.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 63
  1. #26
    Фен Аватара на minimalist
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    EU
    Мнения
    113
    бацета, обикновено постовете ми винаги са в духа на хумористично-сатиричния стил, но темата в момента подхожда да бъда сериозен. естествено изказвам лично мнение и не искам да заангажирам никого с него.
    от една страна, замислете се - като хора които живеем в 21ви век, дали самите вие бихте могли да си зададете въпроса "вярвам ли наистина в моногамността?" и "бих ли могъл да споделя живота си само и единствено с един човек?" и честно, ама моля ви се - отговорете си наистина честно пред себе си. било то системно или касаещ единичен случай, "третия" /образно, освен вас двамата, щото може след време да дойде 4, 5 и т.н./ човек рано или късно се намесва в живота. и това е НЕИЗБЕЖНО. тая идея и концепция за "пърфикт уърлд" просто се цепи на малки парчета, издиша, няма такова нещо просто. дори и на мен ми се иска да има, но няма начин. напора на времето просто си казва своето. за 12+ години сексуален опит и начина на мислене, и възгледите върху развитието на една връзка са ми еволюирали толкова много, че в момента нямат нищо общо с началните. все повече с изминаване на годините човек наистина идва на мнение че физическия контакт, вкарването и изкарването като самоцелен акт без чувства са нищо. трудно е дори да се нарече изневяра.
    от друга страна обаче, стигне ли се до системни физически контакти, било то и без чувства, значи нещо между двамата наистина не е в ред и трябва да се поговори, ако естествено хората са разбрани и могат да говорят на такива теми без да ги е страх. и ако се види че изход няма и връзката/бракът е изчерпан/а да се разделят като нормални хора.
    ако в ситуацията обаче са намесени и деца, и то в ранна детска възраст, моето лично мнение е че поне за пред тях трябва да се "имитират" някакви семейни отношения, поне докато не станат на възраст, която да им позволи да им бъде обяснено по елементарен начин как стоят нещата. щото в противен случай, такива психологически травми нанесени им точно в тия години, рефлектират един ден в бъдещето върху самите тях. научо и психоогически доказано е...
    "When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."

  2. #27
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934

    Re: Любовкикът/любовницата

    Цитирай Първоначално написано от rubi
    Нека да разискаме темата: Какво ни подтиква да си търсим любовник/ца?Случвало ли се е на някого досега да бъде или да си има любовник/ца и как се е чуствал?
    Какво е мнението ви за изневярата и какво приемате под думата изневяра?
    Виновно ли е виното червено,
    че ти си слаб и бързо те опива?
    Една жена в легло на друг отива,
    когато у дома й е студено.

    Една звезда над дявола изгрява,
    когато ангелът добър не я разбира.
    Една любов, любов на друг намира,
    когато недолюбена остава.

    Това мъжете го забравят,
    дори и сред житейските задачи,
    че вино и жена изневеряват,
    когато нямат истински пиячи.

    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  3. #28
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Цитирай Първоначално написано от SWASTIKA
    Най - вече курвенските идеали и путьовщината. (Извинявам се за директните думи, но все пак раздела е добре характеризиран, че е за потребители навършили 18 годишна възраст.)

    На някой не му харесвало нещо - търси любовник/любовница?

    На някой му е скучно - същата работа?

    Няа някой му се ака, но си мисли, че му се трака и си търси пак същото?

    Малко са причините, които могат да те накарат да го правиш. Ще се опитам да ги разгранича в няколко реда.

    1. Ти си дете на възраст между 15 - 17 години и си яко под действието на пубертета.

    2. Ти си момиче на възраст над 18 години, което вече е пълна к*рва.

    3. Ти си момче над 18 години и си истински п*тьо.




    Защо?


    Много просто. Пубертета и несъзряването водят до такива малоумни идеи. След пубертета тези идеи се превръщат в много лоши неща, които вече споменах.


    Трябва да си голям п*тьо за да идеш и да изневериш на приятелката си, просто защото:

    1. Те е страх да и кажеш, че вече не ти е по вкуса.

    2. Не те задоволява.

    3. Те е страх да не я нараниш.

    Ако си мъж или момче на място ще и кажеш, че не искаш да си повече с нея и ще си хванеш друга.

    Трябва да си голяма к*рва за да идеш и да изневериш на приятеля си, просто защото:

    1. Те е ядосал и искаш да си му го върнеш.

    2. Не те задоволява достатъчно.

    3. Те е страх да не го нараниш.



    Това е общо взето.

