.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Кога мога да се прехвърля задочно?

    Записах се във ВИНС-а финанси редовно. Въпросът ми е на какъв етап мога да се прехвърля задочно.

  2. #2
    На повечето места съм чувал, че е след 1-ви курс, НО не съм сигурен на 100%

    И аз съм задочно (съвсем друга насока обаче) и си ми е доста добре в момента.
    Висшето си ми върви, бачкам си и парички капят, сам съм си шеф не съм зависим от никой, 2 пъти годишно имаш очни и си е малко или много разнообразие и малко се откъсваш от родното място
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  3. #3

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    94
    Аз уча във ВИНС. Можеш да се прехвърлиш втория сместър на 1-ви курс, ако имаш минимален успех 4,мисля (за това провери, но със сигурност се изисква успех).

  4. #4
    Аз също съм във Винс , можеш да се прехвърлиш МАЙ след 1та година , ако имаш хубав успех и подадеш молба до ректора.. заявиш основателни причини и така.. питай в уни-то за по- сигурно
    Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете!

  5. #5
    Мисля, че трябва да подадеш някаква молба, но трябва да е с много уважителна причина, защото ректорът не пуска ей така редовно-задочно. И ако не се лъжа трябва да си поне втори курс.
    Иди в канцеларията и питай. Ако изобщо ти обърнат внимание там. Ако не, отиди и говори с декана на факултета или направо се изтърси при Ректора.


    Егати колко винсаджии тука. 0.о
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си