изживеете същото пак.

  25. #25
    Сещам се за една грешка,но е по-добре,че я допуснах.От нея научих доста неща за живота и за хората.И вече знам,че трябва да имам доверие само на себе си
    Москва в сълзи не вярваше, а само в любовта...Мои са отново сутрините, телефонните разпечатки, погледа от балкона, съседа. Сърцето.




Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си