.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559

    Ще тръгне ли..

    Някой ще може ли да ме посветне относно Windows Vista, дали ще тръгне и ще върви ли успешно на конфигурацията ми, защото ми писна от това XP.. може и да си работи идеално, но просто е ужасно остаряло и тн. Ето и инфо за комп-а ми: AMD Sempron 2800+ 1,60GHz, 768 MB RAM, видео картата - 128MB. Ако ще стане - има ли някакви по-различни неща, при инсталирането на Vista от това на XP или си е долу-горе същото.. Пише ли си всичко при инсталацията и тн. ? Коя е най-добрата версия на Vista до момента и ако може link.. мерси предварително..

  2. #2
    Ако си навит да не правиш нищо затормозяващо pc-to ДА!
    Но иначе всяка игра иска 2но рам на виста...само като ти видях тази част от конфигурацията ми стана ясно,че няма да е много удачно

    ПРИСЪЕДИНИ СЕ!!!ВЛЕЗ В ИСТОРИЯТА!!!

  3. #3
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Ами аз точно игри не играя.. обаче ще е глупаво да ми лагва на места и тн. пък и най-вероятно няма да ми върви гладко, защото верно комп-а ми е доста старичък..

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от suitable
    Ами аз точно игри не играя.. обаче ще е глупаво да ми лагва на места и тн. пък и най-вероятно няма да ми върви гладко, защото верно комп-а ми е доста старичък..
    Че ще ти варви Вистата е почти сигурно, но отделен е въпроса как?!?! На такава машинка си е супер XP-то! За какво искаш Виста? По скоро ще си я сложиш и след няколко минути ще ти писне от ЧАКАНЕ! Работил съм с Виста на един служебен компютър, който имаше малко по добри характеристики от твоя и с 1 GB рам - и много се дразнех, когато се налагаше да чакам по много време за да се отворя нещо! А пък за игри и дума да не става - така и не съм го опитвал, защото нямаше никакъв смисал...

    П.С. - Направи си сметка!

  5. #5
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Знам, че ще е така.. ама просто ми писна от стари неща.. и това XP.. толкова да ми е..тцтц.. :Рр.. всичко ме дразни в него.. толкова е едно недодялано.. вярно, че работи добре и всичко, обаче ми напомня на, когато бях на 10.. Оо..

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от suitable
    Знам, че ще е така.. ама просто ми писна от стари неща.. и това XP.. толкова да ми е..тцтц.. :Рр.. всичко ме дразни в него.. толкова е едно недодялано.. вярно, че работи добре и всичко, обаче ми напомня на, когато бях на 10.. Оо..
    Нали знаеш, че има различни програми, с чиято помощ можеш да "поразкрасиш" старото XP и да го поразчупиш малко.
    Нещо подобно на това да гримираш стара мома...

  7. #7
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Последното нещо, което правих с компа беше, че му преинсталирах Windows-a и си сложих само това, което му трябваше и всичко работи перфектно, всяка една програма, всяка една опцийка.. и съм го "гримирал" така, че да изглежда възможно най-добре.. просто няма какво повече да се иска, но не ми стига.. това е.. :Рр..

  8. #8
    А бе ще ти върви, ама няма да ти е кеф..

    Иначе, ако сложиш Windows 7 ще си преедоволен - доста по-лека е от Виста-та
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  9. #9
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    А бе ще ти върви, ама няма да ти е кеф..

    Иначе, ако сложиш Windows 7 ще си преедоволен - доста по-лека е от Виста-та
    Е как така ?.. Точно пък той не е ли още по-тежък ?

  10. #10
    Не!
    Върви много по-стабилно и лекичко
    Само има проблематики с кракването - или става или не става Трябва да изпълняваш стъпка по-стъпка.
    Ама честно.. 7-цата ме донакара да си взема нов комп.., че моя е за хр ;д
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  11. #11
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Ясно.. решението е, че ми трябва нов комп.. ..точно до този извод се опитвах да не достигам отново.. ами мерси все пак за информацията.. : )

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от suitable
    ...просто няма какво повече да се иска, но не ми стига.. това е.. :Рр..
    Решението в този случай е да преминеш на Linux!!!

