.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 63
  1. #1

    Любовкикът/любовницата

    Нека да разискаме темата: Какво ни подтиква да си търсим любовник/ца?Случвало ли се е на някого досега да бъде или да си има любовник/ца и как се е чуствал?
    Какво е мнението ви за изневярата и какво приемате под думата изневяра?
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  2. #2
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    скуката

  3. #3
    съгласен съм с тянко +1
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те. . .
    Душата ми се моли,
    дете, душата ми се моли . . . !

  4. #4
    Ограниченията. За излизания, за това с кой излизам и т.н.
    При мен най-сигурният начин да ме вкарат в леглото на чужд мъж, е да ме ограничават. Вече дали ще е само за една нощ или ще има продължение, зависи от много фактори.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  5. #5
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Моногамността.В една връзка не може да няма развлечения и да се прави едно и също.Именно това подтиква хората да изневеряват,но е само едно от нещата поради които го правят.В един момент ти става скучен секса да речем,а искаш да опиташ нещо ново,нещо което не си пробвал до сега.И кво правиш ако партньора ти е консервативен?Или се разделяте или си намираш любовник/любовница.
    Ако връзката е дълга и проблеми има много.Дългото време прекарано заедно води до липсва на внимание,просто свикваш с човека до себе си и не предприемаш нищо за да разведриш обстановката.Почва да ти липсва флирта,играта на котка и мишка (образно казано) и пак се опира до третото лице.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    445
    Причнините може да са много-някакви липси във връзката, по-слаби чувства към партньора, желание да се опитат нови неща, просто заради тръпката да се направи нещо непозволено, дори за "отмъщение" ако щете.
    Две хубави очи. Душата на дете в две хубави очи-музика, лъчи. Не искат и не обещават те...

  7. #7
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    доста неща
    факта, че въобще можеш да изневериш. скуката, алкохола дори...

  8. #8
    каквото и да си говорим на някои им е в кръвта.
    каквото и момиче да имат и всичко да получават пак ги влече.
    познавам няколко такива 'индивида' ;д

    другата част е от скука във връзката, или партньора не се раздава достатъчно.

    понякога се случва и от просто проблеми в живота и от нямане на време за грижите за връзката намалят.

    май това са вариантите
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  9. #9
    Когато не намираш нещо в партньора си, което за теб е важно нормално започваш да го търсиш на друго място. Но аз съм против изневерите, не съм изневерявала, но е супер подло и гадно да го причиш на човека на когото си казвал колко го обичаш. Аз действам така: ако нещо не ми достига в една връска говоря с партньора си на първо място, за да видя дали мога да променя нещатата. Ако не стане просто му казвам, че не се чувствам добре и това е. Като се разделиме в повечето случеи зарязаните са силно наранени, но по-добре така от колкото болката от изневяра.
    За мое щастие вече 3 години съм с човека, когото обичам и разговорите вършат много добра работа.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  10. #10
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Най - вече курвенските идеали и путьовщината. (Извинявам се за директните думи, но все пак раздела е добре характеризиран, че е за потребители навършили 18 годишна възраст.)

    На някой не му харесвало нещо - търси любовник/любовница?

    На някой му е скучно - същата работа?

    Няа някой му се ака, но си мисли, че му се трака и си търси пак същото?

    Малко са причините, които могат да те накарат да го правиш. Ще се опитам да ги разгранича в няколко реда.

    1. Ти си дете на възраст между 15 - 17 години и си яко под действието на пубертета.

    2. Ти си момиче на възраст над 18 години, което вече е пълна к*рва.

    3. Ти си момче над 18 години и си истински п*тьо.




    Защо?


    Много просто. Пубертета и несъзряването водят до такива малоумни идеи. След пубертета тези идеи се превръщат в много лоши неща, които вече споменах.


    Трябва да си голям п*тьо за да идеш и да изневериш на приятелката си, просто защото:

    1. Те е страх да и кажеш, че вече не ти е по вкуса.

    2. Не те задоволява.

    3. Те е страх да не я нараниш.

    Ако си мъж или момче на място ще и кажеш, че не искаш да си повече с нея и ще си хванеш друга.

    Трябва да си голяма к*рва за да идеш и да изневериш на приятеля си, просто защото:

    1. Те е ядосал и искаш да си му го върнеш.

    2. Не те задоволява достатъчно.

    3. Те е страх да не го нараниш.



    Това е общо взето.

