.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 48 от общо 48
  1. #26
    Ще отворя едно по време на някой час в училище интересно ми е какъв ще е ефекта
    ..и аз съм доста любопитна...хахаах

  2. #27
    пробвала съм попърс още преди да започна да правя секс. яко е.

  3. #28
    що прикаате фафли немом да разберем

  4. #29
    пробвала съм и на мен и на приятеля ми ни хареса адски много.. 3-4 дена го правихме така..ама скоро не сме.. иначе чуството върховно. Възбудата се увеличава и самото усещане е по приятно.

  5. #30
    аз да питам понеже съм момиче...При жените какво е усещането ? на под 18 продават ли го ? колко време трае ? и колко струва?

  6. #31
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Цитирай Първоначално написано от Panda^^ Виж мнението
    аз да питам понеже съм момиче...При жените какво е усещането ? на под 18 продават ли го ? колко време трае ? и колко струва?
    Страхотно е! Зависи какъв е, има страхотни аромати, пристрастяващи бих казала. Действа както при момчетата, за кратко усещаш все едно главата ти се увеличава или и аз не знам как да го обясня, ама чувството е страхотно. Аз съм го ползвала преди секс, няколко пъти вдишах аромата и се чувствах уникално. Само не бива да се прекалява, можеш да се замаеш и да паднеш или както казаха по-горе, да почне да те боли главата.

    Попърса по принцип не е за вдишане, достатъчно е да оставиш шишенцето отворено в стаята и да се разнесе навсякъде аромата.

    Продава се по секс шоповете, в Испания е забранен, в България мисля, че не е. Не си спомням, ама преди години във Варна бях видяла на оферта 2 за 30 лева, иначе май само едното е толкова. Скъпо е и е супер малко количество. Не знам дали продават на непълнолетни.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  7. #32
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Леле тема от 2009...

    Пробвал съм и определено не го намерих нито за уникално изживяване, нито за възбуждащо. Явно много хора им влияе психиката и става малко като при плацебото.

  8. #33
    и аз щях да кяжя че може би е плацебо ефект ... а може просто на всеки да действа разлечно .. а най лошият сценарий при прекаляване ?

  9. #34
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от djipsito Виж мнението
    Не знам дали продават на непълнолетни.
    Една съученичка в 6-ти клас домъкна такова да го дишаме в тоалетните. Стана ни смешно, нищо общо със секс :д Ама много ни беше смешно, гърчихме се като луди.
    Оттогава не съм пробвала, пък май трябва, пу пу.

  10. #35
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Panda^^ Виж мнението
    и аз щях да кяжя че може би е плацебо ефект ... а може просто на всеки да действа разлечно .. а най лошият сценарий при прекаляване ?
    Предвид ефекта му върху мозъка и нахлуването на кръв там, предполагам че спокойно може да припаднеш от него, да си докараш брутален главобол, че може би и нещо по-лошо. Наистина дишах и аз и тогавашната ми приятелка и не видях да имам по различно желание за секс от обикновеното, нито пък секса след това е бил незабравим.

  11. #36
    а нещо друго някай да ми препоръча за повече възбуда че нищо не помага и не мога да свършвам

  12. #37
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от Panda^^ Виж мнението
    а нещо друго някай да ми препоръча за повече възбуда че нищо не помага и не мога да свършвам
    По-добър сексуален партньор?
    Welcome to the Jungle...

  13. #38
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    По-добър сексуален партньор?
    Това невинаги е решение. Може проблемът да си е в главата и нагласата й.

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    По-добър сексуален партньор?
    не не нещо като лубрекант който те възбужда или нз .. момчето се старае просто аз немога и се чувствам виновна

  15. #40
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Аз на първо време бих ти препоръчала уроци по български език. След тях можеш да мислиш и за лубрЕканти вече.

  16. #41
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от Naive Виж мнението
    Това невинаги е решение. Може проблемът да си е в главата и нагласата й.
    Мда, и това си има значение. Важното е да се чувства отпусната, уверена и предразположена, как ще го постигне зависи най-вече от нея, но и от партньора.

    Цитирай Първоначално написано от Panda^^ Виж мнението
    не не нещо като лубрекант който те възбужда или нз .. момчето се старае просто аз немога и се чувствам виновна
    Лубриканти най-различни, има ги както в супермаркетите, така и в аптеките и секс магазините. Експериментирайте, виж какво ти харесва в секса и го практикувайте в името на заветния оргазъм.
    Welcome to the Jungle...

  17. #42
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Цитирай Първоначално написано от Panda^^ Виж мнението
    не не нещо като лубрекант който те възбужда или нз .. момчето се старае просто аз немога и се чувствам виновна
    Durex Play O
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  18. #43
    Ами не знам колко е безвредно да дишаш някаква химия, която ти разширява кръвоносните съдове в мозъка, в следствие на което може да припаднеш, спукаш съд (ако си предразположен към инсулти) и кой знае какво още... Зарежете ги тия простотий... Пробвайте някакви естествени неща - например яко спорт преди секс - например 30мин. тичане или цял ден ходене в планината, възбудата ще е по-голяма, пък и е по-здравословно.

  19. #44
    Някой знае ли поопърса с какво може да се замести,но да има същия ефект като попърса ?

  20. #45

    ......

    Някой знае ли поопърса с какво може да се замести,но да има същия ефект като попърса ?

  21. #46
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^незаконно
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #47
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от drebosa4ko Виж мнението
    Някой знае ли поопърса с какво може да се замести,но да има същия ефект като попърса ?
    С шамари.

  23. #48
    Oooo дааааааааа, секса е страхотен след попърс, уникален бих казал
    купувам, си редовно от тук https://www.sexshop.bg/sex-apteka/poppers/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си