  13. #13
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от suitable
    ...просто няма какво повече да се иска, но не ми стига.. това е.. :Рр..
    Решението в този случай е да преминеш на Linux!!!
    Пробвах.. бях си сложил Ubuntu, ама само като ми наискачаха хиляда нови работи и като разбрах, че няма версии за тази OS на програмите, които си ползвах и направо си заобичах XP-то, ама сега отново съм в период на омраза.. :Рр

  14. #14
    Alexandra93, не ти се получава
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  15. #15
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Абе ако ей това нещо проклето ми кажете как да го разкарам - няма нужда от Vista.. ;D ..ето това: http://www.prikachi.com/users/suitable/131R.jpg

  16. #16
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Alexandra93, не ти се получава
    Кое да ми се получава?!
    тъпа си, хем незнаеш, хем пак спориш.
    иначе до автора и вистата ше ти омръзне след няколко месеца, не е чак толкова интересна. Аз единия лаптоп си го взех със сложена виста и нали беше на аванта реших да карам с нея, ама така цепи... хем е 2гб рам и 2х1,7 процесор, не ти трябва виста. Новата 7-ца е интересна.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  17. #17
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Alexandra93, не ти се получава
    Кое да ми се получава?!
    тъпа си, хем незнаеш, хем пак спориш.
    иначе до автора и вистата ше ти омръзне след няколко месеца, не е чак толкова интересна. Аз единия лаптоп си го взех със сложена виста и нали беше на аванта реших да карам с нея, ама така цепи... хем е 2гб рам и 2х1,7 процесор, не ти трябва виста. Новата 7-ца е интересна.
    Ти пък си хитър като гъсеница
    аз си знам че не съм много навътре с компютрите, ама да се пънеш на MakeMeLaugh, за такива неща и телефони... не можеш на малкия пръст да му стъпиш.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  18. #18
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Ей ама където се обадя - все ми осирате темите начи..

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от suitable
    Абе ако ей това нещо проклето ми кажете как да го разкарам - няма нужда от Vista.. ;D ..ето това: http://www.prikachi.com/users/suitable/131R.jpg
    Аз не разбрах за какво да гледам на скрийншота дето си посочил?

    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    иначе до автора и вистата ше ти омръзне след няколко месеца, не е чак толкова интересна. Аз единия лаптоп си го взех със сложена виста и нали беше на аванта реших да карам с нея, ама така цепи... хем е 2гб рам и 2х1,7 процесор, не ти трябва виста. Новата 7-ца е интересна.[/b]
    Каквото и да си говорим новия Windows 7 - много наподобява на Vista! Аз лично очаквах много по добре да го направят, но уви пак не ми се сбъдна желанието... Да разбира се, че 7-цата върви много по гладко (поне тестовите версии до сега) иначе ще видим за напред.

    П.С. - А относно това:


    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Alexandra93, не ти се получава
    Кое да ми се получава?!
    И аз не схванах, какво не и се получава на "Alexandra93"?

  20. #20
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    За screenshot-а.. имах впредвид това, дето е около "Уенди".. :Рр.. мрежичката, която се появява от време на време и ме дразни ужасно много.. : )

  21. #21
    Това ми напомня на една опция от Контрол панела и по точно за мишката.
    Като нариснеш CTRL и ти подсказва къде ти е курсора.
    Но не съм сигурен какво си си причинил точно ;р
    Може да е някаква опция от инсталиран софтуер или драйвър на мишка, или скайп ефект.
    Аз си ползвам старата версия все още
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  22. #22
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Не, това си е от скапания XP.. когато натиснеш Ctrl и ти показва кое последно си натиснал.. и стои така около файловете и дразни.. вас може и да не ви прави впечатление, ама мен ме дразни ужасно много.. все ми изкача и някак.. пак ще се разровя из опцийките, ама не ми се вярва да го разкарам.. така, че ако изкочи нещо - пишете.. ; )

  23. #23
    пич това не е игра, че да ти омръзне. това е ОС. като не играеш пердаши 1 linux и бъде доволен. бил си с убунту и не ти харесало дрън дрън. пробвай Kubuntu сега излезна KDE 4.3. Пробвай OpenSuse. Пробвай...К*р за windows

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си