    Изневярата е другия начин да кажеш на някой: "Аз съм нищожество и ме е страх да ти призная"


    Поздрави.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  11. #11
    Има много фактори, които могат да подтикнат към изневяра:

    1.Липса на дсостатъчно внимание
    2.Еднообразие
    3.Загуба на интерес
    4.Ако не получаваш, това, от което имаш нужда
    5.Неразбирателство м/у двамата и т.н.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  12. #12
    @SWASTIKA - Изневярата е другия начин да кажеш на някой: "Аз съм нищожество и ме е страх да ти призная" Мдаа, радва мнението ти определено. По темата - твърдо против и донякъде споделям гледната . на SWASTIKA.

  13. #13
    Тука има ли омъжени/женени? Ако има-тогава има изневяра икуълс на любовник или любовница.
    Иначе... са лапешки работи.Дори пак да се нарече изневяра не е толкова фатално, колкото да имаш деца, общо жилище и прочее...
    Не че дори в тоя случай изневярата е нещо хубаво. Според зависи.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    Тука има ли омъжени/женени? Ако има-тогава има изневяра икуълс на любовник или любовница.
    Иначе... са лапешки работи.Дори пак да се нарече изневяра не е толкова фатално, колкото да имаш деца, общо жилище и прочее...
    Не че дори в тоя случай изневярата е нещо хубаво. Според зависи.
    Честно казано на първо четене и аз това си помислих. По-фатално е, ако се изневери в случай, че имаш семейство и деца. Сега са някакви детски истории, в пубертета... има милион и един фактора, които могат да те провокират към изневяра. Виж, ако си вече съзрял възрастен... предполага се, че би трябвало да си улегнал, сериозен, отговорен и т.н, тогава вече идва проблемът от кръшкането.
    Поне аз си мисля, че бих приела изневярата на приятеля ми и на бъдещият ми мъж по различен начин. Може би е просто въпрос на нагласа, т.к. де факто е едно и също и в двата случая, но просто за мен има някаква разлика.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  15. #15
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Въображението

  16. #16
    Изневяра ще има докато човек се води от животинските си инстинкти.Проблема тук е тоа че в много семейства го има този проблем,а когато е с деца нещата изглеждат още по-сложни.Лично аз винаги ще се противя на мъж или жена който е способен да помисли първо за любовник/ца да хвърля парите си за нея а за децата каквото остане.
    Той ще го научи,ти пък ще го научиш него,аз ще те науча тебе,онзи пък ще научи мен-благословен да бъде този ден,когато всеки заблуден от лъча на познанието бъде озарен.

  17. #17
    Липсата на разнообразие.
    Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете!

  18. #18
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Комплексарщината и желанието да се доказваш пред противоположния пол.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  19. #19
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  20. #20
    Нямам против изневярата. Стига човека да си изпълнява всички отговности, да си гледа децата , да кара съпруга/та си да се чувства добре, да не го/я унижава , връзката му с другия/та да не рефлектира върху семейните отношения. В такъв вид съм я приела.
    „Граници? Никога не съм виждал такива, но съм чувал, че съществували в умовете на повечето хора” - Тур Хейердал

  21. #21
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от eveto_xx
    Нямам против изневярата. Стига човека да си изпълнява всички отговности, да си гледа децата , да кара съпруга/та си да се чувства добре, да не го/я унижава , връзката му с другия/та да не рефлектира върху семейните отношения. В такъв вид съм я приела.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от eveto_xx
    Нямам против изневярата. Стига човека да си изпълнява всички отговности, да си гледа децата , да кара съпруга/та си да се чувства добре, да не го/я унижава , връзката му с другия/та да не рефлектира върху семейните отношения. В такъв вид съм я приела.
    Ти такъв живот ли искаш да водиш?Да си щастливо омъжена с деца + любовница за съпруга ти.Нали ти и децата ти си получавате всичко, от което имате нужда, какво от това, че мъжа ти ти изневерява..
    Не мога да повярвам, че някой може да мисли така.
    Не вярвам след години да си на същото мнение
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  23. #23
    и мъжете както жените обичат да ги ласкаят да им казват колко са добри и т.н. и щом партньорката на може да му погали самочувствието е съвсем нормално да тръгне да се доказва пред други... също и омаловажаването на всичко направено от силната половинка мойе да е достатъчна причина за изневяра.. то не че е задължително да има причина за една забежка де

  24. #24
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Цитирай Първоначално написано от SWASTIKA
    Най - вече курвенските идеали и путьовщината. (Извинявам се за директните думи, но все пак раздела е добре характеризиран, че е за потребители навършили 18 годишна възраст.)

    На някой не му харесвало нещо - търси любовник/любовница?

    На някой му е скучно - същата работа?

    Няа някой му се ака, но си мисли, че му се трака и си търси пак същото?