    Изневярата е другия начин да кажеш на някой: "Аз съм нищожество и ме е страх да ти призная"


    Поздрави.
    Не съм съгласна с теб. Това, че изневеряваш не те прави к*рва или лош човек. Не винаги. Има много други причини. Аз смятам, че в много случаи изневярата те кара да осъзнаеш, че Любомият не е за теб. Аз съм имала любовник докато бях с едно момче 2 години. Обичах си приятелят, но любовникът ми даваше нещо съвсем друго и различно. Нещо, което не успях да намеря в мъжа до мен. За щастие сега намерих мъж, който съчетава всички тези качества, но тогава още търсих и просто го намерих при двама различни мъже. Разбира се през цялото време се стараех да не нараня, нито единия, нито другия. Така и стана. Бившият ми не разбра, а любовникът знаеше всичко, но се постарах да направя така, че отношенията ни да останат на чисто "повърхностно" ниво. По този начин научих повече за себе си, пазейки и другите. И други пъти ми се е случвало да се отклонявам и в тези моменти съм разбирала, че явно не обичам приятеля си и късам. Просто в такъв момент осъзнаваш какво се случва около теб.
    Иначе е вярно, че изневеряваш защото нещо ти липсва. Било то на сексуално ниво или нещо друго.
    Курва си не, защото търсиш да си чешеш оная работа при друга четка, курва си, защото те е страх двете четки да не се видят. Разбираш ли?
    Това е курвенско. Да не кажеш, че не ти е кеф с него - също.

    Но на мен не ми пука какво мислиш.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  4. #29
    hottie
    Guest
    Напротив, не ме е страх. Направих го, за да не го нараня и за да не го прогоня. Не знам - може би са ти изневерявали, за да имаш подобно отношение(което е разбираемо), но трябва да гледаш по-обективно и широко скроено на нещата..

  5. #30
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612

    Re: Любовкикът/любовницата

    Цитирай Първоначално написано от rubi
    Нека да разискаме темата: Какво ни подтиква да си търсим любовник/ца?Случвало ли се е на някого досега да бъде или да си има любовник/ца и как се е чуствал?
    Какво е мнението ви за изневярата и какво приемате под думата изневяра?
    Според мен (а и не само) е еднообразието, охладнели чувства.
    До сега не съм имал любовница (не искам и да имам)

  6. #31
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Изневярата не я приемам аз. Ако двама души са си омръзнали да се разделят и толкова! Аз не съм ревнив, така че оставям приятелката ми да прави каквото иска, но ако я хвана да ми изневерява й бия шута веднага. Аз лично никога няма да изневеря!

  7. #32
    Добре а дали можем да приемем че изневеряващите търсят нещо, което човека до тях го няма и биха изоставили половинката си след като го намерят Винаги съм се питала такива неща и ми е интересно....Много моля да ми отговарят хора над 18 с повечко опит
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  8. #33
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979

    Re: Любовкикът/любовницата

    Цитирай Първоначално написано от rubi
    Нека да разискаме темата: Какво ни подтиква да си търсим любовник/ца?Случвало ли се е на някого досега да бъде или да си има любовник/ца и как се е чуствал?
    Какво е мнението ви за изневярата и какво приемате под думата изневяра?
    Подтикват неизгладените конфликти във връзката. Могат да са най-различни, но ако те се загърбват и не се решават рано или късно се стига до изневярата. Всеки човек или е изневерявал или си е помислял за това. Не всеки би си признал.

  9. #34
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от rubi
    Добре а дали можем да приемем че изневеряващите търсят нещо, което човека до тях го няма и биха изоставили половинката си след като го намерят Винаги съм се питала такива неща и ми е интересно....Много моля да ми отговарят хора над 18 с повечко опит
    Мога да ти отговоря през моята камбанария (доста над 18 съм). Аз за да погледна настрани значи нещата във връзката ми са станали вече много зле. Имам обаче един приятел, който го прави просто за спорта. При него истинското удоволствие от секса идва когато го прави с жена, която не познава. Тръпката е в новия партньор. Прави го 2-3 пъти след, което тя вече му е писнала и търси нова. Същевременно си има приятелка с която живее от 2 години.

  10. #35
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Цитирай Първоначално написано от rubi
    Добре а дали можем да приемем че изневеряващите търсят нещо, което човека до тях го няма и биха изоставили половинката си след като го намерят Винаги съм се питала такива неща и ми е интересно....Много моля да ми отговарят хора над 18 с повечко опит
    Мога да ти отговоря през моята камбанария (доста над 18 съм). Аз за да погледна настрани значи нещата във връзката ми са станали вече много зле. Имам обаче един приятел, който го прави просто за спорта. При него истинското удоволствие от секса идва когато го прави с жена, която не познава. Тръпката е в новия партньор. Прави го 2-3 пъти след, което тя вече му е писнала и търси нова. Същевременно си има приятелка с която живее от 2 години.
    И аз имам един познат, който също така изневерява за спорта.Изневерява постоянно!!!И в същото време си има приятелка от 3години...Ей такива хора не разбирам.Да не получаваш това, което искаш, да е на привършване връзката-мога що годе да го приема...но ей така, защото ти е кеф Тогава какъв е смисъла изобщо да си с този човек и едва ли не да му губиш времето 2,3,5 години.Изобщо за какво ти е тази "сериозна връзка"...
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  11. #36
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    И на ози ти въпрос имам отговор. Иска да има и нещо сигурно при което да може да се върне.

