.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Протеинови таблетки или Протеинов шейк? и Всичко за ПРОТЕИНИ

    Кое е по-ефикасното до сега съм взимал протеинов шейк само,но от утре почвам таблетки.Чух че по-бавно освобождават енергията и имат по-силно действие.
    Ако знаете нещо споделете.От личен опит,колко кила сте били и след използването на протеини за какъв срок колко сте станали.

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Sofiq
    Мнения
    97
    протаинови таблетки - аминокиселини ли имаш в предвид , защото те в повечето случаи са протаин готов за директно усвояване от организма
    .... аз съм доволен от протаините...но когато пия завишена 2-3 пъти доза...тогава наистина има екфект , ти качваш , джоба ти олеква...
    колкото повече - толкова повече...каза мечо Пух и умря от зоб http://kachi-snimka.info/images/arx1254396390d.jpg

  3. #3
    Аватара на LuxurySk0B
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    705
    Махни ги тъпите протеини Anapolon 50mg,syntol,arimidex anastrozole са префектни са тяло като на машина
    kogato re6a da bezdeistvam ni6to ne moje da me spre

  4. #4
    ке4о, протеинът в свръхдози няма как да дава по-добри резултати, внушаваш си най-вероятно. А това че джоба олеква, си е факт.

    luxurySk0B, предполагам, че се шегуваш и дано е така. Иначе минаваш за рядко прост. Земе някой те послуша...

  5. #5
    ТИ СИ ПОРЕДНОТО ТЪПО ПАРЧЕ !!! ЧИСТИТО... Храни се нормално и си ходи редовно на фитнес .Отнема доста време но резултата е доста по приличен... Един приятел пострада много лошо от тия протеини ...

  6. #6
    Да знаеш, че не е от протеина. Но лично аз не виждам смисъл от добавки. Излишни са за начинаещия, ако знае как да се храни. По-нататък са вече удобство, лукс, но и без тях може да станеш невероятно здрав.
    За химия пък изобщо не говорим.

  7. #7
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    постоянно пия протеинови шейкове
    ето ти една протеинова диетка

    Чела съм ,че ефектът от приема на свободни аминокиселини
    е по-голям в сравнение с приемането на
    протеинови концентрати.
    Сега .. на теб не знам каква ти е целта
    аз си го пийвам по два пъти на ден .. (:
    има мн интересни статиики относно
    тези неща ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Myrth
    Да знаеш, че не е от протеина. Но лично аз не виждам смисъл от добавки. Излишни са за начинаещия, ако знае как да се храни. По-нататък са вече удобство, лукс, но и без тях може да станеш невероятно здрав.
    За химия пък изобщо не говорим.
    Що мисли6,че неможе да е от протеина,много хора в България нямат пари и си купуват по-евтините бг продукти,а там кви ли не боклуци се слагат ...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от miminia
    постоянно пия протеинови шейкове
    ето ти една протеинова диетка

    Чела съм ,че ефектът от приема на свободни аминокиселини
    е по-голям в сравнение с приемането на
    протеинови концентрати.
    Сега .. на теб не знам каква ти е целта
    аз си го пийвам по два пъти на ден .. (:
    има мн интересни статиики относно
    тези неща ...
    коя рецепта точно "пийваш" 2 пъти на ден

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си