.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Баскет и кошове

    Може темата да ви се струва тъпа, но искам да попитам, когато вкарваш кошове трябва ли топката да се удря в таблото или направо в кръга да пада?

  2. #2
    Аватара на dan40123
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    из източната част
    Мнения
    315
    някой може да ти се смее ама не съм аз..
    ми няма никакво значение как ше вкараш едното просто му викат чист кош като докосне нищо и влезе направо без дори да докосва ринга иначе коша си е кош без значение
    това за който го мързи ,да бе

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от dan40123
    някой може да ти се смее ама не съм аз..
    ми няма никакво значение как ше вкараш едното просто му викат чист кош като докосне нищо и влезе направо без дори да докосва ринга иначе коша си е кош без значение
    Повечето сигурно ще се изсмеят, да, ама и аз няма, защото когато започнах да играя питах подобни глупости.
    Няма никакво значение. Ако вкарваш чисти е много по-добре, но все пак няма значеие.

  4. #4
    дамммммммм аз съм от тез който ще се изсмеят ахаххааххахах лелелелеле хахахххахах та стига сега да ти обесня:
    1.когато правиш крачка и си под коша се изтиглаш на 45 градуса и поднасяш със тъбло като целиш горния ъгъл на съответната страна.
    2.когато поднасяш централно срещу коша се стремиш да отскочиш максимално нагоре и да поднесеш чисто демек да не буташ нито ринга нито таблото(така се повдига и отскок).
    3.когато стреляш 3 -ка и вкараш с тъбло си е чист касмет. Гледай да ги вкарваш чисти и да имаш хубава парабола и топката да има въртеливо движение.
    има още работи за обяснение но ги оставям на твоя тренйор.....

  5. #5
    дамммммммм аз съм от тез който ще се изсмеят ахаххааххахах лелелелеле хахахххахах Laughing Laughing Laughing та стига сега да ти обесня:
    1.когато правиш крачка и си под коша се изтиглаш на 45 градуса и поднасяш със тъбло като целиш горния ъгъл на съответната страна.
    2.когато поднасяш централно срещу коша се стремиш да отскочиш максимално нагоре и да поднесеш чисто демек да не буташ нито ринга нито таблото(така се повдига и отскок).
    3.когато стреляш 3 -ка и вкараш с тъбло си е чист касмет. Гледай да ги вкарваш чисти и да имаш хубава парабола и топката да има въртеливо движение.
    има още работи за обяснение но ги оставям на твоя тренйор.....
    damn right coach : abe i az s1m na s16toto mnenie igraq cent1r poprincip no mi e malko t1po kato vkarvam ot fala s t1blo XD taka 4e bih kazal .... parabola 45 gradusa leko v1rtelivo dvijenie na topkata i strelba samo s1s pokazalec sreden i bez imenen

  6. #6
    При обикновената игра няма никакво значение. Важна е точката (пък ако искаш и 720

  7. #7
    Значението в играта е да вкараш кош, а не как ще го вкараш ...

  8. #8
    Голям фен Аватара на SummerDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    937
    Няма значение, важното е да вкараш коша ;дд

  9. #9

    здр

    Ам братле виж ся зависи как ти е по удобно . Аз ако сум под коша обаче без засилка просто съм стигнал до там и ако ме пази някои права резки движения и ся стремя да вкарам с табло . Ако съм засилен пожечето ми поднисания са без тъбло ама зависи от ситуацията . Просто изхождай от ситуацията ако ти е по - удобно с табло давай с табло , апък ако ше е по лесно без вкарвай чист кош .

  10. #10

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    26
    Ха, няма значение! Принципно аз съм добър от много далеч. Засилвам се от едното поле и малко след центъра скачам и с една ръка стрелям и почти винаги вкарвам(а когато вкарам е винаги без табло). Братле, таблото се ползва главно когато си под коша...
    No sicilian can refuse any request on his daughters' wedding day!

  11. #11
    Таблото най-добър приятел на начинаещия баскетболист.Когато тръгнеш да вкарваш така наречения "лек кош"(лек кош демек под коша както каза 1 пич под ъгъл 45 градуса.)почти винаги използвай табло.На финала на Евролигата 2007 един изпусна сам под коша, защото се направи на добър и се опита да вкара без табло.А иначе от далече, зад зоната за "3 секунди" е по-лесно и сигурно да излизаш на чисти кошове, без табло, а ко си толкова добър, че след като вкараш топката не пипа и ринга(вика му се clean/на български плюмка ).Това говори само за класата която имаш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си