.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 74
  1. #1

    “Цената на истината”

    Какво смятате за новата тв игра по нова тв . Бихте ли участвали в нея или не и защо . Иматели тайни които не бихте казали на никои но за 200 000 бихте я казали пред цяла бг ...

    За тези които незнаят Играта се състои в 21 въпроса от личен характер ... към играча е прикрепен детектор за лъжа ... тоест нещо от рода на ....

    Гей ли си / лезбийка ли си ????
    да / не

    изневерявал ли си не жена си / мъжа си ???

    да / не

  2. #2
    Никога не бих участвал,но като гледах рекламата и въпросите които ще задават,съм сигурен че няма да го изпусна нито веднъж !

  3. #3
    Първо бати якия съсел второ според мен няма как това да се спечели ... така де предполага се ,че целта им е правене на интриги .... нещо от рода на .... изневерявали ли сте на жена/мъжа си .... ами не ... тииит лъжеш и почва некво как можа ала бала .... а и дори да кажеш истината може да кажат ,че лъжеш и да те махнат ... :P :P :P иначе бих участвал в играта би било интересно ... няма какво да крия поне така предполагам де

  4. #4
    каква, каква игра ??
    я някой да ме вкара във филма, моля..
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Jumbie483
    каква, каква игра ??
    я някой да ме вкара във филма, моля..
    http://www.max2.tv/news/p3_4161_0.html

    http://www.novatv.bg/bg/news/view/1023

  6. #6
    ем и така става аз уж сложих някфо обяснение по горе

  7. #7
    Това изглежда много интересно.
    Аз обаче не бих се записала.. Има си неща, които по-добре да не се разбират от любимите хора
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  8. #8
    Много тъпо! Те задават някви супер гадни въпроси и ти казваш истината и какво.. семейството ти се разпада. Не бих се участвала.

  9. #9
    Мега фен Аватара на PurpleDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    ....in the rain...
    Мнения
    5 275
    интересно ще е, но не бих участвала
    Залагате ли?! Спечелихте ли?!
    Че аз умирам, а вас ви презирам!

  10. #10
    За тези които не са виждали какво точно представлява играта .... ето Американската версия ... с суб http://vbox7.com/play:7ef3f11a :P :P

  11. #11
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    охх ми аз уж нямам много тайни....ама като ме питат например (от рекламата) изневерявала ли си на бивше гадже ии... или пък обичаш ли баща ти.. не не ,,,не бих участвала.;..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  12. #12
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    пхах
    поредната простотия на простотиите
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  13. #13
    И аз мисля,че ще е интересно,но аз не бих участвала.
    Все някакви гадни въпроси ще ми зададат иии....

  14. #14
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    не бих участвала
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    В нас :]
    Мнения
    851
    Цитирай Първоначално написано от someone_else_
    Много тъпо! Те задават някви супер гадни въпроси и ти казваш истината и какво.. семейството ти се разпада. Не бих се участвала.
    +1

  16. #16
    бих участвала..
    And when your fears subside..and shadows still remain..We still can find a way.. because nothin' lasts forever

  17. #17
    ако участвам ще остана без семейство сигурно после
    phah

  18. #18
    Ами от Американската версия която качих в зазз .. разбрах ,че някой въпроси са толкова смотани че няма на каде .... бихте ли откраднала от шефа ви ако знаете че няма да ви хване .... това няма как да кажеш не .... знаете ли тайни за баща си които пазите в тайна от майка си .... епа кво баща ви не е ли чупил нещо без за казвате на майка ви ..??? или ви е изтървал от поглед докато си играете като малки и не е казвал на майка ви ??? състезателката беше помощик оправител в фризьорски салон ... питаха я казвала ли е на клиент че му харесва косата дори да не я харесва .... бихте ли износла детето на сестра ви ако тя неможе да го износи .... е има и гадни ама .... се пак ти дават 200 000 Имаше един дето го питаха подозирал ли сте жена ви че ви изневерява ... ??? епа кой не е ??? или заглеждали ли сте се по друга жена от както сте женен ... е тука пак кой не е ? Аз лично съм такъв ,че няма кво да крия и не ми пука много много такаче ... само годините ме спират

  19. #19
    аз бих участвала излгежда забавно.само дето нема зема нищо щот постоянно лъжа
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  20. #20
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    гадно е, защото това не зависи дали казваш истината, а от импулсите, които тялото ти изпраща, примерно ако е някой по- лабилен и като го питат "ти Иван ли се казваш" и пак може да отчете ,че лъжеш /в случай,че наистина се казваш Иван/
    а така има и толкова хлъднокръвни убийци, които успяват да излъжат детектора, така че според мен това шоу е гавра с психиката на хората и не ми харесва, но понеже българите са сеирджии, ще пожъне успех, мисля

  21. #21
    аз нямам какво да крия, бих участвала, но сега съм малка още иначе кой ти дава 120 000

  22. #22
    Парите са 200 000 лв. Аз бих участвал, въпреки че след това по вестници и списания ще се пише много, ако хвана някоя добра сума, ама не знам мен какво биха ме попитали толкова лично. На 18 съм.

  23. #23

    Здр

    Това предаване го чакам с нетърпение рейтинга на нва ще се дигне още повече

  24. #24
    Фен Аватара на darin4ity
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    In your Dreams
    Мнения
    254
    Ммм ... Интересно ... Аз лично бих участвала ... Кфо толкова
    "I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor.
    If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that." <3333

  25. #25
    Абе все ще намерят някви гадни въпросчета... Определено не бих участвала
    "Човек се нуждае от най-лошото в себе си, за да достигне до най-доброто, което притежава"...
    LIFE ISN'T ABOUT FINDING YOURSELF, LIFE IS ABOUT CREATING YOURSELF!!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си