.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 83
  1. #1

    Любовта - Истина или Мит

    Реших да пусна темата и да получа качествени отговори от пълнолетни "колеги"
    Е да не се изкарам като някое емо , просто така ще го кажа.

    Любовта истина или мит е.

    Като пътен знак съм си го забил пред погледа че аз от любовта няма да се откажа. Каквото и да ми коства. Докато това сърце продължава да бие - то ще бие от любов. Или аз греша някъде (никога не съм се допитвал до теми как да сваля гадже.Свалял съм да.. но от природната ми даденост..) но не ми се вижда логично защо точно най-вярния ми приятел ще започне да ми го натяква че любовта е мит. Само ранява.. което не е така.. Дори и вече като срещна хубаво момиче , личи си че не е от категория кифла и като разбере че съм романтик аз получавам в лицето.. Изчезна ли любовта? Гледам във форума все още любовта.. тлее но съществува.. Къде се изгуби романтиката.. Вие давайте мнение.. Извиненете ме за малко пуберския пост но съм просто много объркан..

  2. #2
    Пич, няма любов!!!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    445
    Романтиката, романтиката- любовта не е само романтика.Може да съществува много силна любов без капка романтика, както и супер романтични и мили жестове, но зад тях да стоят неистински, повърхностни чувства. Какво разбираш под това, яе си романтик? Аз харесвам подобни прояви, но да не са чести-започнат ли всяка вечер да ми организират "романтични" вечери определено би ми писнало.
    Две хубави очи. Душата на дете в две хубави очи-музика, лъчи. Не искат и не обещават те...

  4. #4
    о0о Истина е, истина е.

    И романтиката още не е умряла.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  5. #5
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Ще се съглася със SummerRain.
    Защо питаш другите хора дали има любов? Любовта ти и желанието да я даваш си е в само в теб, това че ти я притежаваш, не означава, че голяма част от човечеството я има. Аз лично вярвам във вселенската справедливост, ако човек е малко по- мъдър и гледа по- философски, също ще я открие и ще се окажа права за пореден път . Ако искаш любов и я даваш, значи ще я получиш. Може да отнеме малко време, ако си глупав ще се откажеш, ако имаш търпението ще я получиш обратно. Много проповеднически стана тоя пост, май

    Give me your best shot motherfucker!

  6. #6
    Голям фен Аватара на Brooklyn
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    709
    Има дълбока привързаност,голям процент на свикване между двама души ,но любов няма ! ..
    Някои хора често бъркат тези състояния с любовта ..
    Mr. Makaveli tell me to ride and I'ma ride..


  7. #7
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Повярвах в любовта, когато съдбата ме изправи пред едно ужасно изпитание... За мен тя съществува и, както ти каза, за което браво - "докато това сърце продължава да бие - то ще бие от любов!!!"
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  8. #8
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Твоят приятел е абсолютно прав.

    Ако си заинтересован защо, ще ти обясня.

    ПП: Аз съм женен, за да не помислиш, че съм афектиран от някаква връзка.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  9. #9

  10. #10
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Сигурно съществува истинската любов, но аз в тази и форма не съм я намерил още. Време имам много, но все ми се струва, че в този свят материалното ще измести това чувство съвсем скоро окончателно. Всичко дето се налага от телевизия и т.н. е толкова изкуствено. 20 годишни ходят с 80 годишни, щото "много се обичат"...Та струва ми се, че след няколко поколения съвсем ще се изгуби света между парите, интересите и любовта...

  11. #11
    Любовта е до време .. след това остава само привързаност , навик и т.н. Съществува истинска любов , може би.. във филмите
    Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете!