  12. #37
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    И на ози ти въпрос имам отговор. Иска да има и нещо сигурно при което да може да се върне.
    Да, може и това да е причината.И все пак що за човек трябва да си, постоянно да лъжеш и да нараняваш уж любимия си...
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  13. #38
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Все още се опитвам да разбера тези хора които изневеряват, някои започват да търсят нещо ново след което се оплитат в лъжите си и не могат да признаят че вече връзката им е към края...и после следват скандалите и това да те разкрият .

  14. #39
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Хората са казали, че когато нещо не го намираш в къщи, го натърсиш навън. И все пак има хора, на които изневярата им е в кръвта. Може всичко да имат, всичко да им се дава и пак да са извън пътя.
    Аз съм моногамен човек - мога с години да съм на една и съща работа, с години да съм с един и същи човек, за изневяра не мога и да помисля. Флиртувам естествено, но подмятанията и бъзиците в никакъв случей не могат да се нарекат изневяра.

  15. #40
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Eднообразието
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  16. #41
    Всяка ,,причина,,всъщност е оправдание от истината,че вече е дошло време за раздяла Против изневерите..!

  17. #42
    Скука, навик, липса на нещо.
    Не ми се е случвало нито да имам, нито да бъда в ролята на любовница за мое щастие. Не одобрявам изневерите, доста подло ми е.
    Само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!

  18. #43

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    99
    А бихте ли простили ''секса за една вечер''?

  19. #44
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от Opium_Like_Me
    А бихте ли простили ''секса за една вечер''?
    Трудно е да се каже, когато не ти се е случвало. Аз мога да кажа сега много неща, но не знам как бих постъпила в действителност. Възможно е да е точно обратното на казаното, независимо кое от двете бих написала сега.

  20. #45
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    В сериозната връзка няма място за изневяра, според мен. Да не говорим за брак и семейство.. Аз лично мога и съм била напълно моногамна, до степен на отричане на всякакви социални контакти с други мъже. Дори на кафе не бях излизала. Но тук визирам най-сериозната си връзка. Била съм и в позицията на любовница на момче, което си имаше приятелка от 2 години. Виждахме се 1 месец, не криехме връзката, защото учим в един град, а живеем в друг. Честно казано не ми беше гадно, защото той се държеше на ниво с мен и не споменаваше приятелката си пред мен. Даваше ми нежност, прекарвахме си добре. Гадното дойде в момента, в който той се реши да остане с приятелката си... Тогава дефакто ти липсва това да си на първо място.
    Но съм на мнение, че изневярата е плод на недостатъчна обич. Когато наистина обичаш някого, просто другите изчезват от полезрението ти.
    Но смятам все пак, че при мъжете е различно. Както казва един приятел: "Е като си имам приятелка да не съм скопен " Жените много бъркаме чистия секс с чувствата. Но все пак всичко е индивидуално.
    HardC0re and BDSM forever

  21. #46
    Ми изневярата е лошо нещо. Лично аз не бих я простила. Щом моето момче е пожелало друга дори за миг да си ходи с нея. Както аз съм вярна, такъв трябва да е той. Относно любовниците .. на мен не ми пречи да съм на някого, стига да си нямам проблеми. Иначе ако мъжът ми примерно има любовница.. да се готви за развод.
    ™°ە•°•ە°ەٿ Mņ0°0°_کlĀdК

  22. #47
    Аватара на Psychoman
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    SWASTICA
    Мнения
    79
    Отвратително е да изневеряваш. Нагла и долна постъпка.

  23. #48
    Супер фен Аватара на Linns
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Милано
    Мнения
    1 277
    Изневярата е това системно да си с друг ад гърба на човека с който си.. Но погледнато реално ако един път целунеш някой, това изневяра ли е? Би била доста тъпа детска логика ако и това се приема за изневяра.. Може би, на 14-15 ок, но над 18 да кажеш, че целувката е изневяра и да сложиш край на връзка заради такава глупост си е смешно ..

  24. #49
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Да, изневяра е и целувката. Не защото като акт е кой знае какво, а защото изневярата не се корени само в действията, а и в намеренията за такива. Едва ли е причина за раздяла, но нарушава най-важното във връзката - доверието. На мен ми бяха нужни няколко седмици да простя, няколко месеца да спра да натяквам и вече 5 години да забравя една единствена негова целувка с друга, която чистосърдечно си призна. Не заради самия акт, а заради нарушеното доверие между нас.

  25. #50
    Именно за това съм против признаването на изневяра. Хубаво, сгрешил си, но не обременявай и другия с твоите глупости.
    И да, права си, че по този начин се нарушава доверието. Но пък намерението... и аз съм имала намерения, друг е въпросът дали съм ги осъществявала. И не смятам, че съм изневерявала по този начин.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си