    Малко са причините, които могат да те накарат да го правиш. Ще се опитам да ги разгранича в няколко реда.

    1. Ти си дете на възраст между 15 - 17 години и си яко под действието на пубертета.

    2. Ти си момиче на възраст над 18 години, което вече е пълна к*рва.

    3. Ти си момче над 18 години и си истински п*тьо.




    Защо?


    Много просто. Пубертета и несъзряването водят до такива малоумни идеи. След пубертета тези идеи се превръщат в много лоши неща, които вече споменах.


    Трябва да си голям п*тьо за да идеш и да изневериш на приятелката си, просто защото:

    1. Те е страх да и кажеш, че вече не ти е по вкуса.

    2. Не те задоволява.

    3. Те е страх да не я нараниш.

    Ако си мъж или момче на място ще и кажеш, че не искаш да си повече с нея и ще си хванеш друга.

    Трябва да си голяма к*рва за да идеш и да изневериш на приятеля си, просто защото:

    1. Те е ядосал и искаш да си му го върнеш.

    2. Не те задоволява достатъчно.

    3. Те е страх да не го нараниш.



    Това е общо взето.

    Изневярата е другия начин да кажеш на някой: "Аз съм нищожество и ме е страх да ти призная"


    Поздрави.
    Искаш да кажеш, че само непълнолетните и непорасналите п*тьовци изневеряват ?
    За изневяра може да се говори само в сериозна връзка. Тези тийнейджърски хлътвания не ги брой. "Той ми казваше, че ме обича/ама в друга си го натика" и т.н. са глупости. Изневярата е егоистична постъпка породена от вече посочени причини. Не може да се говори за изневяра, ако още преди това не ти е пукало много-много за този човек. А това няма как да стане за 2-3 месеца.

  25. #25
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SWASTIKA
    Най - вече курвенските идеали и путьовщината. (Извинявам се за директните думи, но все пак раздела е добре характеризиран, че е за потребители навършили 18 годишна възраст.)

    На някой не му харесвало нещо - търси любовник/любовница?

    На някой му е скучно - същата работа?

    Няа някой му се ака, но си мисли, че му се трака и си търси пак същото?

    Малко са причините, които могат да те накарат да го правиш. Ще се опитам да ги разгранича в няколко реда.

    1. Ти си дете на възраст между 15 - 17 години и си яко под действието на пубертета.

    2. Ти си момиче на възраст над 18 години, което вече е пълна к*рва.

    3. Ти си момче над 18 години и си истински п*тьо.




    Защо?


    Много просто. Пубертета и несъзряването водят до такива малоумни идеи. След пубертета тези идеи се превръщат в много лоши неща, които вече споменах.


    Трябва да си голям п*тьо за да идеш и да изневериш на приятелката си, просто защото:

    1. Те е страх да и кажеш, че вече не ти е по вкуса.

    2. Не те задоволява.

    3. Те е страх да не я нараниш.

    Ако си мъж или момче на място ще и кажеш, че не искаш да си повече с нея и ще си хванеш друга.

    Трябва да си голяма к*рва за да идеш и да изневериш на приятеля си, просто защото:

    1. Те е ядосал и искаш да си му го върнеш.

    2. Не те задоволява достатъчно.

    3. Те е страх да не го нараниш.



    Това е общо взето.

    Изневярата е другия начин да кажеш на някой: "Аз съм нищожество и ме е страх да ти призная"


    Поздрави.
    Не съм съгласна с теб. Това, че изневеряваш не те прави к*рва или лош човек. Не винаги. Има много други причини. Аз смятам, че в много случаи изневярата те кара да осъзнаеш, че Любомият не е за теб. Аз съм имала любовник докато бях с едно момче 2 години. Обичах си приятелят, но любовникът ми даваше нещо съвсем друго и различно. Нещо, което не успях да намеря в мъжа до мен. За щастие сега намерих мъж, който съчетава всички тези качества, но тогава още търсих и просто го намерих при двама различни мъже. Разбира се през цялото време се стараех да не нараня, нито единия, нито другия. Така и стана. Бившият ми не разбра, а любовникът знаеше всичко, но се постарах да направя така, че отношенията ни да останат на чисто "повърхностно" ниво. По този начин научих повече за себе си, пазейки и другите. И други пъти ми се е случвало да се отклонявам и в тези моменти съм разбирала, че явно не обичам приятеля си и късам. Просто в такъв момент осъзнаваш какво се случва около теб.
    Иначе е вярно, че изневеряваш защото нещо ти липсва. Било то на сексуално ниво или нещо друго.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си