  12. #12
    Има любов, но не съм сигурна дали е вечна или в един момент остават само дълбока привързаност и увжение.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  13. #13
    няма, няма и светът си е добре без нея

  14. #14
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    заеби тези истории за любов, важното е секс да има. хората са оцелели не щото са се обичали, а защото са правили секс. чувствата, които изпитваш докато си влюбен могат лесно да им се намерят заместители. това си е мое мнение. не упреквам тези, които "търсят и вярват в любовта" това си е техен избор. и аз бях едно време от тях, вече не съм. може да звучи грубо, но от моя опит и наблюдения за сега съм убеден че каквото и да ти говорят за слънцето, луната, блясъка в очите, пеперудите в корема..винаги в крайна сметка опира до секс.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    заеби тези истории за любов, важното е секс да има. хората са оцелели не щото са се обичали, а защото са правили секс. чувствата, които изпитваш докато си влюбен могат лесно да им се намерят заместители. това си е мое мнение. не упреквам тези, които "търсят и вярват в любовта" това си е техен избор. и аз бях едно време от тях, вече не съм. може да звучи грубо, но от моя опит и наблюдения за сега съм убеден че каквото и да ти говорят за слънцето, луната, блясъка в очите, пеперудите в корема..винаги в крайна сметка опира до секс.
    Така в една част от изказването си прав.Само дето не мисля че секса може да задържи някой или той да те накара например да създадеш семейство с този човек.От тази гледна точка трябва да има и някаква любов,макар примерно впоследствие тя да изчезне и да остане уважение нужда и тн.
    Той ще го научи,ти пък ще го научиш него,аз ще те науча тебе,онзи пък ще научи мен-благословен да бъде този ден,когато всеки заблуден от лъча на познанието бъде озарен.

  16. #16
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    е те идват след секса...понякога..

  17. #17
    Има я има :P :P

  18. #18
    Аватара на SnowmenEye
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Русе
    Мнения
    35
    Любовта между двама души е една сладка илюзия. Романтика в началото, зор поддържане в същото темпо след известно време. Всичко вълнуващо, след време се замества от общите интереси и нещата които обичате и двамата, а в последствие идва навика. Идва момент, в който осъзнаваш, че си с дадения човек, защото не можеш без него. Това също е силно чувство, но любов ли е? Реално ти си заменим, няма лоялност, няма любов. Химера.

    Мисля, че истинска любов може да има към детето ти, нещо което си създал, отглеждаш. То е незаменимото. Същество, за което не би се поколебал да жертваш живота си, защото истински го обичаш. Тук няма илюзия.
    1

    I'd love to change the world.
    But I don't know what to do.
    So I'll leave it up to you.


  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от SnowmenEye
    Любовта между двама души е една сладка илюзия. Романтика в началото, зор поддържане в същото темпо след известно време. Всичко вълнуващо, след време се замества от общите интереси и нещата които обичате и двамата, а в последствие идва навика. Идва момент, в който осъзнаваш, че си с дадения човек, защото не можеш без него. Това също е силно чувство, но любов ли е? Реално ти си заменим, няма лоялност, няма любов. Химера.

    Мисля, че истинска любов може да има към детето ти, нещо което си създал, отглеждаш. То е незаменимото. Същество, за което не би се поколебал да жертваш живота си, защото истински го обичаш. Тук няма илюзия.
    май е най-точното мнение до сега
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  20. #20
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    По мое мнение (най-)истинската любов е първата и несподелената.

  21. #21
    Вярвам, че има истинска любов толкова, колкото и вярвам, че 98% от днешното поколение дори нямат представа какво е това "любов".
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  22. #22
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Цитирай Първоначално написано от Mooo6no
    По мое мнение (най-)истинската любов е първата и несподелената.
    Прав е!
    Не харесвам думата любов...
    Обич- абстиненция!
    Има...

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от SWASTIKA
    Твоят приятел е абсолютно прав.

    Ако си заинтересован защо, ще ти обясня.

    ПП: Аз съм женен, за да не помислиш, че съм афектиран от някаква връзка.
    На мен ми е интересно,обясни,ако обичаш.

  24. #24
    Супер фен Аватара на ohluv
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Maina Town
    Мнения
    2 636
    [img]http://api.ning.com/files/djPAREWSbNCmlXhaXHMjIv8S4BFKKmj1ec0O7tuehbdp-0a26r53yIfEnlUO4JQVNMaLFhpi5IRq2a9*Wr08sJf7yzA0u5L E/FuckLove5.jpg[/img]

  25. #25
    Аватара на Marinchety
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    340
    истина

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си